Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

В тоя ред на мисли:

"...и ходя си аз и изведнъж една жаба ми проговори - каза ми, че е принцеса и че ако я целуна ще разваля магията. Аз я целунах и тя се превърна в една прекрасна 11 годишна принцеса... Наистина беше така, г-н прокурор, истината ви говоря!.."

 

 

Тоя виц е доста по-подробен и по-дълъг :devil

 

досега 3-4 пъти в живота ми се е случвало възрастовата разлика да ебе майката на всичко. Говоря от опит и на по-големият и на по-малкият.

 

едно съм се убедил, българите сме големи еснафи, особено пловдивчаните!

 

За каква възрастова граница се, говори и за какъв вид? 1 месец, 2 месеца, 1 година, 2 години, 5 години, 30 години? Мъжът ли да е с 10 години по-възрастен или жената да е с 30 години по-стара?

 

Като гледам себе си, за да сме горе долу на един акъл трябва да се женя за 6 до 8 години по-млада :) Иначе възрастовата разлика, ще пречи! :devil

 

 

 

Сега като се замисля: Вие правите ли разлика между "йебане" и "любоф", защото според мен има съществена разлика, при което и разликата във възрастта също има различно значение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

На мен лично годините ми пречат,когато става въпрос за моя набор (на 16 съм).

Като си пия кафето с тях,мога да припадна от глупостите им. Игри и простотии са им в главата,какво общо имам аз с тях-сигурно да ходим заедно да цъкаме диабло. :D

Не съм и от тия дето излизат с чиченца,само защото имал пари и готина кола.. Просто нямам общи интереси с тях. Даже честно казано ще ме хване срам да си покажа носа някъде с някъв на годините на баща ми. E изключение прави само той,защото много си приличаме,и никой нямa да си извади грешни изводи. :D И не става въпрос за това кой какво ще си помисли - хорското мнение е второстепенно- вече казах - няма общи интереси.

А на Jane Doe искам да кажа,че сме на една възраст,и приятеля ме не е с 5 години по-голям от мен,а с 7. Xодим си малко повече от година и се разбираме чудесно,живеем си заедно и така.

Баща му е 60-ти набор,гаджето му е 82-ри заеднo са 7 години :D И те се разбират чудесно :huh:

Най-добрата ми приятелка е на 19 - миналото лято вдигна сватба с некъв 42 годишен - какво общо имат двамата за мен си остана загадка.Aма никой не я е насилвал щом се чувства добре - решението си нейно не съм нито,съдия нито господ да я съдя.

Oh, izmychih se s taia kirilica vse pak iskam da kaja neshto posledno. Che vyv t.nar seriozni vryzki, (ne govorq za shibing i mangizi) e vajno mai kak mislish, a ne na kakvi sa pyrvite dve cifri ot EGN-to.

Poznavam edin chovek na 30, koito misli kato 15 godishen hlapak.

Kakto i pichove na 22-3 godini, koito sa stypili zdravo na zemqta i se opitvat da si opravqt jivota zanapred.

I pri jenite e taka, obache si mislia che glavna rolia igrae puberteta . Kakto viknat, takiva shte sa.

Ako edna jena sa q interesuvali pari, dokato e bila na 16-20 godini i na 30 da stane pak shte ima neshto kurvensko v neia.

I obratnoto est. ako ot malka si vyrvi seriozna s nqkakvi principi, moral i pr. vinagi shte si e takava.

Link to comment
Share on other sites

 

Баща му е 60-ти набор,гаджето му е 82-ри заеднo са 7 години :D И те се разбират чудесно :huh:

Най-добрата ми приятелка е на 19 - миналото лято вдигна сватба с некъв 42 годишен - какво общо имат двамата за мен си остана загадка.

 

Ами като тя стане на 42. Той на колко ще е :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pechenata, не си чак толкова печена :) и понеже сега си пикла на 15, обади се като станеш поне на 20 (аз ще съм на 44 тогава) да видим кой с коя и как :) И както правилно отбеляза DON_CHEFO, на колко ще съм когато ти станеш на 44. Не знам. Честно да ви кажа, никога не съм го можел повече от час. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pechenata, не си чак толкова печена :) и понеже сега си пикла на 15, обади се като станеш поне на 20 (аз ще съм на 44 тогава) да видим кой с коя и как :) И както правилно отбеляза DON_CHEFO, на колко ще съм когато ти станеш на 44. Не знам. Честно да ви кажа, никога не съм го можел повече от час. :huh:
Един самоуважаващ се индивид не би слагал епитети от сорта на 'пикла' на хора, които не познава. Лично аз Печената я познавам от няколко години и мога спокойно да заявя, че акъла и е повече от този на не малко нейни батковци и каки... Но факта е, че одъртяващ индивид в интернет обижда тийнейджъри, чуствайки се нещо повече от тях само защото е натрупал бая години в повече заслужава искрено презрение. Примери за брак между хора с голяма разлика в годините може да се дадат доста, достатъчно условие е да са достатъчно зрели и двамата. А ако един индивид под натиска на живота и годините е спрял да се развива, закостенял и остарява и не може да приеме това - еми... да си продължава живота в коловоза и да не учи другите как да живеят.
Link to comment
Share on other sites

А ако един индивид под натиска на живота и годините е спрял да се развива, закостенял и остарява и не може да приеме това - еми... да си продължава живота в коловоза и да не учи другите как да живеят.

 

 

Млад си и може още да не си разбрал, но това горното важи за абсолютно всички хора! Не можеш да избягаш от възрастта и от смъртта!

Link to comment
Share on other sites

Pechenata, не си чак толкова печена :) и понеже сега си пикла на 15, обади се като станеш поне на 20 (аз ще съм на 44 тогава) да видим кой с коя и как :) И както правилно отбеляза DON_CHEFO, на колко ще съм когато ти станеш на 44. Не знам. Честно да ви кажа, никога не съм го можел повече от час. :huh:

Дядо drEvil:пикла

мда,гадно звучи.

Гаа-ааа-д-ня-ааа-ааа-РРР! :sick

 

аз пък съм на 21. :music

Link to comment
Share on other sites

Pesho, blagodarya.

 

A az iskam da popitam chichkoto nqma li si jena i deca, ta trygnal da se zanimava s razni pikli po internet-forumi?

I mejdu drugoto az kato stana na 20 shte sam v razcveta na mladostta si, i nadali shte mi se zanimava s nekakvi 44 godishni chichkovci..

Nali se seshtash, che na men shte mi se hodi po partita (kakto sega), shte mi se hodi po diskoteki, nagore-nadolu - postoqnno pri tova..

A po partita nikoga ne sam vijdala 40-44 godishni chichkovci, po barovete ne gi vijdam redovno...

Tia 44 godishnite gi vijdam na rabota, v krychmata, pri jenata, pri decata - dori i da sam na 20 az kade se vijdam v taia situacia - nikade..

 

I v krai na smetka kakvo stana? Az si napisah mnenieto, che chichkovcite izobshto ne me interesuvat i vednaga se poqvi nqkoi takyv, koito da mi kaje,che sam pikla..

I zashto? Zashtoto si na vyzrast, koiato men ne me zasiaga :D

 

Aide sys zdrave, az poveche niama da pisha tuk.

Link to comment
Share on other sites

Pesho, blagodarya.

 

A az iskam da popitam chichkoto nqma li si jena i deca, ta trygnal da se zanimava s razni pikli po internet-forumi?

I mejdu drugoto az kato stana na 20 shte sam v razcveta na mladostta si, i nadali shte mi se zanimava s nekakvi 44 godishni chichkovci..

 

Aide sys zdrave, az poveche niama da pisha tuk.

 

Ама нали възрастовата разлика не пречеше? Какво стана сега. ;)

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO ti kyde prochete, che NA MEN ne mi prechi ?

Link to comment
Share on other sites

Той ще е на 100 години,ама теб кво та ебе тая работа,харесали са се зели са се,напълно нормално

 

Добре. Ти що не тръгнеш с 20 години мо-голяма жена/мъж. Аз не бих. Тва все пак е на годините на майка ми. Малко странно ми звучи.

Link to comment
Share on other sites

Добре. Ти що не тръгнеш с 20 години мо-голяма жена/мъж.

Щот не си падам по 60 годишни дами,да ти кажа макар че въпроса ти е много тъп и обичам да похпвам по крехко месце

Alf.gif

Link to comment
Share on other sites

DrEvil nedei da pikliosvash nasam na tam !!!!Merete si prikazkite i ostavqite horata da si iskazvat svobodno mnenieto stiga to da ne vi ubijda prqko !

Inak......

Link to comment
Share on other sites

A az iskam da popitam chichkoto nqma li si jena i deca, ta trygnal da se zanimava s razni pikli po internet-forumi?

I mejdu drugoto az kato stana na 20 shte sam v razcveta na mladostta si, i nadali shte mi se zanimava s nekakvi 44 godishni chichkovci..

Nali se seshtash, che na men shte mi se hodi po partita (kakto sega), shte mi se hodi po diskoteki, nagore-nadolu - postoqnno pri tova..

A po partita nikoga ne sam vijdala 40-44 godishni chichkovci, po barovete ne gi vijdam redovno...

Tia 44 godishnite gi vijdam na rabota, v krychmata, pri jenata, pri decata - dori i da sam na 20 az kade se vijdam v taia situacia - nikade..

Представям си твоя приятел, който трябва да е на 23, как се чувства на детските дискотеки, или на кафе до 22 часа и после в къщи, от време на време на разни "партита" по домовете...

Link to comment
Share on other sites

мен ми разправяха за един купон, където най-младият мъж бил на 30

а най-възрастната жена на 26 и били единствената двойка! Останалото здраво оргии!

тва във суинг-клубовете ли? където има 100 евро вход за мъже, освен ако не водят жена със себе си.......

Link to comment
Share on other sites

Runner, predstavqi si go,kakto iskash, tvoi si e izbora..

Az shte ti kaja samo, che predstavite sa ti greshni..

 

P.P- Aman ot maloumnici v toia forum, koito inache sa vechno mnogo znaeshti,gotovi da se zaqjdat, i da se opitat da oboriat vsiaka tvoia duma..

Pisna mi da se darja uchtivo, za da ne iziam niakoi warn. Taka, che nai-neuchtivo i bez izvinenie RUnner, mainata ti!

Link to comment
Share on other sites

Той ще е на 100 години,ама теб кво та ебе тая работа,харесали са се зели са се,напълно нормално

 

Toва са твои думи

 

Щот не си падам по 60 годишни дами,да ти кажа макар че въпроса ти е много тъп и обичам да похпвам по крехко месце

Alf.gif

 

И сега пак въпроса. Нали възрастовата разлика не пречи? Понеже нападнахте така Др.ЕВИЛ. И аз да си попитам.

Link to comment
Share on other sites

рожден ден, на който имало масова злоупотреба с алкохол и презервативи и били заченати 2 деца!

за такива партита можем само да си мечтаем :) кат пораснем и ние ще си правим такива, ако още помним за кво са ни де....

 

печенката, не се впрягай толкоз. ще ти се образуват бръчки отрано, а не е нужно :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...