Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

Мда безплатна е.Незнам що :D.Аз мноо ги дразнех келешите от нашия клас и са хвалех как съм са регнал точно преди да я напраят платена,а те ся тъпаците пак я "отвориха".Може би е само временно заради НСБОП ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Вече е само с покана. Още на следващия ден, като се регистрирах и спряха безплатните регистрации. И което е най-хубавото, във форума беше написано, че за безплатните акаунти, ако до 2 седмици ника не е направил трафик поне 50 ГБ и 1.05 коефициент, той ще бъде изтрит. А моя вече 4-та седмица си седи, при положение, че съм изтеглил само около 2 ГБ и имах коефициент под 1. :woot А и сега като занулиха всичко, се чувствам направо пълен късметлия. Авантата не ме пуска. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.arenabg.com/donate.php хахахахаха.Тфа беше върха на нахалството :laughing:

Ако харесвате този уебсайт и ако желаете да продължава да ви радва

Т`ва наистина е върха на наглостта, все1 ако не им дадат пари ще затворят тракера - ммне , не ми се вярва.

Link to comment
Share on other sites

Вие ползвате ли други тракери? Защото ао ползвате ще видите на всеки такъв един бутон някъде горе на видимо място DONATE.

Link to comment
Share on other sites

тая арена след като я хакнаха вече имам даунлоуд само 200 мб а беше 40гб.Коефициента ми беше над 1 апък сега вече е 0.10.При условие че след като хакнаха сайта коефициента ми беше същия и падна след това.

Link to comment
Share on other sites

тая арена след като я хакнаха вече имам даунлоуд само 200 мб а беше 40гб.Коефициента ми беше над 1 апък сега вече е 0.10.При условие че след като хакнаха сайта коефициента ми беше същия и падна след това.

Аз пък имах рекордния коефициент от 0.06 :laughing: а ся е 0.02 :cry .Абе вие как си качвате коефициента баси.Аз колкото и да сийдвам някой торент не ми са качва.

Link to comment
Share on other sites

ми сваляме неща които има по голям публичен интерес то не че и моя е висок ама ко да направим след тоя хак дето им го направиха много наредба

Link to comment
Share on other sites

ми сваляме неща които има по голям публичен интерес то не че и моя е висок ама ко да направим след тоя хак дето им го направиха много наредба

Ами аз като свалях The O.C.-The Complete 3 season и го свалях ~4 дена пак нищо...баси :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз като свалях The O.C.-The Complete 3 season и го свалях ~4 дена пак нищо...баси :laughing:

В арената с тоя еврокомски нет не става. Аз преди време трябваше да си задържа суперпотрепителските привилегии и за няколко дни си оправих коефициента над 2, но нета ми беше 8мб/сек даунлоуд и 4 ъплоуд. А сега като занулили коефициентите нз как ще го вдигна до 2 пак с нета от 30кб за секунда :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В арената с тоя еврокомски нет не става. Аз преди време трябваше да си задържа суперпотрепителските привилегии и за няколко дни си оправих коефициента над 2, но нета ми беше 8мб/сек даунлоуд и 4 ъплоуд. А сега като занулили коефициентите нз как ще го вдигна до 2 пак с нета от 30кб за секунда :wacko:

що да не става бе?аз съм на достъпна + и тегля с 150 а ъплоудвам с 30-демек максимума

Link to comment
Share on other sites

що да не става бе?аз съм на достъпна + и тегля с 150 а ъплоудвам с 30-демек максимума

:laughing: на аз съм на достъпна и ъплоада ми стига до не повече от 2кб :(

Link to comment
Share on other sites

Е вече няма пари .. след хакването на арената .. и ... тия неща с NSBOP сега си е до правене на коефицент с ъплоуд ;-) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой има ли покана за арената? Аз съм сериозен ъплоудер и нета ми е много бърз!

Ако някой има излишна покана и му се разделя с нея ...

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли покана за арената? Аз съм сериозен ъплоудер и нета ми е много бърз!

Ако някой има излишна покана и му се разделя с нея ...

4e tq registraciqta ne e li ve4e svobodna :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз бих ви разпратил покани на сички,но коефициента ми е много малък още.С едни пичове бацаме усилено да го вдигнем и като стане достатъчно ще ви пратя по една покана :P

Link to comment
Share on other sites

Защо тоя коефицент е толкова важен? Има ли някакъв минимум, след който не можеш да сваляш повече?

Link to comment
Share on other sites

Защо тоя коефицент е толкова важен? Има ли някакъв минимум, след който не можеш да сваляш повече?

Няма лимити . Ако коефицента ти е над 1 демек колкото свалил толкова и качил ( сийднал ) просто можеш да използваш привилегии в сайта . Има филми само за супер потребители и такиви м ити работи . Ако имаш малко време и се разчувъркаш из сайта всичко пише .

Link to comment
Share on other sites

Защо тоя коефицент е толкова важен? Има ли някакъв минимум, след който не можеш да сваляш повече?

Коефициента може и да ти е 0.01 :bgrin: не пречи.Обаче специално за мен основната привилегия,която имаш като "Супер Потребител" е тази че може да раздаваш покани.На мен коефициента за ся ми е почти 0.2 и като го качим до 1.нещо си ше ви раздам покани :)

Link to comment
Share on other sites

мои моя е 1.79 ама немога да пращам покани щото трябва си направил 20гб UP ;)

има 3 изисквания

* 1. Вашият коефициент да е над 1.05

* 2. Да сте реализирали над 20GB upload

* 3. Да сте регистрирани преди повече от две седмици

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...