Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

Да си Супер Потребител не ти дава право да пращаш покани наляво и надясно. Мисля, че се отпускаше по една покана на всеки 100GB качени.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

За да се регистрират хората в тракера. Аз бързо бих го натрупал тоя трафик , щото ъплоуда ми е 1,5мб и през ноща скача двойно...,но трудна работа намирането на покана...

Link to comment
Share on other sites

Да си Супер Потребител не ти дава право да пращаш покани наляво и надясно. Мисля, че се отпускаше по една покана на всеки 100GB качени.

 

Май не е така, защото преди да реснат статистиката имах почти 200Гб ъплоуд и нито една покана, така че...

Отговарях и на другите условия. Коефициента ми беше даже 1.50 по едно време а бях регистриран от повече от 50 седмици

Link to comment
Share on other sites

Oще като ги занулиха и като им казах, че само лъжат хората и че това си е чисто прикриване на доказателства. И на следващия ден вече поста ми го нямаше. :D

Link to comment
Share on other sites

а бе, не знам и не ме интересува какво става там, ама един ден като влезнах и прочетох следното - "Ако харесвате този уебсайт и ако желаете да продължава да ви радва, моля изпратете своята помощ", просто ми стана весело :D

Link to comment
Share on other sites

Опаче забелязахте ли след като гепинаха csdemo кфо пише под акк-а на един от админите с големи бели букви

Този акаунт е административен и се използва от повече от едно лице. Той е достъпен от всякъде в Интернет чрез криптирана връзка до VPN сървър от чийто адрес се публикува. Анонимноста на всеки негов ползвател е гарантирана от Закона, както и от технологията, която се използва при публикуването.

Вие не можете да се позовавате на данни и факти публикувани от този акаунт.Насраха тея от арената тотално :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз сега като влязох и видях, че от преди 2 седмици съм минал от суперпотребител, на платен суперпотребител. След това ще искат да им плащам, ама най-много да хванат дъртия за мекия. Те са баси и баламурниците.

Link to comment
Share on other sites

Аз сега като влязох и видях, че от преди 2 седмици съм минал от суперпотребител, на платен суперпотребител. След това ще искат да им плащам, ама най-много да хванат дъртия за мекия. Те са баси и баламурниците.

Ако имаш хубав ъплоуд да ти дам моя акаунт да го напрайм Супер Потребител и да цъкним една покана :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой регистриран в арената ще може ли да провери дали имат Това там, за да знам струва ли си да давам 5 лева за един акаунт ? А ако е възможно да дръпне само торент файла ще съм му много задължен.

Link to comment
Share on other sites

Някой регистриран в арената ще може ли да провери дали имат Това там, за да знам струва ли си да давам 5 лева за един акаунт ? А ако е възможно да дръпне само торент файла ще съм му много задължен.

аз до колкото знам вече няма платени акаунти, само с покани

Link to comment
Share on other sites

аз до колкото знам вече няма платени акаунти, само с покани

За съжаление си прав. Остава втория вариант - ако някой може да дръпне торент файлловете и да ги качи на по-достъпно място.

Големи благодарности на k-otixxx :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...