Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Плюхме го, плюхме този тракер, ама вече е в Холандия и са наредили знамената за основните езици.

А да не говорим,че могат да се гледат филми и онлайн(макар и малко за момента)....

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми прати покана за TorrentLeech.org или аrenabg.com na ftp1@mail.bg

ако искаш мога да ти дам акаунта си за лийча.толкова ми го хвалеха тоя сайт ама трябва да знаеш че за новите неща се чака по 48 часа и докато минат всички са ги свалили и не можеш да направиш коефициент...моят сега е 0.1 и нещо си.ако искаш пиши ми пм да ти кажа име и парола

Link to comment
Share on other sites

ако искаш мога да ти дам акаунта си за лийча.толкова ми го хвалеха тоя сайт ама трябва да знаеш че за новите неща се чака по 48 часа и докато минат всички са ги свалили и не можеш да направиш коефициент...моят сега е 0.1 и нещо си.ако искаш пиши ми пм да ти кажа име и парола

Това за Wait е кофти наистина но не си ли се замислил че всеки е минал по този път

Ratio: 13.955 Uploaded: 377.98 GB Downloaded: 27.09 GB

това ми е статистиката за сега, да не говора че ПС-то ми стои включено по цял ден за да Upload-вам

но като си направиш нужния коефициен оставаш доволен! (друг е въпроса че Upload короста е много ниска на Д+ съм)

Link to comment
Share on other sites

ако искаш мога да ти дам акаунта си за лийча.толкова ми го хвалеха тоя сайт ама трябва да знаеш че за новите неща се чака по 48 часа и докато минат всички са ги свалили и не можеш да направиш коефициент...моят сега е 0.1 и нещо си.ако искаш пиши ми пм да ти кажа име и парола

аз имам акунт там от 2 седмици. За 2 дена направих 8 ГБ upload и ми се махна wait time. А сайта е един от най-добрите

Link to comment
Share on other sites

аз имам акунт там от 2 седмици. За 2 дена направих 8 ГБ upload и ми се махна wait time. А сайта е един от най-добрите

къв ти е уплоуда и даунлоуда щото първо трябва да се изтегли,поне така забелязах и чак тогава да се ъплоудва а и май не може да дърпаш 2 файла едновременно щото аз исках да остава компа през ноща ама единия файл не почваше да се сваля въпреки че имаше достатъчно сийдъри...сайта наистина е много добър,но и в арената качват всичко най интересно със същата бързина

Link to comment
Share on other sites

къв ти е уплоуда и даунлоуда щото първо трябва да се изтегли,поне така забелязах и чак тогава да се ъплоудва а и май не може да дърпаш 2 файла едновременно щото аз исках да остава компа през ноща ама единия файл не почваше да се сваля въпреки че имаше достатъчно сийдъри...сайта наистина е много добър,но и в арената качват всичко най интересно със същата бързина

uploada ми е 45 кб/с. Даже съм го намалил на 34, за да ми се отварят страниците нормално. Downloada ми е над 760 kb/s. Иначе аз в началото направих много лесно коефициент, защото точно беше излезнала фифа 2007. Като ми изтече wait time изтеглих САМО първия рар 48 МБ и с него направих над 8 ГБ upload, защото имаше над 300 лийчъри постоянно

Link to comment
Share on other sites

Абе това е тема за арената!

Така че ако някой може да прати покана за arena.com моля, ще съм благодарен!

за arena.com едва ли някой има покана :D

Link to comment
Share on other sites

Много ме е яд за Арената. Имах си акаунт там, който си потдържах с достата добър коефициент, около 2. Заминах за няколко месеца извън България, където нямъх достъп до интернет, а забравих да си паркирам акаунта. И сега съм го загубил, а от вас научавам, че за нов трябва да заплатя 15 евро. Не че ги нямам, но за момента се съмнявам, че ще ги дам за Арена. Ще си стоя и ще се ядосвам на своята глупост. Дано се появи друга възможност, Арена не е никак лош тракер. Загубил съм акаунтите си във всички тракери, в повечето със страшно добър коефициент, но за Арена най-много ме е яд.

Link to comment
Share on other sites

след 4 дена нон стоп работа на компа и постоянен ъплоуд направих коефициент в торентлийч.искам да питам хората който имат акаун там ако сега коефициента ми падне ще се появят ли пак часовете за чакане?

Link to comment
Share on other sites

За Арената разбрах че от около седмица са пуснали свободна регистрация за хора извън бг.Ся пробвах с прокси става работата ама като се логнеш с бг ип и те дропва

Link to comment
Share on other sites

Ако не внимаваш ша има бан :bgrin:

Все още чакам покана :rolleyes:

в момента съм сигурен, че и 1 МБ чийт да направиш в torrentleech или scenetorrents веднага ще те усетят. Дори и в арена може би

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...