Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply
na 27 sum, za svedenie. Lord Gudo, spal sam i s 20 g, i sas 17 g, i s kvi li ne drugi, kato ti kazvam 4e e po-hubavo zna4i e po-hubavo. a ti s durta spal li si, 4e da ima6 baza za sravnenie?

Не ги слушай щом ти е готино с тази мацка хич да не ти пука (едва ли трябва да ти го казвам точно аз това :) ) Разни хора, разни идеали :D. Казвала съм и преди възрастта не е от никакво значение щом хората си допадат и се разбират. Оставям настрана случаи като 15 годишна с 50 годишен например :wacko:. Това вече е кофти, но от друга страна кои сме ние, за да се бъркаме в живота на другите ;) Със здраве :punk

Link to comment
Share on other sites

Хехе, аз нямам нищо против поста ти, ама кой е тоя Претенций?Да не е братчеда на Конфуций или някой друг древен разбирач?

По темата:Ами аз съм съгласен с @Гудо, защото дори тоя пич(ivoru) да е на 15(въпреки, че никоя на 35 години не би му вързала тогава), това значи, че въпросната "дама" :D  е на 35, а аз най-запазената жена, която съм виждал на тая възраст в България е Малина, а даже и тя не ме кефи.

Другия вариант е @Ivoru да е на 30, и да се е хванал с някоя на 50 :)  :D  :P ...това пък въобще няма да го коментирам, наричам го некрофилия, или поне дъртакофилия.

Колеги излизайте с такива, които са +/- 5 години от вас, по-възрастните оставете на някой чичко. :bgrin:  :D

 

Щом ти си на 27 значи мадамата е почти на 50 :blink: Е, тука вече ме хвърли не в тъча, ами направо в аута!

Link to comment
Share on other sites

Не ги слушай щом ти е готино с тази мацка хич да не ти пука (едва ли трябва да ти го казвам точно аз това  :)  ) Разни хора, разни идеали :D. Казвала съм и преди възрастта не е от никакво значение щом хората си допадат и се разбират. Оставям настрана случаи като 15 годишна с 50 годишен например  :wacko:. Това вече е кофти, но от друга страна кои сме ние, за да се бъркаме в живота на другите  ;) Със здраве  :punk

сега ще ти кажа имах една приятелка която беше на 17 едва ,когато се запозна с "любовта на живота й",набор 59!!!!!!

е то не е любов не е чудо,вече са заедно 3 години,няма оправия тва тяхното!

няма да ти казвам как изглеждат отстрани,ама тяхна си работа :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хехе, аз нямам нищо против поста ти, ама кой е тоя Претенций?Да не е братчеда на Конфуций или някой друг древен разбирач?

По темата:Ами аз съм съгласен с @Гудо, защото дори тоя пич(ivoru) да е на 15(въпреки, че никоя на 35 години не би му вързала тогава), това значи, че въпросната "дама" :D  е на 35, а аз най-запазената жена, която съм виждал на тая възраст в България е Малина, а даже и тя не ме кефи.

Другия вариант е @Ivoru да е на 30, и да се е хванал с някоя на 50 :)  :D  :P ...това пък въобще няма да го коментирам, наричам го некрофилия, или поне дъртакофилия.

Колеги излизайте с такива, които са +/- 5 години от вас, по-възрастните оставете на някой чичко. :bgrin:  :D

 

Абсолютни тесногръди глупости. Ами като му е кеф на пича да се шиба с 50 годишни кои пък сте вие да ви еба в моралистите та ще ми го определяте като геронтофилия и не знам ти какво друго. Щом им е кеф и на двамата на вас какво ви бърка в аналните отверстия не мога да разбера?!?! Ами някои от вас като ебат крокодили ние какво да направим?!?! Аре всеки да си гледа в гьола...

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни тесногръди глупости. Ами като му е кеф на пича да се шиба с 50 годишни кои пък сте вие да ви еба в моралистите та ще ми го определяте като геронтофилия и не знам ти какво друго. Щом им е кеф и на двамата на вас какво ви бърка в аналните отверстия не мога да разбера?!?! Ами някои от вас като ебат крокодили ние какво да направим?!?! Аре всеки да си гледа в гьола...

 

Стига се ядосвай де, седни си на г*за малко и недей така да ни "е*еш всичките". Все пак, той форума е точно затова - за да може всеки да си изкаже мнението. Щом човека е преценил, че може да пусне такава тема, или такъв коментар, той предварително знае, че това ще се коментира от различни мнения. Чухме твоето мнение, добре. Сега си млъкни, к'во си се разпсувал тука.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни тесногръди глупости. Ами като му е кеф на пича да се шиба с 50 годишни кои пък сте вие да ви еба в моралистите та ще ми го определяте като геронтофилия и не знам ти какво друго. Щом им е кеф и на двамата на вас какво ви бърка в аналните отверстия не мога да разбера?!?! Ами някои от вас като ебат крокодили ние какво да направим?!?! Аре всеки да си гледа в гьола...

Съгласен! :punk

Link to comment
Share on other sites

:beerchug на всички крокодилофили, космолюбци и прочие. Аз да си шибам 40 годишната изпъната кака с 4 до 5 пъти повече опит от някоя 18 фръцла, дето си мисли, че каВо са я ебали цялата махала е богинята на секса, а пък вие си правете каквото знаете...
Link to comment
Share on other sites

:beerchug  на всички крокодилофили, космолюбци и прочие. Аз да си шибам 40 годишната изпъната кака с 4 до 5 пъти повече опит от някоя 18 фръцла, дето си мисли, че като са я ебали цялата махала е богинята на секса, а пък вие си правете каквото знаете...

[sna@back]412541[/snapback]

Чак ще се пръсна от завист да знаеш :laughing:

Кефиш ме как псуваш като каруцар, а подписът ти е един такъв милословен :punk

Link to comment
Share on other sites

Пичове май нещо взехте да бъркате темата, нали уж беше дали възрастовата разлика пречи на любовта, любовта предполога дълга връзка и тогава пречи, ама вие взехте да говорите дали пречи на шибинга, за тва вече е друго... Праскаш, правиш си густо и след някое време зарязваш, така вече може... Макар че тва го практикуват най-вече някви пички около 20 с някви богати чичковци на 40-50, което не ме кефи особено...

Link to comment
Share on other sites

:beerchug  на всички крокодилофили, космолюбци и прочие. Аз да си шибам 40 годишната изпъната кака с 4 до 5 пъти повече опит от някоя 18 фръцла, дето си мисли, че като са я ебали цялата махала е богинята на секса, а пък вие си правете каквото знаете...

 

Кефиш ме, AsassiN. :punk Искам да обърна внимание на тези, дето ми се пулят :blink: , че въпросната мацка с която спя изглежда на 20, и то не само според мен. Няма да се учудя и някои от вас да са и зяпали дупето като сме излизали. Айде да не давам и снимки, че не е етично :D иначе е доста еротично :P

Link to comment
Share on other sites

Тва е невъзможно да е на 47 и да изглежда на 20, освен ако няма 4-5 пластични операции... Ай виждал съм да изглеждат 5-10 максимум 15 години по-млади ама 27 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тва е невъзможно да е на 47 и да изглежда на 20, освен ако няма 4-5 пластични операции... Ай виждал съм да изглеждат 5-10 максимум 15 години по-млади ама 27 :wacko:

Ти пък много се хващаш за думата. Има жени, които действително остаряват бавно и красиво. Познавам 50 годишни момиченца и 20 годишни лелички. Ако въпросната дама е генетически предразположена да е красива и във форма до дълбока старост с подходяща поддръжка действително може да изглежда по-добре от сума ти мои връстнички...вероятно и от мен:)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък много се хващаш за думата. Има жени, които действително остаряват бавно и красиво. Познавам 50 годишни момиченца и 20 годишни лелички. Ако въпросната дама е генетически предразположена да е красива и във форма до дълбока старост с подходяща поддръжка действително може да изглежда по-добре от сума ти мои връстнички...вероятно и от мен:)

Да бе да "генетично предразположена към бавно стареене"... и прасетата могат да летят.Колкото и да е "генетично предразположена към бавно стареене" не може да е към 50 и да изглежда на 20(още повече, че сега я е хванала и менопаузата :woot ).

Аз повече няма да споря, защото веднага намирате с нещо да ме оборите, ама моето мнение, е че такива връзки с огромна разлика(над 15-20 год) не са за предпочитене.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък много се хващаш за думата. Има жени, които действително остаряват бавно и красиво. Познавам 50 годишни момиченца и 20 годишни лелички. Ако въпросната дама е генетически предразположена да е красива и във форма до дълбока старост с подходяща поддръжка действително може да изглежда по-добре от сума ти мои връстнички...вероятно и от мен:)

 

Точно! ;) Както казва народа "стара чанта, ама лачена"!

Link to comment
Share on other sites

Да бе да "генетично предразположена към бавно стареене"... и прасетата могат да летят.Колкото и да е "генетично предразположена към бавно стареене" не може да е към 50 и да изглежда на 20(още повече, че сега я е хванала и менопаузата :woot ).

Аз повече няма да споря, защото веднага намирате с нещо да ме оборите, ама моето мнение, е че такива връзки с огромна разлика(над 15-20 год) не са за предпочитене.

Оф мамооо... дет' се вика "кога стана ваксаджия - кога ти почерня задника..." Пич, я ми кажи ти освен за пикаене и ръкоделие използвал ли си си пишката? По груби изчисления си на 16 години. От къде на къде можеш ти да ми говориш за опит в секса? И за менопаузи ще ми говори. Ти имаш ли си идея колко малка роля играе възрастта? Играе роля на външния вид. А жената, наблягам жената до тази възраст може да е натрупала толкова опит и финтове, че да ти скрие шапката, а ти да търчиш след нея като пале...

Освен това - давам за пример майка ми, реален случай - разхождаме заедно кучето; на следващия ден един познат ми вика, че ме видял как разхождам кучето с една мадама... Така че поживей малко, виж малко свят, тогава давай компетентни мнения. За моите близо 24 години съм научил едно - колко малко знам, колко малко съм видял. А съм готов да се обзаложа, че съм видял малко повече от теб...

Link to comment
Share on other sites

Оф мамооо... дет' се вика "кога стана ваксаджия - кога ти почерня задника..." Пич, я ми кажи ти освен за пикаене и ръкоделие използвал ли си си пишката? По груби изчисления си на 16 години. От къде на къде можеш ти да ми говориш за опит в секса? И за менопаузи ще ми говори. Ти имаш ли си идея колко малка роля играе възрастта? Играе роля на външния вид. А жената, наблягам жената до тази възраст може да е натрупала толкова опит и финтове, че да ти скрие шапката, а ти да търчиш след нея като пале...

Освен това - давам за пример майка ми, реален случай - разхождаме заедно кучето; на следващия ден един познат ми вика, че ме видял как разхождам кучето с една мадама... Така че поживей малко, виж малко свят, тогава давай компетентни мнения. За моите близо 24 години съм научил едно - колко малко знам, колко малко съм видял. А съм готов да се обзаложа, че съм видял малко повече от теб...

Така...да започнем със задника...моя не е черен, за твоя незнам :D :P .

А колкото до оная работа ползвал съм я и за други цели, само че не с 50 годишна жена, така че си прав не мога да сравнявам м/у младо и старо.

Колкото до менопаузата, тя започва около 50 годишна възраст при жените.Изразява се в стоп на производството на яйцеклетки в яйчниците(и промяна в поведението на жените).

Колкото до възрастта, съгласен съм-външния вид е по важен от нея, но те не вървяр ли ръка за ръка?Не изглежда ли 20-годишна девойка по-добре от 50-годишна лелка?

А за тоя случай с майка ти-поздравявам те, че тя изглежда толкова добре на тази възраст.

Още нещо ще те попитам.Ти като ходиш по улиците по кой се заглеждаш?По красивите жени предполагам.А 85% от тях не са ли под 35 години?Ако според теб не, в нашия блок имаме една леля Петранка на 51 години, мога да те запозная, ако искаш :D :P

А това, че съм видял по малко от тебе съм съгласен, все пак си на 24 години.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък много се хващаш за думата. Има жени, които действително остаряват бавно и красиво. Познавам 50 годишни момиченца и 20 годишни лелички. Ако въпросната дама е генетически предразположена да е красива и във форма до дълбока старост с подходяща поддръжка действително може да изглежда по-добре от сума ти мои връстнички...вероятно и от мен:)

Много ми е интересно да видя 50 годишно момиченце, нали познаваш, прасни една снимка и дай да видим...

Link to comment
Share on other sites

Че малко ли снимки има из нета на известни жени, които изглеждат перфектно за годините си?

Майка ми е на 52-тялото й е ужасно стегнато, няма стии, бюстът й е в добро състояние и няма и грам целулит!!! А кожата на лицето й е изпъната и има бръчки само между веждите, където си е свивала очите.

Всъщност, замисляйки се, майките на почти всички мои приятелки изглеждат доста по-млади от годините си.

 

Изпревариха ме бая хора... :bgrin:

Мишел Пфайфър-моят фаворит.

Мадона също, но за нея не съм сигурна дали няма някоя оперативна намеса.

 

Ееее бахти дъртата брантия.И е арменка с пластична операция на носа.

То само носът да бешееееееееееееееееееее....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...