Jump to content
BulForum.com

Най-секси гърди(женски!)


Recommended Posts

  • Replies 754
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

Ето нещо българско натурално.Очите ми изтекаха по тея отдясно :D

004264229.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 11 months later...

Ето и моите предложения:

81881221.jpg

81866533.jpg

81853957.jpg

Лично на мен ми харесва 1вата,а 3тата се е получила много добре макар че е малко стара и съм я виждал бая пъти

Link to comment
Share on other sites

Леле майко... тая ми събуди тестостерона...

Снежко, що така бе мойто момиче....да не обърна и ти резбата... :devil :lol:

 

Ето и от мен едно предложение, че преди бях доста активен в тази тема....

 

1224017889(www.xuk.ru)met-art_ALH_8_3.jpg

 

 

...или пък...кат' гледам, май си падаш по по-мургавичките, затова - ето ти една такава... :)

 

1227648061(www.xuk.ru)12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Miss Mosh е наистина много красив модел - мерси, че ме накара да си спомня за нея liquid. Сесиите с нея на Shy-Too-Shy са много добри, но човекът, който може и прави уникални снимки на това девойче е Pelicanh. Голямо вдъхновение е за много хора - разглеждайки deviantart-а, но както си му е думата - Beautiful people...amazing portraits...

Link to comment
Share on other sites

7570066-lg.jpg

436395b.jpg

wowdd1.png

Въпросче:Форума има ли опция при която ако сложа голяма снимка(например 1280x1024) да я смалява до определен процент и за да я видиш в цял размер само да се цъква в/у нея?

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм се чудел как така някои жени могат да си признават, когато видят друга красива жена, а други отричат до смърт?!Познавам доста от втория тип и малко от 1-вия.Просто ми е чудно.

Link to comment
Share on other sites

Въпросче:Форума има ли опция при която ако сложа голяма снимка(например 1280x1024) да я смалява до определен процент и за да я видиш в цял размер само да се цъква в/у нея?

Няма, а би трябвало. Това е огромно удобство.

 

Винаги съм се чудел как така някои жени могат да си признават, когато видят друга красива жена, а други отричат до смърт?!Познавам доста от втория тип и малко от 1-вия.Просто ми е чудно.

Аз пък не се сещам за мои познати от 1-вия тип. :lol: Евала им правя на жените от 2-рия. ;)

Link to comment
Share on other sites

По въпроса на puF4o: има начин - върнете се малко по-назад в тази тема например и вижте поста на slay (#615). Фрий сървърите за снимки обикновено предоставят тази възможност. В случая той е сложил снимката в imageshack и синтаксисът в неговия случай е:

 

[url=http://img116.imageshack.us/my.php?image=gerito542201ow2.jpg][img=http://img116.imageshack.us/img116/4017/gerito542201ow2.th.jpg][/url]

 

Това горното не го е писал на ръка - то е автоматичен линк, генериран от сървъра за снимки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...