Jump to content
BulForum.com

Пречи ли възрастовата разлика?


Recommended Posts

В началото не пречи, но след години започва  да е сериозен проблем за отношенията. Подобни връзки са най-често краткотрайни, но има и изключения, разбира се.

 

 

Аха и аз така мисля

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

Важното е хората да се обичат и уважават. :punk :punk :punk Но ..... не обичам да виждам старци на по 60-70 години с 18 годишни момичета :cry Става ми тъжно :cry . Също се отнася и за обратният вариант (не, че съм го виждала). Подкрепям Deftur относно репликата му ;)

Link to comment
Share on other sites

Отговора е и да и не.

Възможни са проблеми при по-големи разлики във възрастите, но те не идват основно от възрастта, а от манталитета и най-вече разликата между хората. Сега какво като е с n години по-малка от мен, след като е изключително зряла и развита за възрастта си, мисли като мен (а аз не отговарям по външен вид и манталитет на годините си), няма задръжки относно креватни приключения - тогава проблема е нулев. Но извинявай, ако ще и на 21 да е - ако й е детински акъла и манталитета - не би се получило...

Link to comment
Share on other sites

:beerchug

Точните думи!

Така е .. така е :) Ох.. усещам че ще има доста теми за "Самотно Сърце" така че... предлагам цял ден да киснем на бира :D щото .. все не стига времето да си кажем всичко :D :D

Link to comment
Share on other sites

Отговора е и да и не.

Сега какво като е с n години по-малка от мен, след като е изключително зряла и развита за възрастта си, мисли като мен (а аз не отговарям по външен вид и манталитет на годините си), няма задръжки относно креватни приключения - тогава проблема е нулев.

А това са най точните думи :punk

Link to comment
Share on other sites

Отговора е и да и не.

Възможни са проблеми при по-големи разлики във възрастите, но те не идват основно от възрастта, а от манталитета и най-вече разликата между хората. Сега какво като е с n години по-малка от мен, след като е изключително зряла и развита за възрастта си, мисли като мен (а аз не отговарям по външен вид и манталитет на годините си), няма задръжки относно креватни приключения - тогава проблема е нулев.

 

 

Хеххехее,че ако е на примерно 14 години и е зряла и развита какво може да правиш ти с момиче на 14 год.?Или по-точно тва за зрялостта и развитието са пълни глупости-за какво развитие,за каква зрялост се говори?След 18 год може евентуално да се говори за развитие и зрялост,иначе по-рано- това са си още деца

Link to comment
Share on other sites

Абе пич, не ми говори за наука. Моля те. Науката изучава и разглежда това, което може да измери и види, докосне. Какво ми знае науката за любовта, за чувствата, емоциите - обяснява ги с химии, да ама това е само външното проявление, не е целия процес. Така че тая наука учените да си я заврат в ректума.

К'во като е на 14 години?! Ако е достатъчно зряла, ако използва главата си за мислене, ако не ми говори за кукли, и кой к'во и бил казал в даскало и коя с къв грим е била - защо не?! Виж, за секса - единствения проблем би бил ако е девствена, защото не искам да се замесвам в кръвопролития. Виж, не знам, ако пребродя целия свят, дали ще срещна такава 14 годишна, особено и като се има в предвид, че съм адски критичен за жената/момичето до мен - шанса е малък. Но в предишния си пост говорех по принцип и заставам зад думите си!

Link to comment
Share on other sites

ми снежке, на 25+ вече нищо не търсим - те сами си идват.....

Ми как няма да идват, като мъжете тогава са най-сладки:)

Аз съм на 39 и си лягам с 18 годишна.Ако твоите колеги са някви баламурници,то си е за тяхна сметка.Кажи им да го духат.

Уф бе Васкоо...нали точно това имах предвид и аз...

Работата е там че каките вече имат други интереси.. в смисъл търсят вече сериозни връзки а не.. с някакви нестабилни личности като мен  :bgrin:

 

(момент на тежка въздишка  :cry )

Ш, ей, я по-ведро...не ти пуснала еди коя си кака - майната и, има други. Много сме :P и има доста "пускащи", все ще уцелиш някоя:)

Иначе си е баш вярно, че искаме сериозни връзки. Онова другото, ебеш-бегаш, вече не е интересно (е, на мен никога не ми е било интересно, ама това е друга тема).

Link to comment
Share on other sites

Гледай сега The`ScorpioN ,майна-да си чувал думата педофилия?Или май не и придаваш стойност?Какво разбира едно 14 год.дете от секс бе братко?Ще ти кажа

НИЩО,просто тогава се опитва да подражава пич,това е-пък ти го приемаш за зрялост

Link to comment
Share on other sites

Онова другото, ебеш-бегаш, вече не е интересно (е, на мен никога не ми е било интересно, ама това е друга тема).

Препратка :lol:

Гледай сега The`ScorpioN  ,майна-да си чувал думата педофилия?Или май не и придаваш стойност?Какво разбира едно 14 год.дете от секс бе братко?Ще ти кажа

НИЩО,просто тогава се опитва да подражава пич,това е-пък ти го приемаш за зрялост

:blink: :blink: :blink:

Всякакви ги има :wacko:

 

edit: Stenli Е, вярно прекалил е с 14, ама примерно 16-17 :rolleyes: , пък ако е и по-млад.

Link to comment
Share on other sites

скорпионе, как можа да изпишеш такива глупости за 14 годишните :blink: ми кениан в случая е много прав, ако детето е под 18 години си е чиста педофилия :wacko:

 

едит: по темата-няма особено значение годините. някаква роля играят примерно при 15-18 годишните девойки, които по мой наблюдения си търсят по големи приятели и изобщо не обръщат внимание на наборите си :)

 

едит2: тая шлъокавица от долу нема да е чета :wir

 

едит3:дочо, от гледна точка на закона пак е в нарушение въпреки, че 16-17 годишна не звучи лошо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

i az 6te se vkliu4a v temata.

za men problem v razlikata ima,kogato nqkoi ot dvamata e da kajem na 14,a drugiq na 24!!!tova ne go razbiram.spored men tezi hora prosto ne znaqt kakvo iskat,kakvo pravqt i t.n.

ot druga strana,ako ediniqt e minal ve4e 20,dori i 20 godini da im e razlikata go priemam,za6toto 4ovekyt qvno naqsno kakvo iska ponatatyk.

malkite momi4eta s golemite batkovci e sme6na rabota.spored men vyzrastta v tozi slu4ai pre4i:

1.momi4eta 6te po4nat da vodqt polov jivot tvyrde rano,koeto dovejda do travmi,ne mogat da si dostavqt udovolstvie ot sexa,v nqkoi slu4ai dori nqmat jelanie za sex,kogato sa na 20.

2.6te se useti i razlikata,kogato mom4eta iska da izlizat ve4er,da hodqt po diskoteki,na more zaedno,a momi4eto e malko-edno,4e moje da ne go pusnat roditelite,syvsem drugo,4e ima i nqkakvi zakoni v taq dyrjava/ne 4e se spazvat,ama vse pak./spored men edna takava vryzka ne bi prodyljila dylgo.

3.da poglednem malko zakonite na zapad.naskoro mi razkazaha istoriqta na edno mom4e,koeto e bilo vliubeno v edno momi4e.mom4eto e na okolo 23-4,a momi4eto mu e kazalo,4e e na 18,a se okazalo,4e e na 16.jiveli sa zaedno i t.n.roditelite nqmat ni6to protiv,mladite se obichat i t.n.oba4e v edin moment nqkoi kazva na policiqta za tozi pi4.mom4eto edvam ne se ozovava v zatvora,v momenta nqma rabota,nikoi ne iska da go naeme,nqma pravo da stoi v ky6ta,kydeto ima nepylnoletni momi4eta,nqma pravo da napuska grada,v koito jivee ,nqma pravo da polu4i zaem ot bankata i t.n.

Link to comment
Share on other sites

едит: по темата-няма особено значение годините. някаква роля играят примерно при 15-18 годишните девойки, които по мой наблюдения си търсят по големи приятели и изобщо не обръщат внимание на наборите си :)

 

abe az po moite skromni nabliudeniq da ti kaja li za6to go pravqt?!

ami mnogo e prosto-vsi4ko opira do sexa.tezi momi4eta -nqkoi vse o6te devstveni,drugi ne-prosto iskat sex i go iskat ot chovek,koito ima opit,a ne ot naborite im,koito imat opit samo s rycete si:)tozi tip momi4eta obiknoveno si tyrsqt priqteli s ne mnogo golqma vyzrastova razlika-2-4-6 godini.

te ne se onezi,koito se vpe4atlqvat ot pari i koli i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, тука говорите за педофилия и тем подобни. Ми педофилия ли е, ако момичето е да кажем както говорехте на 14-15, а момчето на 18? Технически погледнато е педофилия, ама като го обмислиш....май не е, ами е нормално. (ако приемате факта, че момичетата в днешно време с мотат с 2-3-4 г. по-големи от тях)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, тука говорите за педофилия и тем подобни. Ми педофилия ли е, ако момичето е да кажем както говорехте на 14-15, а момчето на 18? Технически погледнато е педофилия, ама като го обмислиш....май не е, ами е нормално. (ако приемате факта, че момичетата в днешно време с мотат с 2-3-4 г. по-големи от тях)

от където и да го погледнеш си е педофилия да се прави секс с деца под 18 години. сега че моралните ценности вече ги няма никакви в обществото и децата го правят на по 13-14-15 не значи че е нормално. това е моето мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна,че не е педофилия да се прави секс с индивиди под 18;).Педофилията се наблюдава при контакти с малолетни

 

По темата леко ми пречи възрастовата граница.Оптимално най-добрият вариант при мен е 18-23.Просто няма да мога да преживея да ми се случи нещо с момиче на 15 или кака на 30 :D .С тази на 15-разлика в мирогледа,с онази на 30-голяма разлика в годините.

 

Аааааа,а аз се ровя из скапания наказателен кодекс.Ето линк все пак-Търсете престъпления срещу личността

Link to comment
Share on other sites

Ako go razgledash ot drug ugul imam priatel 4iito roditeli sa suotvetno 47 i 36 e da ti kaja absolutno normalno si izglejdat, vij 27 i 16 e tva malko se nabiva na o4i, ma as li4no ne se pritesnqwam ot horskite mneniq taka4e i s 16 godishna i s 26 godishna vse taia, ama ima neshto drugo: NA DETSKI GUS I ZIMNO VREME VQRA DA NQMASH - taka 4e :allien

Link to comment
Share on other sites

Всичко е според зависи - колко точно е разликата и най-вече "кога" точно B) Аз лично от опит вече не вярвам в тези връзки макар и може би да има изключения :rolleyes: Предпочитам много малките разлики и да съм на една вълна с човека до мен, а не на светлинни години, но нищо в този свят не е гаранция... така че опит и тва си е :punk

Link to comment
Share on other sites

аз са ми казвали, че съм роден на 16 Ноември 1975 г.

 

не мога да не се издразня - имам чувството че повечето бурно изказващи се говорят против мен (без Иво, Снежка, Васко, mobo ...)

 

много добре се разбирам със 17-18 годишни момичета - не виждам никакъв начин да намеря момиче на моите години, което да е нормално и неангажирано ( :lol: шега, шега - ама 99% истина - опит доволно количество)

 

изказванията за педофилията ме смаяха - аз трябва да съм извънземното - ама вие на коя планета живеете :confused - его20

под 18 било педофилия? - тъжно глупаво - ако някога е имало число в определението - кога ли е било 18 - най-малко сега

напълно подкрепям обаче мнението, че започват секс още без да си познават тялото (което пък и често довежда до проблеми)

то от нашия раздел Тя и Той стигнах до този сайт, което е много интересен Teen форуми

момчетата нямали още сперма въпреки прахосмукачките, а ето и статистика на колко почнали ... абе само скролнете из секс раздела http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=3

 

много хора от форума ме познават (наистина доста) - нека да кажат - аз ненормален ли съм, че дружа с вас и си копунясваме, въпреки че сте мънички

или пък че харесвам 17-18 годишните момичета :blink:

Link to comment
Share on other sites

Как ще ме е навело бе? Мен никой не може да ме наведе...

 

Добре де, пооливам се. Тия дни имам много бачкане и то не особено приятно. И малко изпускам тук парата. Нищо конкретно нямах предвид...кълцата шунка разбираш ли...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...