Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply
прави ми впечатление, че вътре в сайта всичко се отваря много по-бързо от преди

 

Освен в моментите (като този) когато е долу :D

Link to comment
Share on other sites

На мен също не ми е пратило все още, а минаха няколко часа. Даже пробвах с 2 акаунта...

 

Аз чакам вече повече от ден, не няколко часа! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че не си изключвате антиспам защитите!!!

:confused че те не са ли за определени сайтове(податели)-за които ти посочиш?

Edit:Сега проверих защитата ми е изключена-не е от това.Те просто не пращат мейл!

Link to comment
Share on other sites

Не е за които ти посочиш. Има една камара критерии, по които се сортира пощата. Подобни писма минават за спам. Още една подробност е, че адресът, който давате, не трябва да сте го използвали никога преди това в Арената.

Link to comment
Share on other sites

Не е за които ти посочиш. Има една камара критерии, по които се сортира пощата. Подобни писма минават за спам. Още една подробност е, че адресът, който давате, не трябва да сте го използвали никога преди това в Арената.

Ясно че не е използван преди в арената.До толкова знам.А за защитата пише че е нацяло изключена.При теб получи ли се или говориш по принцип?

Link to comment
Share on other sites

В gmail и спама се получава, но се отделя. Но и в спам папката го няма.

И нека някой ако е успял да се регистрира да каже, вместо да дава идеи да спираме спам филтрите.

Link to comment
Share on other sites

В gmail и спама се получава, но се отделя. Но и в спам папката го няма.

От Арена съветват пощата да е българска.

Link to comment
Share on other sites

От Арена съветват пощата да е българска.

Добре моята е българска с изключена НАПЪЛНО спам защита.Та ти регистрирал ли си се по този начин или?

Link to comment
Share on other sites

Не не съм, на мене ми изпратиха покана, след като загубих моя акаунт, поради напускане на страната за известен период от време (описъл съм го по-нагоре в темата). В Арена съм от самото начало на съществуването на тракера и съм запознат. Това е.

Link to comment
Share on other sites

Не не съм, на мене ми изпратиха покана, след като загубих моя акаунт, поради напускане на страната за известен период от време (описъл съм го по-нагоре в темата). В Арена съм от самото начало на съществуването на тракера и съм запознат. Това е.

 

Ами я прати и една покана и насам, ако ти се намира :) Аз още не съм получил писмо а и не се надявам вече :angry:

e-mail:ultrak@abv.bg(ще съм благодарен) :D

Link to comment
Share on other sites

Ами я прати и една покана и насам, ако ти се намира :) Аз още не съм получил писмо а и не се надявам вече :angry:

e-mail:ultrak@abv.bg(ще съм благодарен) :D

Нямам тази възможност сега. А и в момента, в тестовия вариянт на сайта изобщо липсва тази опция. Иначе с удоволствие.

Link to comment
Share on other sites

Регистрацията в Арена работи перфектно с адрес в майл.бг и включена антиспам защита. Проверих току що. Регистрациите естествено се правят на тракера, а не във форума им ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз току що пробвах, но вече минаха 10тина минути, а все още нямам писмо.

Ако можеш, направи един акаунт и ми прати името и паролата, пък от мен почерпката. :)

 

Edit: Пратиха ми писмото най-накрая. Значи само с mail.bg става. Преди това пробвах с abv.bg, hotmail.com и gmail.com...

Link to comment
Share on other sites

И аз се регнах преди 10 мин без проблем

 

Най-накрая и аз успях! :D :) Само незнам защо е тази глупсост, че с друга поща освен mail.bg нестава :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...