Jump to content
BulForum.com

Най-секси гърди(женски!)


Recommended Posts

http://fc00.deviantart.com/fs11/i/2006/203..._by_Elrisha.jpg

От другарката Elrisha/имаше нейна сесия в Плейбой/

 

http://fc03.deviantart.com/fs23/f/2008/014...ad84a93dc59.jpg

От другаря areuexp, модел Valentine

 

http://fc08.deviantart.com/fs22/f/2007/359...by_Agarvaen.png

Първият ми и последен опит за снимане на модел...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply

Мдаа, чак ме яд че не мога да намеря снимката в по-голям размер да си я изтрещя на десктопа.Просто само като я гледам и ми иде да се нахвърля на монитора. :lol:

Link to comment
Share on other sites

... и ми иде да се нахвърля на монитора. :lol:

Полека, да не счупиш някой зъб... :lol:

А иначе на втората снимка имам чувството, че капките нарочно са ги редили една по една... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Полека, да не счупиш някой зъб... :lol:

А иначе на втората снимка имам чувството, че капките нарочно са ги редили една по една... :laughing:

Почти съм сигурен, че е искал да напише "изхвърля на монитора" :).

Link to comment
Share on other sites

А иначе на втората снимка имам чувството, че капките нарочно са ги редили една по една... :laughing:

Можеха да се опитат поне да я направят да изглежда малко по-естествено. Щото в момента е като във фантастичен филм - вир вода кожа и абсолютно сух потник. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Можеха да се опитат поне да я направят да изглежда малко по-естествено. Щото в момента е като във фантастичен филм - вир вода кожа и абсолютно сух потник. :lol:
Ако беше сух потника, нямаше да седи толкова тежък и очертан. А и не е невъзможно, напръска ли са с насочен пулверизатор само деколтето.
Link to comment
Share on other sites

Ако беше сух потника, нямаше да седи толкова тежък и очертан. А и не е невъзможно, напръска ли са с насочен пулверизатор само деколтето.

Дреме ми на шнорхела как са го постигнали :) ! Факта е, че мхъм..... "гърдата" изглежда зашеметяващо и ако това го видя на живо, със сигурност ще се оплезя и ще започна да провлачвам единия крак.

Link to comment
Share on other sites

Вчера се загледах във fashion tv, че го пуснали в едно кафе и не за друго, ами щото даваха как правят разни модни фотосесии, та аз като един леко заинтересован човек ми направи впечатление изобретателността на цялата работа и колко хиляди трикове могат да бъдат използвани, за да се постигне даден ефект в снимката, независимо от средата, студио, улица и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

На тази русата много ме кефят гърдите, честно. Завиждам!

 

Иначе в муцуната не ме радва, тази най-отляво е готина обаче...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

..........

 

Добра работа (на пластичния хирург). :))

 

(Btw, снимката е обърната огледално и вдигната ръка е всъщност дясната...не че има особено значение...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...