Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

След като дама души се харесват и им е приятно заедно, то възрастовата разлика е едно голямо НИЩО.За това как изглежда от страние въпрос на гледна точка, на който не му харесва - да не гледа!!!

Link to comment
Share on other sites

А когато момичето е с два пъти по-голям мъж, защото харесва колата му и има нужда от парите му, как изглежда?

Link to comment
Share on other sites

Смешно е за тези които гледат от страни , но не и за тях. Тях не ги интересува какво мислят останалите, важно е как се чувстват ТЕ.

Link to comment
Share on other sites

Смешно е, когато гледащият наблюдава, мислейки си: "защо и аз нямах такава кола". Трагично е, когато някой "гледа отстрани" с цел да намери нещо грозно във връзката на отсрещния и когато не намери такова, да излезе с довода "Виж ги тея са с 15 години разлика. Само се правят на много влюбени, тя иска пари, той иска нещо младичко." Лично мен проблемът с възрастовата разлика ме засяга (или поне до скоро ме засягаше), затова си позволявам да си кажа мнението.

P.S. Ако погледнем от светлата страна - всички изказали се харесват 19-20 годишните мацки, така че не виждам за какво толкова се карате и обиждате. :)

Вярно :D

 

И както pyroman мъдро отбеляза, на тях самите не им пука ;) :hump: Няма да живеят, за да угаждат на гледащите отстрани, я! :P

Link to comment
Share on other sites

chicatillo много точно оцени аз само да кажа още нещо

 

А когато момичето е с два пъти по-голям мъж, защото харесва колата му и има нужда от парите му, как изглежда?

С хората,които водиш спор никой не ти е говорил за пари и коли и ако твоето момиче е избягало с някой такъв,то аз изобщо не се учудвам.

И да не забравя най важното да ти кажа,понеже от теб лъха много завист и злоба.Ако си мислиш,че си по добър в леглото от някой,който е два пъти по голям от теб-жестоко се лъжеш.

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш,че си по добър в леглото от някой,който е два пъти по голям от теб-жестоко се лъжеш.

Мдам...за съжаление майсторлъка не идва с възрастта...

Link to comment
Share on other sites

С хората,които водиш спор никой не ти е говорил за пари и коли и ако твоето момиче е избягало с някой такъв,то аз изобщо не се учудвам.

И да не забравя най важното да ти кажа,понеже от теб лъха много завист и злоба.Ако си мислиш,че си по добър в леглото от някой,който е два пъти по голям от теб-жестоко се лъжеш.

Ако наречем някого глупак например, това не го прави (по-)глупав. Единственото, което става ясно е, че наричащият е човек, който има нужда да дава квалификации или дори да обижда другите (в момента... по някаква причина...) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

chicatillo много точно оцени аз само да кажа още нещо

С хората,които водиш спор никой не ти е говорил за пари и коли и ако твоето момиче е избягало с някой такъв,то аз изобщо не се учудвам.

И да не забравя най важното да ти кажа,понеже от теб лъха много завист и злоба.Ако си мислиш,че си по добър в леглото от някой,който е два пъти по голям от теб-жестоко се лъжеш.

 

Мне, до сега само едно момиче е бягало от мен и той беше с 3 години по-малък от нея... От тук нататък поста ти става безмислен и аз лично доста се посмях на него... Хахаахах.

 

Но да ти кажа, не завиждам на никого, няма и за какво, само ми е смешно. ;)

За протокола, когато степенуваш се слага "-" (тире). ;) А това, колко съм добър в леглото, няма как да го знаеш, нали? ;)

 

И все пак погледни, какво е написала snejko за възрастта... ;)

Link to comment
Share on other sites

Runner - 8 March 1983

 

Stenli - 28 August 1985

 

kenian - XX 199x

абе малчогани умотани, вие ли ще ми обяснявате живота? вие имате мъдрост, колкото кутрето на левия ми крак, а по-лошото е че го показвате с разсъжденията си тук...

...и да ви кажа момичетата, които познавам от този форум (като някои са по-малки от вас с по няколко години) всички са по-умни и мъдри от вас...

Последната степен на мъдростта е да разберем, че ни липсва :)
Link to comment
Share on other sites

kenian - XX 199x

абе малчогани умотани, вие ли ще ми обяснявате живота? вие имате мъдрост, колкото кутрето на левия ми крак, а по-лошото е че го показвате с разсъжденията си тук... хайде моля ви като спрете да се храните и спите вкъщи при родителите си тогава да почнете да давате съвети във форума...

 

...и да ви кажа момичетата, които познавам от този форум (като някои са по-малки от вас с по няколко години) всички са по-умни и мъдри от вас...

 

 

Актуализация:kenian-4april 1980-,,Батко,, да те питам знаеш ли приказката за козлето което казало на големия и умен козел да не минават по еди коя си пътека,пък умния козел не го послушал...,нататък си я спомни

Link to comment
Share on other sites

I cannot take this anymore

I'm saying everything I've said before

All these words they make no sense

I find bliss in ignorance

Less I hear the less you'll say

But you'll find that out anyway

:angry:

Everything you say to me

Takes me one step closer to the edge

And I'm about to break

:sayjin

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз :D

А какво ще кажете, ако е обратното? Жената да е с 10-15 години по-голяма от момчето? А то е на....18-20? :huh:

Имам такива познати, твърдят, че са щастливи...дано!

Също така най-добрият ми приятел (един от тях) ходеше с една 22 години по-малка от него. :bgrin: Не ходеше, ми баш си живееха заедно, т.н. полицейски брак. Според мен проблем нямаше...

Обаче тя беше на 32-3 като започна връзката им. Доста зряла възраст според мен.

Там е основното ми съмнение...че въпросните момиченца и момченца на по 18г. знаят, че именно това искат. Понеже са малки и глупавки :) Ама ако сте убедени в обратното... :unsure:

Според мен точно тогава започва да им идва акъла и затова търсят някой с такъв в повечко...с по-голям жизнен опит. И понеже не могат да излизат с баща си и да му разказват всичко, излизат с хора, от които могат да чуят точно това, от което имат нужда в момента.

Аз много се обърках от всичко което казах, не съм го систематизирал, ама надявам се да сте разбрали каква ми е идеята :unsure:

 

Едит: Runner ;)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел на баща ми (набор 58/59) след няколко години съвместен живот се ожени за едно момиче, което е с две години по-голямо от мен. Двамата са щастливи заедно, роди им се дете. Той е доста променен, към по-добро. Тя цъвти с него. Е?!

Link to comment
Share on other sites

Да и бащата на бившата ми приятелка се ожени, за едно момиче колкото дъщеря си и има дете от нея. По цел ден го чака да се прибере, а той си развява байряка насам-натам. Е?

Link to comment
Share on other sites

Какво има да не му разбирате?

Някои хора, просто не искат да се занимават с малоумните си връстници и искат връзка с човек, който може да им даде това, от което имат нужда.

Това важи и за момченца и за момиченца.

Link to comment
Share on other sites

Да и бащата на бившата ми приятелка се ожени, за едно момиче колкото дъщеря си и има дете от нея. По цел ден го чака да се прибере, а той си развява байряка насам-натам. Е?

Браво.Бил е някой,като мен.А ти спокойно можеш да му се смееш отстрани без да се намесваш,както казваш.

Тези,които си мислят,че живота свършва на 30 или 35 са много жалки.

Link to comment
Share on other sites

Тези,които си мислят,че живота свършва на 30 или 35 са много жалки.

А под "живот" хойкане наляво-надясно с други жени докато собствената ти седи и гледа детето вкъщи ли разбираш?

Link to comment
Share on other sites

А под "живот" хойкане наляво-надясно с други жени докато собствената ти седи и гледа детето вкъщи ли разбираш?

Ако,жена ми и детето се чувстват добре,което разбира се е най важното за мен,през останалото време мога да правя каквото си искам или кратко казано кой както си я нареди.И това няма да ми попречи да обичам семейството ми повече от всичко.

Link to comment
Share on other sites

za nqkoi ima pre4ki taq vuzrastova granica ... za drugi nqma .. zavisi ot choveka

az primerno sam na 16 i hodq s 19 godishna na tozi etap principno teq 3 godini razlika sa super mnogo .. i vseki shte si go pomisli tva , no ne sme obrushtali vnimanie na taq razlika i sme mn shtastlivi , hodim ve4e ot 4 meseca i tazi razlika ne e imala nikav problem i btw se zapoznahme v IRC ...

edit : i povqrvah v lubovta ot pruv pogled ... :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...