Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply
Кажи го още 1 път, че не разбрах :bgrin:

еми нещо се бъгна тва...аз цъкам то не зарежда и така...няколко пъти :D

E ми не знам колко мирише. Аз си имам регистрация там и не ми трябва. :)

можеш ли да ми пратиш покана ? или някой може ли да ми прати...

 

ако някой може ще му пратя мейла на ПМ

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега имам две резервации, така че всички н опашката. :) Ама това ще стане или като се прехвърля на Д+ или към ггбит., което ще е надявам се скоро.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм супер потребител (имам стар ник)

яко е че дърпа като локалния но Uploada е под всяка критина

повече Upload-вам в TorrentLeech.org (и там съм супер потребител)

в пъти е по добър от който и да е тракер (има още един два външни)

който има ник там знае за какво става въпрос

скороста е като локалната но навсякаде куца Uploada

няма да е лошо ЕК-то да дигнат поне Uploada на Д+ и И+ тарифите

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми прати покана, ако има добровоцли на пм :) на ггбит съм, така че ще качвам :D

Link to comment
Share on other sites

абе кво сте се зарибили с тая арена?всичко квото излиза там,излиза и в датата и по другите торенти,а в краен случай-международните торенти

Link to comment
Share on other sites

абе кво сте се зарибили с тая арена?всичко квото излиза там,излиза и в датата и по другите торенти,а в краен случай-международните торенти

 

Е да, но все пак аз си я търся тази покана от 6 месеца и все още без успех! Така че на някой му се откъсне от сърцето ще съм му много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Преди трябваше 100гб ъплоуд за да можеш да поканиш, аз дадох една покана и таман да събера трафик за втора и те преебаха тракера и нулираха всичко :)

Link to comment
Share on other sites

Преди трябваше 100гб ъплоуд за да можеш да поканиш, аз дадох една покана и таман да събера трафик за втора и те преебаха тракера и нулираха всичко :)

 

Е как тогава мога да стана потребител на arena.bg?????????

Link to comment
Share on other sites

Пичове пратети ми email-лите си

имам покани но не са милиони

междо другото да не казвам че арената и много други се снабдяват с RELEASE-и точно от този тракер да не казвам и локалния :)

 

Едит:

Бая покани раздадох дано останете доволни

само лошото в началото е че ще имате Wait като си оправите Uploada ще сте като пушка

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Цитат от форума на арена.бг:

"Всеки регистриран потребител, който направи дарение от над 15 EUR, ще получи от мен статус VIP, а всеки нерегистриран потребител ще получи покана."

Летвата за покана в арената вече се покачва, така че който няма акаунт и иска покана, развържете кисиите си и обърнете джобовете си. :)

Link to comment
Share on other sites

Цитат от форума на арена.бг:

Летвата за покана в арената вече се покачва, така че който няма акаунт и иска покана, развържете кисиите си и обърнете джобовете си. :)

 

На такива където искат по 15евро за няква покана, мога да му кажа само да ми направи една свирка! е*ати нещастниците!

Link to comment
Share on other sites

http://forum.arenabg.com/showthread.php?p=147010#post147010

Нуждаеш се от покана ? Няма проблем !

 

Сподели тук своя корупционен опит и остави мейл на който да ти изпратим поканата.

 

Условия:

 

Вие трябва в сбит разказ да споделите случка от вашият или на ваш близък живот в който ви се е наложило да дадете рушвет или подкуп. Няма значение на кого - на служител на КАТ на обикновен охранителен полицай, на пожарникар, митничар, лекар, общински чиновник, съдия, прокурор или на който и да било. Трябва да опишете случката с достатъчно подробности за да е ясно кой и откъде е лапача. Не е задължително да му знаете името, номера на патрулната кола и др. но ще е добре ако ги споменете. Добре дошли са и всякакви аудио-визуални доказателства.

 

Модератор на раздела е изключително опитния наш VIP - edin. Той ще прецени дали вашата история звучи правдоподобно и от нея личи, че наистина сте участвал и познавате процеса в детайли. Той ще маркира постовете с aprooved или rejected, а ние ще изпращаме покани на авторите на одобрените постове. Ако на вас не се е случвало, то помолете родителите си за помощ. Те със сигурност са участвали "у целата схема".

 

Промоция: Авторът на първия пост получава покана директно без одобрение, стига поста да не е формален и да отговаря поне частично на изискванията.

 

Постове написани неграмотно или на латиница или шльоковица ще бъдат изтривани !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...