Jump to content
BulForum.com

Кои иска да стане супер потребител в arenabg.com


bakara

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Имам един проблем с ъкаунт-а си в арена-та. Излезнал съм от ъкаунт-а си и сега като се опитвам да влезна ми пише :Грешка: Тази страница е видима само за регистрирани и логнати потребители.

 

Cookies трябва да са разрешени.

 

Пробвах да си сменя паролата, пак същото ми показва. Ако са ми изтрили ъкаунта, не би ли трябвало да пише "Грешно име, парола или несъществуващ акаунт!" ? Някой да знае как да го оправя ?

Link to comment
Share on other sites

Сега се излъгах и дадох 5лв за да се регна в арeната :)

дано си струва.

Радвай се на 30те дена професионално варез обслужване,което се предполага да получиш срещу дадените 5лв.

 

Все пак си плащаш за да сваляш от други и те да свалят от теб.Нещо което е неестествено за един р2р потребител-да си плаща,хехе.

 

Едит:ах,ти си платил да се регнеш.Внимавай,че може да те бан-нат за нисък ъплоуд след няколко дена.Тва става само на нашенските тракери,хахаха..

Link to comment
Share on other sites

Пич проблем с парите ли имаш или арената ти е трън в очите?

 

Общ трафик 6,127.53 TB

Активни торенти 13,204

Сийдъри/торент 13.9

Пиъри 202,744

Сийдъри 182,998

Лийчъри 19,746

 

Да не си мислиш, че сървърите ги раздават безплатно от НСБОП?

Link to comment
Share on other sites

Пич проблем с парите ли имаш или арената ти е трън в очите?

Да не си мислиш, че сървърите ги раздават безплатно от НСБОП?

на бубу-то:

http://bubu.to/browse.php?search=

users:23,978 tor-2,926

0$

 

http://torrents.bol.bg/browse.php?search=

Регистрирани потребители 49,484

Торенти 5,208

Неработещи торенти 967

Пиъри 43,802

Сийдъри 36,190

Лийчъри 7,612

Отношение сийдъри/лийчъри 4.75 / 1

Активни потребители 2038

Общо свалено 741.42 TB

Средна скорост в момента 132.17 MB/s

0$

 

http://torrents.linkos.bg/browse.php?search=

Регистрирани потребители 48,602 Пиъри 57,441

Лимит на сайта 50,000 Сиидъри 51,519

Общо трафик 2,267.86 TB Лиичъри 5,922

Активни торенти 9,483 Отношение Сийд./Лийч. 9 / 1

0$

 

http://bt.data.bg/torrents/index.php?search=

Потребители 321333

Файлове 4195841

Страници 238435

Картинки 2686976

Торенти 7657

Пиъри 24972

Сийдъри 18685

Лийчъри 6287

Големина 11578.97GB

Site Browse 914

0$

Link to comment
Share on other sites

Мен ме дразни факта, че всеки си мисли че щом си е платил нета и всичко му се полага да е безплатно. Да караман, регни се в истинските торент сайтове навън :) Аз съм регнат само във filemp3.org, защото не мога да поддържам свестен коефицент на много места едновременно. Арената също не ползвам активно, т.к. на нашия сайт си има това което ми трябва. Засега. Неслучайно и всеки доставчик си поддържа локален сървър. Всички доставчици печелят от локалния си сървър като концентрират голяма част от трафика локално, т.е. от икономии на външен трафик. А аренабг не може да печели от трафик, т.к вече доставчиците не плащат вече за свързаност с арена. Да но машините, поддръжката струват пари. От къде би трябвало да дойдат тези пари????

Lucky13, качеството на един тракер е в броя на активните торенти и отношението сийдъри/торент. Всички тракери, които си цитирал са на доставчици. Те печелят от задържане на трафика вътре в локалната им мрежа и не са национални тракери, макар че са достъпни за регистрация от всички.

Надявам се че аргументите ми са ясни. Ако и вие се аргументирате "защо не трябва да се плаща" - моля.

Също така, караман, за нисък коефицент не гонят от Арена отдавна. Правилата не са по различни от тези на който и да е престижен външен тракер. Всички са с покани, с бутон donate, а някои дори нямат вече и бутонче регистрация. Естественно за умниците има и свободни тракери, където всеки е ъплоадер, качва торенти. Божа работа дали ще ги сийдва. От 320000 потребители, едва 18000 сийдват нещо. Мерси от такива тракери. Че кой казваш говори глупости?

Link to comment
Share on other sites

печелите от реклама.

 

А тракери бол.Не давам пари за да споделям файлове.

За мен е по-важно дали това което търся е там,а то не е там.Нямате чак толкова много файлове,момчета.Всичко си го намирам на Вареза.

Link to comment
Share on other sites

хахаха - печелят от реклама. Голям виц каза :P

Има доста нещица особено докс, видеоуроци... но нямаш достъп до тях, защото не си СП. Що се отнася до вареза тук - това е един от най-добре поддържаните в България и е логично да не си впечатлен от контента в Арена, но не може да се каже същото за 90% от останалите потребители в България. А ако не даваш пари, няма как да споделяш файлове ;) А и тракерите май са вече с един по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Ти правиш ли разлика между дарение и плащане за регистрация изобщо ?

Не мисля, че я правиш тази разлика иначе нямаше да бълваш такива глупости. На всякъде хората сами си поддържат сървърите от дарения и от техния си джоб, а не като искат пари за регистрация. А арената не стига, че печели от реклама(само колко банери има на сайтчето..) ами искат и да си плащаш за неща, които самите те са свлили безплатно. Като има балъци ще има и смси..всичко, което го има в арената може да си го намериш от други тракери, а повечето неща дори от публични такива където не ти трябва регистрация даже. Да не говорим и селенията дето я правят с тези номерца за IPтата...осраха се и с поканите..направо като гледам как се справят се чудя как въобще имат потребители още..но предполагам скоро ще понамаляват.

Link to comment
Share on other sites

scared, само ще поясня, че с бутона donate срещу доброволно дарение получаваш покана или статут в тракер, а в арена срещу доброволен смс получаваш същото. В Арена можеш да се регнеш с покана и да придубиеш статут СП и по обикновенния начин - без смс. Що се отнася до реклама в интернет - най-често се плаща на брой кликвания върху банера, а не срещу брой показване. Сметни си сам колко хора кликат по банерите и колко пари се вадят ;)

Кой бълва глупости според теб?

 

Това ми е последно по темата, т.к. не ми е нито целта да рекламирам аренабг, нито да образовам строго консумативно настроени потребители.

Link to comment
Share on other sites

Като не ви харесва арена-та, не я ползвайте.. аз имам акаунт от много време там.

Беше със супер потребител преди да сложат глупостта "регионален тракер".. но какво да се прави.

DC++ също е боза.. макар че за големи локални мрежи като тези на ггбит и евроком, определено щя имате бонуси като ги използвате ;)

Е.. аз нямам такива, тъй като съм към neterra.

Използвам emule, soulseek и търсачката на дата-та (чат-пат), и все още съм жив.. вместо да дискутирате теми по които никой не може да излезе с твърдо мнение, просто мислете позитивно.. и стига сте се дразнили един-друг.

Това че арената е платена.. добре.. мрънкате.. а някой нещо да каже за mp3-bg.com ?

Link to comment
Share on other sites

С това, че от тези реклами, както написах по рано не се печели. Днес бяха раздадени 10000 покани за арената. Ако нямаш, ще ти дам - имам ти доверие ;)

 

Понеже забелязах твърде често из коментарите на торентите противоречиво отношение към SMS услугата, предлагана от arenabg.com, искам да изразя едно лично мнение, което удивително прилича на подмазване, въпреки че е точно такова! :D

 

От краткотрайното ми и не твърде богато познанство със сървърите и хостинг мениджърите успях да науча няколко важни неща. Поне на мен ми се струват такива.

 

1. Сървърът не работи с песък, брашно, мушмули, шутове, шамари, заклинания, заплахи, царевица, пудра захар или магданоз. Сървърът в тези 24 часа и 365 дни работи само с едно просто нещо - П А Р И.

2. Хората, които се грижат за това един сървър да работи, заслужават П А Р И.

3. Когато плащаш за услугата с П А Р И, показваш колко я цениш или започваш наистина да я цениш.

4. Най-скъпото нещо в света на информацията не е самата информация, а достъпът до информацията, който струва П А Р И.

5. Нямам П А Р И. Но ще плащам, докато ми заплющят ушите, защото съм българин и трябва да се науча да плащам, а не да бегам на зиг-заг из лехите с картофи, с хитро изражение на лицето. Защото съм го правил това и не е готино.

 

Предварително се извинявам на тези, които ще намерят личното ми мнение за цинично или прекалено поучително. Не това е моята цел. Аз просто се подмазвам на системата, защото (и сега съм напълно сериозен) всички трябва да плащат, за да има смисъл изобщо нещо да се прави в някаква област.

 

Накрая искам да благодаря на всички съвестни сийдъри и рилийзъри, защото като тях няма втори на света, а моят коефициент е бохав като умрела жаба. Освен това категорично настоявам да се върне пионерската организация, за да мога пак да пуша в кенефа с дружинната ръководителка Цуца Прежевалска и звеневия ръководител Панчо Шмиргелов - реални исторически личности, които уважавам дълбоко и непреклонно. Имам чувството, че малко се отклоних от темата. Както и да е.

 

Всичко добро! :)

 

Печели се от смс-и ;)

 

10000 * 4.80(с ДДС) = 48 000 лв загуба за АренаБГ.ком

Link to comment
Share on other sites

10000 * 4.80(с ДДС) = 48 000 лв загуба за АренаБГ.ком

Linkos.bg- Регистрирани потребители- 49,612 ==> 198 448лв загуби!

 

...хайде стига с глупостите.

Link to comment
Share on other sites

Теди, както съм написал, но ти не си прочел, Линкос печелят от нереализирания външен трафик, поради това, че поддържат локален торент сървър. Умно момче си, но малко си пристрастен в случая ;)

Link to comment
Share on other sites

Нито съм пристрастен, нито съм пропуснал да прочета каквото и да било. Честно казано, след като пуснах поста си, очаквах подобен отговор. Но мисля, че знаеш, че има тракери, които не са локални за никого, и това не е само Арената.

 

Относно Арена, имам регистрация там и коефициента ми е над 3. И ми е неприятно, че Арена печелят на мой гръб!

Link to comment
Share on other sites

DrEvil>>айде да не се обиждаме сега.Каква е тая снимка дето ми я показваш?Момчето е хубавец,кво да говорим,хаха...

 

Арената е смотан тракер с идиотски правила и нагли администратори.Там 80% от хора сийдват богу знай защо и едва 15 всъщност си свалят нещо ей така,за кеф.

Цялата работа е заради гъзарията да станеш супер потребител,докато някой супер си употребява парите от джебовете на наивните хорица,които ти вършат цялата работа за безплатно,че дори и ти плащат,само и само да могат да слагат готините си файлчета за сийдване,че да привличат още бъдещи клиенти.

Това че някои хора не го харесват,други въобще не им е дотрябвал (фтп братче),а на трети просто си теглят от външни тракери,където успяват да си намерят квото им трябва си е чиста реалност и каквито и опровергаващи снимки да изкараш от гащите си,тва няма да се промени.

Подхода ти да убеждаваш хората не е много убедителен,хаха...

Тва е само изрязаното от снимката,в цялата версия си ме хванал за долния докато НЕ ти използвам въшливия тракер. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Арената е смотан тракер с идиотски правила и нагли администратори.Там 80% от хора сийдват богу знай защо и едва 15 всъщност си свалят нещо ей така,за кеф.

Цялата работа е заради гъзарията да станеш супер потребител,докато някой супер си употребява парите от джебовете на наивните хорица

 

 

:punk Точно така е много правилно си го описал,глупавия,шарен и смотан тракер на тъпата им Арена :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз от Арената си свалям само за кеф хич не ми трябва някакъв измислен статус "супер потребител".Имено затова коефицента ми е 0.09(баси даже е паднал преди беше 0.10 :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...