Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

Пречка ли е възрастовата разлика за отношенията между мъжете и жените? Обременени ли са подобни връзки или щом има "любов" не може да има пречки? Как мислите а?

 

Започвам както винаги с моето мнение. Поне на сегашната ми възраст (25), мога да съм с 35 годишна и би ми било много приятно, но с 15 годишна мисля че ще се побъркам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

няма значение кой на кви години е,докато само се размотават -само се праскат и се забавляват!

иначе сериозни връзки и други такива не са много възможни(има изключения,разбира се) :wacko:

Link to comment
Share on other sites

няма значение кой на кви години е,докато само се размотават -само се праскат и се забавляват!

иначе сериозни връзки и други такива не са много възможни(има изключения,разбира се) :wacko:

 

Супер, аз се опасявах че ще искаш да се женим, ама щом само ще се плющим съм навит... :P

Link to comment
Share on other sites

Според мене, ако говорим за сериозна връзка, разлика до 6-7 години е прилична...ако е над 10 години, трябва да някаква много дива любов, че да се причличат тези хора.. :bgrin: А относно гаджетата(задявките), от нашия клас няколко момичета ходят с над 18-годишни..., една позната(17), даже ходи с един на 24...ко да ви разпраям..те момичетата си предпочитат по възрастните..кой ги знае защо. :angry1

Link to comment
Share on other sites

На мен лично възраста много ми пречи ако излизам с по-манички от мен!!Нямам нищо против да излизам иначе с по-голямо момиче от мен стига да се разбираме добре и да имаме общи интереси и т.н.!!Да ама както аз съм на 19 ми писна да се занимавам с момиченца на 14 15 които се мъчат да ме свалят!!Е то хубаво в това няма нищо лошо ама поне да знаят кво искат от мен а не само да ме зарибяват за спорта щото аз необичам да ме занимават с глупости и да ми губят времето :)

Link to comment
Share on other sites

Според мене, ако говорим за сериозна връзка, разлика до 6-7 години е прилична...ако е над 10 години, трябва да някаква много дива любов, че да се причличат тези хора.. :bgrin: А относно гаджетата(задявките), от нашия клас няколко момичета ходят с над 18-годишни..., една позната(17), даже ходи с един на 24...ко да ви разпраям..те момичетата си предпочитат по възрастните..кой ги знае защо. :angry1

 

Може би защото момчетата на 16 говорят само за GSM-и, Игри, Интернет и кой кого набил и предпочитат да му мачкат главата, че е по-лесно, а момиченцата искат да са по-по-най една от друга и това кой ги тъпче и в каква кола е много важен фактор за "rating-а" им...

Link to comment
Share on other sites

Според мене, ако говорим за сериозна връзка, разлика до 6-7 години е прилична...ако е над 10 години, трябва да някаква много дива любов, че да се причличат тези хора.. :bgrin: А относно гаджетата(задявките), от нашия клас няколко момичета ходят с над 18-годишни..., една позната(17), даже ходи с един на 24...ко да ви разпраям..те момичетата си предпочитат по възрастните..кой ги знае защо. :angry1

И аз се дразнех до скоро.. ама вече съм по-добре ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще видим вие като станете на 25+ какви гаджета ще си търсите:) Тогава друга песен ще запеете усещам, съдя по моите колеги.

Link to comment
Share on other sites

Може би защото момчетата на 16 говорят само за GSM-и, Игри, Интернет и кой кого набил и предпочитат да му мачкат главата, че е по-лесно, а момиченцата искат да са по-по-най една от друга и това кой ги тъпче и в каква кола е много важен фактор за "rating-а" им...

Ами аз съм на 17 и въобще почти не говоря за тия работи които си изброил, а познавам момичета на моята възраст, които имам чувството че ходят с 20+ годишни само защото са по-големи, тъй като тия са пълни мизерници и бауши...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на 17 и въобще почти не говоря за тия работи които си изброил, а познавам момичета на моята възраст, които имам чувството че ходят с 20+ годишни само защото са по-големи, тъй като тия са пълни мизерници и бауши...

 

Ами то никога не може да е вярно за всички, естествено! Ама за втората част май си съгласен? Естествено и там има изключения!

Link to comment
Share on other sites

Добре де.. хвани някоя по-малка мацка ;) след като наборките не връзват :)

Аве те връзват ама мноо ме дразни кат почнат да се хвалят, че ходела с незнам си колко годишен, бил зрял и т.н. :wacko: пълни глупости, доведе го на един купон, напи се кат гъз и почна да троши апартамента и да се заяжда, ако не беше ме спрял собственика щях да го припаткам :angry:

@AssasiN имаш предвид за мачкането ли? Ако да ми мачкам си ама има нужда и от разнообразие, пък и не вярвам и ти да не мачкаш :)

Link to comment
Share on other sites

познавам момичета на моята възраст, които имам чувството че ходят с 20+ годишни само защото са по-големи, тъй като тия са пълни мизерници и бауши...

 

 

Аве те връзват ама мноо ме дразни кат почнат да се хвалят, че ходела с незнам си колко годишен, бил зрял и т.н. :wacko:  пълни глупости, доведе го на един купон, напи се кат гъз и почна да троши апартамента и да се заяжда, ако не беше ме спрял собственика щях да го припаткам :angry:

Точно за това говорех по-горе, нека някоя от нашите съфорумнички да обясни защо е така.А що се отнася до дилемата"по-мала или по-голяма", за мене няма значение, защото съм виждал момиче на 15, което има тяло на 20 годишна мадама, важен е и характера, не да я изведеж някъде и да се държи като бебе и да се лигави и да те излага пред фр.

Link to comment
Share on other sites

Българина на колкото и години да стане, винаги гледа ученичките ;) Това е заложено в червата на българския мъж :)

Link to comment
Share on other sites

Агнешкото си е агнешко :woot

Ако на 16 три години са били от значение при взаимоотношенията, то на 23 тези три години са нищо.

Пример:

Имам приятел, който е с четири години по-голям от мен. Може да се каже, че сме израснали заедно. Когато бяхме по-малки, с него само се заяждахме и си погаждахме номера. Аз бях лапе за него, но в момента все едно няма никаква разлика в нас. Той просто изглежда по-стар. :)

п.с. Надявам се, че не е регистриран във форума:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ще видим вие като станете на 25+ какви гаджета ще си търсите:) Тогава друга песен ще запеете усещам, съдя по моите колеги.

ми снежке, на 25+ вече нищо не търсим - те сами си идват.....

Link to comment
Share on other sites

Не пречи.Заявявам от личен опит.Пречи само на хората дето се интересуват от чуждото мнение и имат прекалено голямо мнение за самите себе си.Пречи и на хората, които не са склонни към компромиси.

Link to comment
Share on other sites

Ще видим вие като станете на 25+ какви гаджета ще си търсите:) Тогава друга песен ще запеете усещам, съдя по моите колеги.

На тая възраст предполагам че търсят нещо младо примерно приятелите на вуйчо ми са на по 28-33 години и кат видят некво 17-18 годишно гадже и още малко моат да скъсат синджира ....

 

ми снежке, на 25+ вече нищо не търсим - те сами си идват.....

Бе идвали ... то за тва не малка част от хората на 25+ са вече женени (хаиваните) а другите (аиляците) ходят с некви малки пички и ги разкарват с колата си и са правят на голямата работа ... а малките пички от своя страна им става душевна чекия и съ гъзарят пред своите приятелки "Гошу снощи фърча с онова ауди с 100 км/ч в града и куките не на спряха" и приятелките й "Уаааууу ех да можеше и аз да имам такъф пич кат твоя" .... аве пичовете немат акъл да ходят с толкоз малки а па пичките още повече че им обръщат внимание ...

Link to comment
Share on other sites

В началото не пречи, но след години започва да е сериозен проблем за отношенията. Подобни връзки са най-често краткотрайни, но има и изключения, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Ще видим вие като станете на 25+ какви гаджета ще си търсите:) Тогава друга песен ще запеете усещам, съдя по моите колеги.

Аз съм на 39 и си лягам с 18 годишна.Ако твоите колеги са някви баламурници,то си е за тяхна сметка.Кажи им да го духат.

Link to comment
Share on other sites

.....

Бе идвали ... то за тва не малка част от хората на 25+ са вече женени (хаиваните) а другите (аиляците) ходят с некви малки пички и ги разкарват с колата си и са правят на голямата работа ... а малките пички от своя страна им става душевна чекия и съ гъзарят пред своите приятелки "Гошу снощи фърча с онова ауди с 100 км/ч в града и куките не на спряха" и приятелките й "Уаааууу ех да можеше и аз да имам такъф пич кат твоя" .... аве пичовете немат акъл да ходят с толкоз малки а па пичките още повече че им обръщат внимание ...

абе в тая част нещо на мен говориш. и някак си ми намекваш че "немат акъл да ходят с толкоз малки а па пичките още повече че им обръщат внимание". хммм, мен ли искаш да обидиш или жените, с които излизам? и кво му е лошото че на тази възраст съм изкарал пари за една кола(макар че не е аВди) и дори съм се научил да я карам. това са били и твоите мечти кат си бил на 16 - да имаш кола и да ти се свалят пичките. е, това отнема време. при някои хора това време вече е изтекло и сега берем плодовете на труда си, а хейтърите вместо да цъкат завистливо с език да се стягат и да си избачкат и квото искат.....

 

 

П.П. не си прави труда да отговаряш. няма да ме има поне 1 седмица, а дотогава ще съм забравил за кво си ме ядосал...

Link to comment
Share on other sites

@vasil088: тя май май точно твоя пример имаше предвид, сега търсим кака да ни отрака, после забиваме млади и зелени да ги ...... :)

Работата е там че каките вече имат други интереси.. в смисъл търсят вече сериозни връзки а не.. с някакви нестабилни личности като мен :bgrin:

 

(момент на тежка въздишка :cry )

Link to comment
Share on other sites

Ех...пак глобални въпроси в тоя форум... :wacko: Какво искали жените...какво пък искали мъжете....пък педерите какво искали...(вероятно :hump: ), ми...баба Мария от с. Галиче какво иска :huh: При всеки е различно.

Пък и все ще намерят някои да се скарат или заядат...

Та...На мен лично ми пречи. Не от предразсъдъци или нещо такова, просто това са различни светове. Малките пички са ти скучни, щото ти разправят глупости и изобщо не са ти на акъла, на оглемите каки си скучен, щото ти им разправяш глупости и не си им на акъла...и така. (Пък за да почна да зарибявам кака трябва да съм пиинал, което увеличава броя на глупостите в минута, които изричам :devil )

Зависи от човека и това е. B)

Link to comment
Share on other sites

Ех...пак глобални въпроси в тоя форум... :wacko:  Какво искали жените...какво пък искали мъжете....пък педерите какво искали...(вероятно :hump: ), ми...баба Мария от с. Галиче какво иска  :huh: При всеки е различно.

Пък и все ще намерят някои да се скарат или заядат...

Та...На мен лично ми пречи. Не от предразсъдъци или нещо такова, просто това са различни светове. Малките пички са ти скучни, щото ти разправят глупости и изобщо не са ти на акъла, на оглемите каки си скучен, щото ти им разправяш глупости и не си им на акъла...и така. (Пък за да почна да зарибявам кака трябва да съм пиинал, което увеличава броя на глупостите в минута, които изричам  :devil )

Зависи от човека и това е.  B)

:beerchug

Точните думи!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...