Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

Ами какво да ви кажа аз съм потребител в арената от 36 седмици и до сега не съм давал пари за нищо така че не виждам какъв е проблема в момента в който ми поискат пари за нещо просто ще престана да го ползвам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Да си супер потребител в арена-та не е нищо особено (е освен ония неща на wwe и top100). Един приятел се излъга да даде 5 лева и като сваляше неща на wwe (само тези,които могат да се download-ват от супер потребители) коефицентът му спадаше, а там не може да се ъплоудва :).

Link to comment
Share on other sites

Могат ли да те изритат от Арената ако ти е нисък коефициента? И какво друго губя? Защото на мене не ми трябва да съм Супер Потребител, не използвам каталозите и FTP-то.

Link to comment
Share on other sites

Могат ли да те изритат от Арената ако ти е нисък коефициента? И какво друго губя? Защото на мене не ми трябва да съм Супер Потребител, не използвам каталозите и FTP-то.

Нищо не губиш,по едно време имаше скрипт,който трие сам акаунтите на тези,които само свалят без да сийдват...но не на всички-нещо като рулетка,ако те уцели кофти ;) По принцип ако си крепиш акаунта около 1.05 (СП) си ок.

Link to comment
Share on other sites

Могат ли да те изритат от Арената ако ти е нисък коефициента? И какво друго губя? Защото на мене не ми трябва да съм Супер Потребител, не използвам каталозите и FTP-то.
Мисля, че не. Аз до скоро (2 месеца :blink: ) бях с 0.12 , ако под това имаш предвид "нисък" :)
Link to comment
Share on other sites

Могат ли да те изритат от Арената ако ти е нисък коефициента? И какво друго губя? Защото на мене не ми трябва да съм Супер Потребител, не използвам каталозите и FTP-то.

Не, мисля че няма опасност да те "изритат" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ммм.. всеки с мнението си .. но всичко най-ново излиза първо там. Аз съм супер потребител ... да но без да давам пари за глупости. Просто като си свалиш нещо го оставяш да се сийдва, толкова ли е сложно. Че има правила има да .... но както казват някои човеци тука ... да си супер потребител, не е кой знае какво !! :-) :blink:

Link to comment
Share on other sites

Искам нещо да питам.Значи регнах се в арената и цликнах върху линка от пощата ми за да активирам акаунта си и после ми излезе някво там да въвеждам някви кодове.И после като пробвах да се конекна в арената ми написа че АЦЦ-то ми не съществува.Та за да се регестрирам и за да свалям от арената или там к'вото се прай тряаа да се плаща ли :confused

Link to comment
Share on other sites

Искам нещо да питам.Значи регнах се в арената и цликнах върху линка от пощата ми за да активирам акаунта си и после ми излезе някво там да въвеждам някви кодове.И после като пробвах да се конекна в арената ми написа че АЦЦ-то ми не съществува.Та за да се регестрирам и за да свалям от арената или там к'вото се прай тряаа да се плаща ли :confused

 

За съжаление от около 2 месеца вече е така .. прочете ли маликия текст отгоре :-))

 

" Внимание!

Активирането на нов акаунт на този сайт може да стане по три начина:

1.Чрез покана от съществуващ потребител

2.Чрез изпращане на SMS

3.Чрез ARENABG Card

 

След попълване на долната форма, ще получите на посоченият от вас e-mail адрес, съобщение с инструкции за актвиране на вашият акаунт. "

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. всеки с мнението си .. но всичко най-ново излиза първо там.

Аха, да да. Продължавай да си вярваш. :) Това че ползваш само арена като торент тракер и че е по-известен от другите, не значи че всичко ново излиза първо там.

Link to comment
Share on other sites

След като става и с покана нека някой прати една та да видя за кво животно става на въпрос :D

Link to comment
Share on other sites

2.Чрез изпращане на SMS $$$$$$$$$$$$$$$$$$$

3.Чрез ARENABG Card $$$$$$$$$$$$$$$$$$

 

защо не направим така...нека да направим тази тема в тема за искане на покана.Всеки който иска или предлага покана да поства. :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Малко се отклонявам от темата ...

Защо не мога да си сложа аватар в арена-та ... слагам линка , давам му да го запамети и нищо .... ?

Link to comment
Share on other sites

Малко се отклонявам от темата ...

Защо не мога да си сложа аватар в арена-та ... слагам линка , давам му да го запамети и нищо .... ?

Ааа, не е нищо- мене ме изхвърля и трябва да се логвам наново :P

Link to comment
Share on other sites

Ааа, не е нищо- мене ме изхвърля и трябва да се логвам наново :P

Това и при мен става ама успяваш ли да си сложиш аватара ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Айде ако някой случайно е свалял DVD-то Metallica Live Shit : Binge And Purge да сийдне малко щото съм на 79,9% от второто. Аз и в коментарите съм помолил, ама няма файда още. Или ако знаете отде другаде мога да го сваля също става. Много ще съм благодарен :D

Link to comment
Share on other sites

Айде ако някой случайно е свалял DVD-то Metallica Live Shit : Binge And Purge да сийдне малко щото съм на 79,9% от второто. Аз и в коментарите съм помолил, ама няма файда още. Или ако знаете отде другаде мога да го сваля също става. Много ще съм благодарен :D

В дата-та го има , но => "0 сийдъри + 2 лийчъри = 2 общо пиъри" :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

По тая тема отдавна никой не е писал.Това означава ли, че няма проблеми да станеш суперпотребител - плащаш си и готово.

А няма ли да се промени нещо по този въпрос и човек да си даде напразно парите, след като от 08.05.2006 г. се очакват още санкции от НСБОП спрямо Арената, след като удариха трима "суперпотребители" и то от готините ъплоудъри?

Link to comment
Share on other sites

Шш, ало - ами че аз за 4,50 си купувам около 12 диска на месец и ги пълня с какво то си искам. За какъв к*р (с голямо извинение) ми е тази арена, като си имам eMule, FtpVoyager и специализирани форуми за размяна на информация?

Link to comment
Share on other sites

Хаха, верно бе. Току що си направих регистрация. :D

Ей ся почвам да тегля. Малиии. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...