Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

Това, което е нормално за един, е напълно откачено, смешно или извратено за друг. Щом не е незаконно, след като на мен не ми пречи по никакъв начин, нека го прави. Всеки човек си има някаква ценосттна система или дуго казано поглед върху живота.

Сега за vasil088 ако най-големия му кеф е да тресне ученичка - ОК. Нека го прави колкото и да смешен през моите очи. Но не прави нищо незаконно, нито пречи на мен или на някой друг и уважавам ( макар да не одобрявам ) избора му.

Смешно ми изглеждат мои приятели над 30 които се размотават по детски дискотеки :D и разкарват 15 16 годишни пикли в колите си. Е те пък се смеят на мен, че съм се задомил рано рано, и по този начин според тях съм си преебал най-хубавите години :D . Някой или някоя беше споменал, че на запад хората се женили след 30-те. Е нека направи справка броя на разводите на глава от населението, но това е съвсем друга тема и не е за тук.

 

Момичетата навлизат по-рано в пубертета и е нормално да залитат по батковци доакто връсниците им играят CS например. Доколко това е вярно не мога да твърдя, но така поне го обясняват учените.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply
Ех, ти пък се изказа!

Хайде, обясни ми как една жена може да прилича на момиченце

Познавам 50 годишни момиченца и 20 годишни лелички

Под момиченце, нямам предвид точно буквалното значение... Например познавам едно момиче на 26, за което мога спокойно да кажа мяса на момиченце, щото повече от 19-20 не мога да и дам...

Link to comment
Share on other sites

Така...да започнем със задника...моя не е черен, за твоя незнам :D  :P .

А колкото до оная работа ползвал съм я и за други цели, само че не с 50 годишна жена, така че си прав не мога да сравнявам м/у младо и старо.

Колкото до менопаузата, тя започва около 50 годишна възраст при жените.Изразява се в стоп на производството на яйцеклетки в яйчниците(и промяна в поведението на жените).

Колкото до възрастта, съгласен съм-външния вид е по важен от нея, но те не вървяр ли ръка за ръка?Не изглежда ли 20-годишна девойка по-добре от 50-годишна лелка?

А за тоя случай с майка ти-поздравявам те, че тя изглежда толкова добре на тази възраст.

Още нещо ще те попитам.Ти като ходиш по улиците по кой се заглеждаш?По красивите жени предполагам.А 85% от тях не са ли под 35 години?Ако според теб не, в нашия блок имаме една леля Петранка на 51 години, мога да те запозная, ако искаш :D  :P

А това, че съм видял по малко от тебе съм съгласен, все пак си на 24 години.

 

Не невинаги 20-годишна изглежда по-добре от 40(за 50 не си говорим). Аз като ходя по улиците най-са ми еротични 30-40 годишните...

P.S. А леля ти Петранка ти я оставяме да те разходи из дебрите на секса. Хвани я докато не е влязла в менопауза... ;)

Link to comment
Share on other sites

Aбе много сте ми интересТни.. чета десет страници как се плюете и как опитвате да сведете човешките взаимоотношения до нещо простичко и малко в рамките на няколко изречения.. А аз си мислех, че става дума за любов.. пак го обърнахте на ебане;/ То хубаво попита Христо още в началото откога една жена може да даде наедин мъж само секс, я един мъж да даде на една жена само пари... даже и да е обратното... И накрая сведохте темата до това кой как изглеждал... говорите ми за менопаузи и всякакви булшитс... Кажете ми, че не сте забравили, че каквато и външна красота да притежаваш, ще я загубиш с времето и годините... Е,да ама имало изключения.. 50годишни приличали на 20год.. Еми, да, има и случай, в който деветдесет и няколко годишна старица забременява, ражда нормално и т.н... Принципно/ защото въпросът може би е по-скоро принципен/ човек използва по-малко от 10% от възможностите му дадени от природата/Бог/Господ или както му/й казвате... Е,не мога да кажа нищо повече от РЕПСЕКТ на тази жена, която на преклонна възраст е съхранила тялото си здаво, функциите на организма са се запазили .. въобще защо говорите толкова относително за всичко.. Всеки човек си има принципи.. Обаче това е друго.. И аз не одобрявам мои връстнички, които ходят с 30годишни чичета/въобще кой го одобрява това...??/... обаче никой не може да ме убеди, че не е възможна такава истинска любов.. макар и с голяма разлика във възрастта... Хареса ми и онова мнение на Гудо ... Верно какво спорите за глупости, нямате си друга раута ми се плюете като някакви льольовци..

\/ сега ако моих бих пльокнала онова дивото магаренце дето нз защо не го 'аресвате:)) темата се обърна на: коя баба изглежда по-млада от сестра ми:) тук му е мястото!:П)още веднъж \/

Link to comment
Share on other sites

. И аз не одобрявам мои връстнички, които ходят с 30годишни чичета/въобще кой го одобрява това...??/...

Сигурно самите "чичета" доста го одобряват, както и няколко човека от изказалите се в тази тема.
Link to comment
Share on other sites

И аз не одобрявам мои връстнички, които ходят с 30годишни чичета/въобще кой го одобрява това...??/... обаче никой не може да ме убеди, че не е възможна такава истинска любов..

Значи имам два въпроса към теб.Ти питала ли си ги твоите връстнички защо ходят с 30 годишни :laughing: чичета и второ ти виждала ли си такава голяма любов за която говориш,че съществувала?

Просто искам да ме светнеш мен дъртия дядо,който съм на 39 :woot ?

Link to comment
Share on other sites

Бих се срамувал... от последните няколко страници едно от най-адекватните изказвания е на 15 годишно момиченце...

Jane_Doe - поздрави :]

 

Редакция:

Velvet, по-креативен си като се самосъжаляваш. Бъди креативен, така си по-симпатичен :)

Link to comment
Share on other sites

Еми срамувай се,кво го споделяш с нас.Не е нужно да си на всяка манджа/тема/ мерудия.

 

А сещаш ли се през къде ми минава как съм ти симпатичен? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ама ти само за спане ли си я ползваш?  :confused ,или сте в ,,сериозна,,връзка?

 

Познай :D .... говорят си за живота за пропуснатите моменти от младостта си ...ехх срони души са имат общи интереси двамата са отлични геймъри по цяла нощ жулят Bulfleet и си чатят ...

Link to comment
Share on other sites

айде някой да даде определение за чичо,щото според моя "батко"-чичо е всеки който е 5 години по-голям от мен :wacko:

Link to comment
Share on other sites

айде някой да даде определение за чичо,щото според моя "батко"-чичо е всеки който е 5 години по-голям от мен :wacko:

Когато имаш приятелка, която е на 15, +/- 2 години и ходи с мъж над 25 спокойно можеш да го наречеш чичка.Както казах по-горе, това в момента е доста модно и се среща супер често.Аз лично позавам 2 такива момичета.И като ги пита"Защо ходите с тея чичковци бре?Няма ли готини момчета на тая възраст?' и те:"Ами защото те имат повече опит от вас, както в любовта, така и в секса.... и т.н."Това според мене е супер глупава причина, ама както и да е.....

Link to comment
Share on other sites

Когато имаш приятелка, която е на 15, +/- 2 години и ходи с мъж над 25 спокойно можеш да го наречеш чичка.Както казах по-горе, това в момента е доста модно и се среща супер често.Аз лично позавам 2 такива момичета.И като ги пита"Защо ходите с тея чичковци бре?Няма ли готини момчета на тая възраст?' и те:"Ами защото те имат повече опит от вас, както в любовта, така и в секса.... и т.н."Това според мене е супер глупава причина, ама както и да е.....

добре ,а когато имаш приятелка на 19 и ходи с такива на 27-30,те чичовци ли са???

Link to comment
Share on other sites

Когато имаш приятелка, която е на 15, +/- 2 години и ходи с мъж над 25 спокойно можеш да го наречеш чичка.Както казах по-горе, това в момента е доста модно и се среща супер често.Аз лично позавам 2 такива момичета.И като ги пита"Защо ходите с тея чичковци бре?Няма ли готини момчета на тая възраст?' и те:"Ами защото те имат повече опит от вас, както в любовта, така и в секса.... и т.н."Това според мене е супер глупава причина, ама както и да е.....

 

Хехехе не аз съм чичка а ти си лапе ама нейсе.... И те хубаво са ти казали момичетата.... само да бяха добавили и в живота...

Link to comment
Share on other sites

Значи имам два въпроса към теб.Ти питала ли си ги твоите връстнички защо ходят с 30 годишни  :laughing:   чичета и второ ти виждала ли си такава голяма любов за която говориш,че съществувала?

Просто искам да ме светнеш мен дъртия дядо,който съм на 39  :woot  ?

e vasil088 ако наистина разсъждаваш така не мога да ти помогна... Отново казвам, че не одобрявам момиче колкото мен да има сериозна връзка с повече от 5-6 години по-голям от нея.. Това е принципа.. А нима ще отречеш, че е възможно да има любов?? Ако отричаш това, сори че ти го казвам ама ми се вижда прекалено елементарно за един 29 годишен мъж. @фарел, много интересно определение имаш за чичка/батко.. Айде и от моя личен опит/ доколкото може да има един 15годишен човек/ да споделя, че ходих 3 месеца с момче 5 години по-голямо от мен.. Мога да твърдя, че разликата във възрастта не попречи на това да бъдем заедно. И любов имаше... Мога също да кажа, че не бях с него заради парите/ лауд аут лафинг/ ,нито пък той с мен заради секса/смях търкаляйки се по пода/.. Той беше наясно още в началото, че едно дете не може да му предложи кой знае какво в сексуално отношение... Причините връзката ни да продължи само няколко месеца, не се нужни.. не са свързани с това, че е нямало любов.. и ще помоля да не се захващате за това, че връзката не е била продължителна...

 

Поздрави

 

Допълнение: Благодаря на The`ScorpioN за разбирането.

 

Edit: Никой не може да ме убеди, че такава връзка е обречена.. Абре, познавам родители на мои приятели/приятелки, чиято разлика е 5-6-7...12 години, и се обичат още... Разбирам, че повечето 15годишни момиченца, които се хващат с такива са малки прости пАтки/да не кажа друго/.. Не казвам, че го одобрявам, но ти пък ми кажи.. какво пре4и на 22годишна да ходи с 30годишен.. още ли връзката ти се вижда обречена... 8 години пич.. и не виждам нищо, което не е нормално... И отново казвам, 15годишни + 30годишни никой не оправдава и не защитава.. стига се хващайте за това, че вече ставате елементарни.\/

Link to comment
Share on other sites

Е как ще не е пречка? Разлика над 5-6-7 и нагоре години , връзката е обречена...нищо няма да излезе от нея(поне в 99 % от случаите не излиза нищо)

Колкото до причините защо има моми4ета които ходят с 4и4ки - в повечето случаи моми4ето е неориентирано.За един 25-30 годишен не е трудно да излъже някоя 15 годишна примерно.

Link to comment
Share on other sites

Е как ще не е пречка? Разлика над 5-6-7 и нагоре години , връзката е обречена...нищо няма да излезе от нея(поне в 99 % от случаите не излиза нищо)

Колкото до причините защо има моми4ета които ходят с 4и4ки - в повечето случаи моми4ето е неориентирано.За един 25-30 годишен не е трудно да излъже някоя 15 годишна примерно.

Хаха ама ти яко ги нареди тука всички.Аз от два дена се опитвам да ги убедя, че разлика от 20 години няма потенциал, а ти само за разлика от 5-7 години.

Стига бр разлика от 7 години нищо не е.Майка ми и баща ми имат разлика 6 години и не са пред развод.Не съм съгласен с тебе.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички ви за компетентните мнения и ша гледам да спазвам вече стандарта за разлика от max. 7 години и ше си търся 22 годишна или малко по дърта :woot

 

Поздрави :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма да участвам в безсмислени спорове със съфорумници, които уважавам .. бих пейстнала наново поустовете на Христу в началото и след това на Лорд Гудо .. пък дано разберете какво имам предвид:)

Link to comment
Share on other sites

По принцип може да пречи,в дадени случаи,в други не....няма лошо...Имам познати,на възрастова разлика 11 години.... :blink: Аз малко шокиращо го приемам,ама като се обичат,да се взимат :D До 5-6 години разлика....не е чак толкова страшно.....ама вече зависи : ако е някое 13 годишно момиченце и някой 19-20 годишен батко :confused :wacko: След 20 както и да го комбинираш,без някакви си дядковци или бабки,няма проблем за разликата мисля. Айде обичайте се....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...