Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

Lifefeel
Течението на времето, както учи Нютон, е еднопосочно и равномерно; то не мени посоката си, винаги тече с една и съща скорост и носи всичко по своя път.....споредмен ти искаш да се хванеш за някои клон и да спреш да се носиш по това те4ение..да ама няма как ,разбирам те искаш просто да се 4устфа6 по млад в компанията на форума в това няма нищо ло6о........
Много ми е интересна каква е тази причина. :) Нечовечна ... Ако е нещо лично, ще те помоля на PM.

чикатило това не беше конкретно за тебе,спокоино...аз нете познавам се пак , :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Повечето жени търсят( може и подсъзнателно) мъже поне с няколко години по-големи. С тях се чувстват по-спокойни. Нуждаят се от някого с по-голям житейски опит от техния.

Link to comment
Share on other sites

сега отивам на среща с млади хора (- запознанство от тук), защото ми се струва че съм им приятна ако не толкова - то поне забавна личност...

 

Приятна си, ама се дръж на разстояние...

Link to comment
Share on other sites

Но ако тя иска да е с теб само за паратите, тогава не одобрявам.

уф, къде да ги намеря тея пари...

а онзи тип самочувствие, които е без да си постигнал нещо - също ми липсва...

 

Приятна си, ама се дръж на разстояние...

СУХАР !!! :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Коментираш само това, което ти е угодно.

точно това го правиш ти - вече ти казах

а аз просто се пошегувах, намеквайки за още един факт...

 

Иначе говорех по принцип.

ми ти така си говориш през цялото време ... вижда се ...

Link to comment
Share on other sites

Явно не се изразявам правилно, щом си останал с такова впечатление. Стремя се, до колкото мога, да отговарям на всеки въпрос и всяка правокация от ваша страна, за да не ме обвините, че съм перде. Явно не се получава, но все пак да го знаете.

 

Говоря по принцип, за да не ме обвините, че имам нападки към някой специално. Но гледам, че тук има хора, които гузни негонени бягат...

Link to comment
Share on other sites

не сте се променили обаче…опитвате се да обобщите нещо крайно субективно като човешките взаимоотношения…как не ви писна?слагате всичко в някакви рамки…стандартни рамки…клиширани рамки и така прегръщате посредствеността…никва креативност,на едно място тъпчете…от кога един мъж може да даде само пари на една жена и от кога една жена може да даде само секс на един мъж….баси връзките повърхностни и условни имате тогава…

Link to comment
Share on other sites

не сте се променили обаче…опитвате се да обобщите нещо крайно субективно като човешките взаимоотношения…как не ви писна?слагате всичко в някакви рамки…стандартни рамки…клиширани рамки и така прегръщате посредствеността…никва креативност,на едно място тъпчете…от кога един мъж може да даде само пари на една жена и от кога една жена може да даде само секс на един мъж….баси връзките повърхностни и условни имате тогава…

:punk :punk :punk от колко време им разправям че в отношенията между мъжете и жените всичко е ясно (тоест че нищо не е ясно ;))

Наи-сетне едно хубаво мнение...

Link to comment
Share on other sites

Говоря по принцип, за да не ме обвините, че имам нападки към някой специално. Но гледам, че тук има хора, които гузни негонени бягат...

Разбрахме, че говориш по принцип - сигурно си ужасно принципен човек, като в случая принципът ти е... ужасно тъп...

и ако ти само по принцип си говориш - то аз съвсем лично

ама изобщо не съм гузен за нищо, а доста ядосан... всъщност ми е много тъжно като срешна 'принципи' като твоя, на kenian, на ΝΕΟ_ΔΔΤ ...

 

Tokarew, само Нютон горкия не го бяхме включвали тука, но изказването ти за него и за хващането за клона е толкова смешно, колкото да те питам накъде трябва да ти сочи пишката - спрямо земното притегляне или всъщност момичетата са едни планети със собствена гравитация...?

не знаех, че Нютон ми е пътеводна светлина, ама така става като почнем да вкарваме инженерна мисъл в обясненията на живота...

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не можете да разберете ,че не всичко на този свят е пари???

Гърчещ се от смях се опитвам да си поема въздух...След 1-2мин. пия вода и си поемам дълбока глътка чист въздух, след което прочитам написаното и отново избухвам в неистов смях. :lol: Нищо лично ;)

Просто явно аз не мога да го разбера...или пък някои хора, като теб, все още не схващат, че със всяка изминала секунда всичко на този свят е все повече и повече пари. Тъжно, но факт...

 

 

По темата: Както каза Рънър: Всеки си носи кръста.

Нито единя ще убеди другия в правотата си, нито обратното.

В случая се прави извод от частното към цялото. Нещо като математическата индукция... И няма нищо лошо в инж. мисъл :evil

Идеята е, че гледам по барове и дискотеки дебели чичковци с още по-дебели ланци и джобове да гушкат неосъзнати момиченца, и такива случай не са изолирани. Ако LifeFeel е изключение...БРАВО, това е супер. Но тези изключения са рядкост, все по-голяма напоследък. Но...всяко правило си има изключенията, което в случая е добре :bgrin: Но не ни обвинявайте в комплексарщина и т.н. Защо виждате себе си в тези примери. Ако сте мн. богати и приятелките ви са с вас само заради парите...тогава да -> мисля си всичко казано до тук от Runner и Co., но ако не е така, Don't worry, be happy. ;) Нещата се чувстват и единствено вие може определите как стоят вашите лични неща.

Имам още много примери да давам, ама може би никой няма да ми прочете поста, така че ...спирам.

 

И поставям една тема, за която вече писах, но никой не ми отговори.

А какво ще кажете, ако е обратното? Жената да е с  10-15 години по-голяма от момчето? А то е на....18-20?  :huh: 

Тогава отпада теорията за подсъзнателно дрън дрън и децата ...ала бала... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не сте се променили обаче…опитвате се да обобщите нещо крайно субективно като човешките взаимоотношения…как не ви писна?слагате всичко в някакви рамки…стандартни рамки…клиширани рамки и така прегръщате посредствеността…никва креативност,на едно място тъпчете…от кога един мъж може да даде само пари на една жена и от кога една жена може да даде само секс на един мъж….баси връзките повърхностни и условни имате тогава…

И ти откри топлата вода. :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Аве ко само се карате за глупости ... некой ходят с мноу по-дърти щот им е кеф и са чувстват сигурни а други за да цоцат пари а па някои обичат да са клецат с дърти ... има и бабофили и дядофили има и нормални ... щом има клецане всичко е в реда на нормалното ... само са чудите с какво да са заядете ...

Link to comment
Share on other sites

Думата мисля че беше геронтофил.

Дайте да сложим рамки на всичко и всичко да сложим под общ знаменател (например, че всичко опира до инстинктите). Така ще е много по-лесно, по-разбираемо и по-просто. Но кой търси по-простото освен простите хора?

 

Редактирано - мерси на GeorgiK

Link to comment
Share on other sites

Аве ко само се карате за глупости ... некой ходят с мноу по-дърти щот им е кеф и са чувстват сигурни а други за да цоцат пари а па някои обичат да са клецат с дърти ... има и бабофили и дядофили има и нормални ... щом има клецане всичко е в реда на нормалното ... само са чудите с какво да са заядете ...

 

Ей тва изказване рулз. Браво Гудо, вече си ми комир...сериозно, ТОчно си го каза човека. Затваряйте темата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз си имам принцип: до 5 години по-голяма или до 2 години по-малка. Става въпрос за връзка. А, ако питате за една вечер - Everybody is most welcome :D

Link to comment
Share on other sites

razlikata ne pre4i. az si spq s edna macka 20 g po-golqma ot men i mi e mnogo hubavo, tq e mnogo po-dobra ot tezi na 20 naprimer.

Извинявай за въпросите ми но не мога просто:

1. На колко години си бре чадо ?

2. Много по-добра е от тези на 20 год щот мноу са я клатили и е свикнала ... па има и такива на 20 дет и с 20 и 30 години по-дърти не моат им съ опрат па младото си е младо вкарай го в п♛тка дет е още млада и стегната па после ми обяснявай де е по-яко .... верно в дъртото влиза по-лесно ... мда та въпроса е Ти спал ли си с такава дет е на 20 години та да имаш база за сравнение и кажи кое е по-доброто на по-дъртата ?

3. Добре примемаме че девойката е 20 години по-дърта от теби чадо ... та да нямаш предвид майка си ? Щот горе-долу тва излиза че спиш с нещо дет е все едно че си с майка си ?

 

П.С. - моля да ме извините но не можах да се сдържа ... ако някой има претенций относно поста ми да ме осведоми на ЛС и ще го изтрия ...

Link to comment
Share on other sites

razlikata ne pre4i. az si spq s edna macka 20 g po-golqma ot men i mi e mnogo hubavo, tq e mnogo po-dobra ot tezi na 20 naprimer.

Ся ти е хубаво, ама след някоя годинка като почнат да и личат годините ще те видим тогава ;)

Link to comment
Share on other sites

Извинявай за въпросите ми но не мога просто:

1. На колко години си бре чадо ?

2. Много по-добра е от тези на 20 год щот мноу са я клатили и е свикнала ... па има и такива на 20 дет и с 20 и 30 години по-дърти не моат им съ опрат па младото си е младо вкарай го в п♛тка дет е още млада и стегната па после ми обяснявай де е по-яко .... верно в дъртото влиза по-лесно ... мда та въпроса е Ти спал ли си с такава дет е на 20 години та да имаш база за сравнение и кажи кое е по-доброто на по-дъртата ?

3. Добре примемаме че девойката е 20 години по-дърта от теби чадо ... та да нямаш предвид майка си ? Щот горе-долу тва излиза че спиш с нещо дет е все едно че си с майка си ?

 

П.С. - моля да ме извините но не можах да се сдържа ... ако някой има претенций относно поста ми да ме осведоми на ЛС и ще го изтрия ...

Хехе, аз нямам нищо против поста ти, ама кой е тоя Претенций?Да не е братчеда на Конфуций или някой друг древен разбирач?

По темата:Ами аз съм съгласен с @Гудо, защото дори тоя пич(ivoru) да е на 15(въпреки, че никоя на 35 години не би му вързала тогава), това значи, че въпросната "дама" :D е на 35, а аз най-запазената жена, която съм виждал на тая възраст в България е Малина, а даже и тя не ме кефи.

Другия вариант е @Ivoru да е на 30, и да се е хванал с някоя на 50 :) :D :P ...това пък въобще няма да го коментирам, наричам го некрофилия, или поне дъртакофилия.

Колеги излизайте с такива, които са +/- 5 години от вас, по-възрастните оставете на някой чичко. :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...