Jump to content
BulForum.com

Какъв алкохол пиете през лятото ?


Recommended Posts

whisky + red bull = тупса тупса тупса ... :punk

 

тва вечер в клубчето

 

иначе през деня бира на макс

бяло вино изстудено

и мента със сметана

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Бира, ром с червен портокал, ром без червен портокал, текила...

общо взето както обикновенно... :wir

 

Edit:иначе пием кавото има, ама се набляга на гореизброените...

Link to comment
Share on other sites

Не ми се искаше да отварям нова тема,и затова реших да задам въпроса си тук.Моля администраторите ако преценят да изтрият отговора ми,защото не е по темата.

 

 

 

Скоро спорихме ,че количеството алкохол изпито от жената,е повече от колкото може да понесе един мъж.Как мислите има ли значение това?И на какво се дължи.Според мен най-голямо значение има това колко тежи даден човек защото колограмите са най-важни при"пиячите". :punk

Link to comment
Share on other sites

Не ми се искаше да отварям нова тема,и затова реших да задам въпроса си тук.Моля администраторите ако преценят да изтрият отговора ми,защото не е по темата.

Скоро спорихме ,че количеството алкохол изпито от жената,е повече от колкото може да понесе един мъж.Как мислите има ли значение това?И на какво се дължи.Според мен най-голямо значение има това колко тежи даден човек защото колограмите са най-важни при"пиячите". :punk

От значение са метаболизма, както и колко често пиеш...

А лятото само биричка, в промишлени количества :)

Link to comment
Share on other sites

moje mnogo da se pospori po vaprosa vijdal sam jeni koito se napivat ot po 50-100grama vodka ama sam vijdal i jeni koito piqt po 1 6i6e....za razlika v kilogramite ne moje da se govori 6toto e nqkva minimalna..... sa6to ot zna4enie e i ot kolko vreme pie6 davam ti za primer mene kato po4nax da piq vodka piex po okolo 200grama i se napivax zverski sega s dosta godinki praktika i 1 kilo ne e problem.....sa6to ot zna4enie sa i kilogramite no ne 4ak tolkova kakto stefan kaza tova kak organizma ti obrabotva alkoxola e nai-vajno

 

 

edit: sno6ti pix malko vodka i tequila nikoga ne pravete tazi kombinaciq.....

Link to comment
Share on other sites

да , до голяма степен е и от умората,настроението защото има дни когато пиеш ама ти е глупаво -не ти харесва компаниата или нещо подобно и много бързо се напиваш но за сметка на това познавам хора,който като са започвали още в началото да пият са поемали супер много алкохол,без да правят разни мозерий или да се правят ма мъже,а просто си гледат кефа

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ново лято нов алкохол хахаха.Решиь да възтонова темата:) Аз леко промених любимото питие срещу жегите на червен ром с кола:)(КУБА ЛИБРЕ)

Link to comment
Share on other sites

Cuba Libre rulezZzzZ!

Другото е - джин+мента+тоник с мноо лед и лимони! Или Фреш лимон+ Швепс битър лимон + пудра захар + водка. Малко на Манхатан бие ама е газирано.

Link to comment
Share on other sites

куба либре е супер, даже с топла кола и без лед е убиец! след такава комбинация нема 5-6

Как какъв - студена , прясна ,ароматна биричка Старопрамен или Облак - Мента + мастика :)

Link to comment
Share on other sites

Обикновенно бира ама ся тия абитюренски работи много водка мина пред корема.Иначе съм си за биричка.Може айс виосесида ( това е специалитета на кафе аператив или незнам кво се води "Виосесида" бившия пионерски клуб)

Link to comment
Share on other sites

Може айс виосесида ( това е специалитета на кафе аператив или незнам кво се води "Виосесида" бившия пионерски клуб)

 

Малко офф:

Бих казал бивш публичен дом скоро не съм ходил и незнам как е ама там кви неща съм гледа не е истина.

 

По темата:

Иначе последно време си падам по коктейла "Фреш от лукчета" :D А именно 150 мента 250 мл спрайт и 2 течни сметанки в халбичка от бира B) Леле как охлажда това не е истина :)

 

ПП Към коктейла може да се добави и доволно количество лед :)

Link to comment
Share on other sites

Малко офф:

Бих казал бивш публичен дом скоро не съм ходил и незнам как е ама там кви неща съм гледа не е истина.

 

По темата:

Иначе последно време си падам по коктейла "Фреш от лукчета" :D А именно 150 мента 250 мл спрят и 2 течни сметанки в халбичка от бира B) Леле как охлажда това не е истина :)

 

ПП Към коктейла може да се добави и доволно количество лед :)

Tова "спрят" какво трябва да бъде Sprite ли ?

а за оффа незнам аз сам преди няколко месеца за сефте отидох там мисля , че не е такова вече незнам не твърдя нищо.Иначе пускат доволна хаус музика.

Link to comment
Share on other sites

Tова "спрят" какво трябва да бъде Sprite ли ?

а за оффа незнам аз сам преди няколко месеца за сефте отидох там мисля , че не е такова вече незнам не твърдя нищо.Иначе пускат доволна хаус музика.

 

Да де Спрайт (Sprite) имах предвид :D Сорка

Link to comment
Share on other sites

Бе аз алкохол не пия много-много,ама през лятото когато ми е много жега,като ударя два Beck's-а и сам шест.Същата работа обаче вършат и две айрянчета с лед.

Link to comment
Share on other sites

Пролет,Лято,Есен,Зима- квото има. :D

Иначе гледам да има бира :)

Link to comment
Share on other sites

В къщи - домашна сливова + минерална вода, навън - джин + тоник, топла мастика + айран, бира

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...