Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

Винаги съм се отвращавал не толкова от прости хора, колкото от тези, които не знаят какво говорят - просто са недостатъчно информирани (колко меко казано), но въпреки това имат достатъчно самочувствие (изобилие) да говорят...

 

Изказванията ви го показват...

 

Господ да ви дава здраве след години да си прочетете какво сте писали, пък и ум и разум ако ви даде - да си разберете грешката...

 

* значи аз съм набор 75 и на мога да имам нормална връзка със 87 да речем ?

* момичетата 87 които ходят със мъже 75 са прости курви... или са просто прости и недорасли...

* когато говорим за 'мъже' обаче 7-8 години разлика са нищо... 5 - още повече...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

LifeFeel - подкрепям те

 

Любовта наистина не свършва след 30 годишна възраст и годините са по-скоро формалност отколкото нещо друго. За любовта няма пречки!

Всички застъпници на тезата че възростовата разлика пречи са ограничени хора които се движат по някакви общоприети норми и не смеят да погледнат истината.. че любовтта се захранва от други неща, а не от одобрението на мизерници като вас които смятат че е едва ли не извратено това. :angry: ай със здраве

Link to comment
Share on other sites

* правя едни такива извратени работи като да се влюбвам, вместо да направя едно нормално семейство, че на моите години трябва...

 

Бог да ви дава здраве и успехи да създатете, че при мен здравето е ограничено, пък и съм достатъчно видял и имам достатъчно разум да знам, че програмите дето ги създаваме в живота се дебъгват трудно и яче и да се пренаписват - има вродени бъгове паразитно повтарящи се...

въпрос на съзнание и отговорност

ама те циганите си се плодят де...

Link to comment
Share on other sites

* момичетата 87 които ходят със мъже 75 са прости курви... или са просто прости и недорасли...

Ами точно курви са да :excl: Щото повечето от тях ходят с такива не щото ги харесват кой знае колко, ами просто щото най-вероятно имат коли и повече $ да им угаждат...

Link to comment
Share on other sites

Ами точно курви са да :excl: Щото повечето от тях ходят с такива не щото ги харесват кой знае колко, ами просто щото най-вероятно имат коли и повече $ да им угаждат...

Ти си идиот.

Link to comment
Share on other sites

Точно така е, тези въпросните ходят с по-големите, защото имат материални ползи от тях. Но ай кажи ми, колко от тях ще искат семейство? И така, вие докато се занимавате с разни курваляци, които ви гледат само парите, ще се събудите един ден сами, а за семейство ще е твърде късно. Но всеки да си носи кръста.

 

LifeFeel, живот и здраве, след 20тина години пак ще си поговорим по тая тема. ;)

 

Едит: и все пак има изключения, но те са много редки...

Link to comment
Share on other sites

Ти пък си гениален :wacko: Явно вече нямаш какво да кажеш щом започна с личните нападки...

Напротив, имам. :D С това което каза обиди поне няколко мой приятели и познати, така че е редно да се застъпя за тях.

 

Ако за вас всичко са парите при много хора това не е така, и се надявам възможно по-скоро да го разберете това.

 

Runner, наистина ми се иска да поговорим след 20 години на същата тема, особено когато децата като NEO_DDT станат на 30 и започнат вече да мислят по друг начин ;)

Надявам се по-зрял.

 

Peace :excl: :)

Link to comment
Share on other sites

Точно така е, тези въпросните ходят с по-големите, защото имат материални ползи от тях. Но ай кажи ми, колко от тях ще искат семейство? И така, вие докато се занимавате с разни курваляци, които ви гледат само парите, ще се събудите един ден сами, а за семейство ще е твърде късно. Но всеки да си носи кръста.

 

LifeFeel, живот и здраве, след 20тина години пак ще си поговорим по тая тема. ;)

 

Едит: и все пак има изключения, но те са много редки...

 

Направи ми впечатление че много обичаш да използваш думата курваляци!!Ай да те питам нещо.Като си хвана гадже приблизително колкото мен ква е гаранцията че пак не е курваляк!???Кво като е колкото мен има такива дето си ги менкта като носни кърпички!!Кво от тва че сме на една възраст???Затва че някой се женят с по-голяма разлика не е гаранция че момичето е курваляк!! :punk

Link to comment
Share on other sites

@NEO_DDT и @Runner като не ви харесва не ходете с по-малки или по-големи от вас.Но кои по дяволите сте вие за да осъждате хората които мислят по различен начин от вас. Вие ли сте критерия?

Значи който не мисли като вас е извратен и ненорманен така ли?

Link to comment
Share on other sites

А, да и още нещо. Жените след 26-27 стават значително по-меркантилни - за семейство се мисли = търси се материално осигурен мъж, който ще може да издържа нея и децата. На 16-17 години се мисли само за кафета и барове...

True, true.. :excl:

Напоследък си общувам ;) с една жена .. на 25 и точно заради това което казваш ще е малко трудно да завъртим нещо повече от приятелство с нея. За съжаление.. :(

Link to comment
Share on other sites

...............

А, да и още нещо. Жените след 26-27 стават значително по-меркантилни - за семейство се мисли = търси се материално осигурен мъж, който ще може да издържа нея и децата. На 16-17 години се мисли само за кафета и барове...

Ето тук грешиш ;) Това не е вярно. Нали за това има такава приказка: Във всяко правило си има изключения, които от друга страна потвърждават това правило. :rolleyes:. Та не всички жени на тази възраст искат деца, богат мъж и да си стоят у тях ;) А иначе по темата съм си дала мнението :D Със здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

Ех да му се невиди. Просто изказвам мнение бе, не съм казал, че трябва да се променя нещо, просто виждам нещата причупени през моята призма и казвам това, което съм видял.

 

Чико, да ти кажа, далече си от истината, че имам комплекси точно по тоя въпрос... ;) Просто не искам момиче да е с мен, само за парите ми. По този начин ставам смешен за другите покрай мен, защото си мислят, че не мога да си намеря момиче, което иска да е с мен, защото съм такъв, какъвто искам, а заради парите ми. Пак казвам, има и изключения, не знам дали ти си от тях, надявам се, иначе ще е жалко.

 

jozo, никаква не е гаранцията. Какво искаше да докажеш с тоя пост, ми остава загадка...

Link to comment
Share on other sites

Ех да му се невиди. Просто изказвам мнение бе, не съм казал, че трябва да се променя нещо, просто виждам нещата причупени през моята призма и казвам това, което съм видял.

 

Чико, да ти кажа, далече си от истината, че имам комплекси точно по тоя въпрос... ;) Просто не искам момиче да е с мен, само за парите ми. По този начин ставам смешен за другите покрай мен, защото си мислят, че не мога да си намеря момиче, което иска да е с мен, защото съм такъв, какъвто искам, а заради парите ми. Пак казвам, има и изключения, не знам дали ти си от тях, надявам се, иначе ще е жалко.

 

jozo, никаква не е гаранцията. Какво искаше да докажеш с тоя пост, ми остава загадка...

Забелязал съм че кога кажеш на една жена истината ,за това каква е винаги те нарича комплексар нищожество,така е истината понякога боли но трябва да се приеме, с власта идват и отговорноастите..не само облабите...незнам според мен не всички жени ходят с по големи заради кинтите причината е друга още по нечове4на:)

Link to comment
Share on other sites

...и това, за парите, си има обяснение: всяка жена, макар и подсъзнателно, търси мъж, който да може да подсигури отглеждането на децата и...

Link to comment
Share on other sites

Само дето тук става въпрос, че изобщо не става въпрос за деца а за лична облага.

 

Имах една позната, колкото мен, ходеше с Царски. Разправяше, че имала страшно много злато, обаче не можела да го носи, защото не знаела, какво да каже на майка си...

Link to comment
Share on other sites

"Едно си баба знай - едно си бай"

Толкова ли не можете да разберете ,че не всичко на този свят е пари???

Толкова ли е сложно да проумеете че е възможна любов между хора които имат разлика във възраста???

Link to comment
Share on other sites

jozo, никаква не е гаранцията. Какво искаше да докажеш с тоя пост, ми остава загадка...

 

Просто от изказванията ти ми се стори че ни убеждашаваш тук всички че щом има голяма възрастова разлика между мъж и една жена то несъмнено жената е "курваляк".Исках ти сам да кажеш което и стори че не възраста определя една жена каква е че и да няма възрастова разлика пак е възможно същото!!Следователно този критерий който налагаш е малко смешен!!Това имах предвид :)

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е сложно да проумеете че е възможна любов между хора които имат разлика във възраста???

Разбира се, че е така, дори съм го казал в няколко от постовете си. Но просто "по-голямата" половина от тези връзки са точно такива. И аз това се опитвам да искам да кажа, но явно говоря на себеси. Правилно си казал "Едно си баба знай - едно си бай"...

 

jozo, радвам се, че си ме разбрал. А това за критерия, предполагам знаеш, че всеки има различни критерии за различните неща.

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал всички. Върни се обратно и виж, че съм казал вече няколко пъти, че има и изключения.

 

Едит, за LifeFeel не знам, но за vasil088 съм почти сигурен, че са такива.

Link to comment
Share on other sites

незнам според мен не всички жени ходят с по големи заради кинтите причината е друга още по нечове4на:)

Много ми е интересна каква е тази причина. :) Нечовечна ... Ако е нещо лично, ще те помоля на PM.

Link to comment
Share on other sites

...и това, за парите, си има обяснение: всяка жена, макар и подсъзнателно, търси мъж, който да може да подсигури отглеждането на децата и...

...и създаването на здрави деца също (горчив опит хъ)... и ... и точно когато спрем да разсъждаваме по този начин започваме да се отличаваме от животните...

 

Runner, хайде да си направиш 2000 пост заради мен.

 

Четеш от моите думи само това, което ти утърва или просто не разбираш какво казвам?

Че всички изказваме своето си мнение - това е ясно.

Моето мнение го казвам на базата на натрупан личен опит - и при теб ли е така? Или просто генерираш мнение...

 

В моя живот една продължителна връзка е възможна само ако момичето ме обича и аз я обичам - простичък факт подкрепен от солидна доза неприятни и изживявания през годините. За да не съм голословен като вас ще навляза в тъмните дебри на личния си живот: Примерно две момичета на моите години - запознанство, на втората среща ми казват, че ме обичат защото съм осигурен, много красив :lol: , на третата среща ще си сплотяват нещата със секс... пък аз имам чувства към тях на тананайци - как ще стане тая работа. Едната връзка я прекратих аз много бързичко, а другото момиче ме заряза малко по-късно защото съм болен от диабет и тя не иска да гледа болни хора...

 

но аз съм постигал нещо което вас не ви виждам да успеете - имал съм дълга връзка с по-младо момиче! въпреки всички предразсъдъци! достатъчно духовно ниво съм за да се освободя от тях и да изживея най-великото нещо, което вас не знам защо ви пари да си помислите за него - нарича се Любов

 

не съм имал шанса да ме хареса по-възрастна жена от мен - иначе евентуалното ми мнение го има тук

 

да имаше някоя богата бабичка да си ме вземе - да не бачкам никога повече! И без тва съм бабоеб - под 70г не ми става...

 

пък за това след 20 години да си прочетем написаното - вие ще успеете, но за себе си изобщо не съм оптимист - скъсете малко срока...

 

сега отивам на среща с млади хора (- запознанство от тук), защото ми се струва че съм им приятна ако не толкова - то поне забавна личност...

Link to comment
Share on other sites

Моето мнение го казвам на базата на натрупан личен опит - и при теб ли е така? Или просто генерираш мнение...

 

В моя живот една продължителна връзка е възможна само ако момичето ме обича и аз я обичам - простичък факт подкрепен от солидна доза неприятни и изживявания през годините. За да не съм голословен като вас ще навляза в тъмните дебри на личния си живот: Примерно две момичета на моите години - запознанство, на втората среща ми казват, че ме обичат защото съм осигурен, много красив  :lol:  , на третата среща ще си сплотяват нещата със секс... пък аз имам чувства към тях на тананайци - как ще стане тая работа. Едната връзка я прекратих аз много бързичко, а другото момиче ме заряза малко по-късно защото съм болен от диабет и тя не иска да гледа болни хора...

Ако е така, както го казваш и момичето те обича, за това, което си, тогава съм съгласен, даже се радвам за вас. Но ако тя иска да е с теб само за паратите, тогава не одобрявам.

 

 

но аз съм постигал нещо което вас не ви виждам да успеете - имал съм дълга връзка с по-младо момиче! въпреки всички предразсъдъци! достатъчно духовно ниво съм за да се освободя от тях и да изживея най-великото нещо, което вас не знам защо ви пари да си помислите за него - нарича се Любов

Няма и как да съм постигнал подобно нещо, при положение, че не желая.

 

сега отивам на среща с млади хора (- запознанство от тук), защото ми се струва че съм им приятна ако не толкова - то поне забавна личност...

Никога не съм казал, че трябва да се срещате с по-млади хора от вас. Не знам, защо продължаваш да го експлоатираш това...

 

Ето, направих 2000 си пост заради теб... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...