Jump to content
BulForum.com

Какъв алкохол пиете през лятото ?


Recommended Posts

Е това не мога да разбера. Как може да пиете джин с тоник през лятото? Аз венъж се напих с такова нещо. След третата чаша така почна да ме избива на пот. От тогава не го пия в такива жеги. :wacko: В топло време да, но в такова задушно и горещо време повече никога.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Ледена бира, джин с тоник и мнооого лед, мента с лед...

@breakneck що ве като пиеш водка, ракия, мастика уиски да не ти става хладно :confused

Link to comment
Share on other sites

ракия и мастика не пия (освен ако не черпят), уиски рядко. Но ракия или уиски през лято... :wacko: Водката я пия с лед, а в колата трябва да има още по-доволно количество лед. Просто споделих мнение. Иначе нещо почвам да предпочитам повече бирата за такова време. :) Даже вече не си спомням от кога не съм пил водка. Може би някъде от последния рожден ден на който ходих в средата на юни.

Link to comment
Share on other sites

Е това не мога да разбера. Как може да пиете джин с тоник през лятото? Аз венъж се напих с такова нещо. След третата чаша така почна да ме избива на пот. От тогава не го пия в такива жеги. :wacko: В топло време да, но в такова задушно и горещо време повече никога.

 

Ами какво да ти кажа - и с боза да се напиеш пак ще те избива на пот. Твоето ми напомня за една случка с компанийката по времето когато още се продаваше наливен алкохол. За една вечер четири пъти "атакувахме" кварталния питиепродавец и се връщахме с по кило ракия. Общо четири кила ракия на четирима души. На другата сутрин ни цепи глава, ще ни убие. И му разправяме на ментака - Ракията ти е менте, много цепи глава от нея. А той кротичко ни заби - Абе вие какво искате, момчета? И аз като изпия едно кило ракия и ме боли главата после, па ако ще и сълзичка да е. И ти така - напил се, пък пот го избила. Ти какво очакваш да стане, да замръзнеш ли :D ?

Link to comment
Share on other sites

Бира. Спасява животи! През лятото друго не.

Иначе през зимата обичам греяното вино и от време на време ракийката за вътрешно стопляне :))

 

Напълно съгласен ... биричка особено Шуменско светло (или специално) тия дни поне по 2 студени per day заминават .... зимата греената ми ракия домошарка ... ммм мечта :) с малко сланинка малиии и студ не се усеща ;)

Link to comment
Share on other sites

Лято - бира, джин с тоник, добре изстудено бяло вино, мента със сода/спрайт, черен чай с мляко/мед/лед (най-вече трите заедно)...

Зима - бира, глювайн, водка с портокалов/доматен сок, не чак толкова добре изстудено бяло вино, всякакъв чай особено черен с ром...

Link to comment
Share on other sites

Da kaza 4e barban s soda vlezna mnoo dobre v 3 sledobqd...qko e

 

Mastika s rakiq (ciganka) varvi dobre prez ve4erta

 

prodalzavam da testvam o6te info skoro

Тва мастика с ракия е по-голям разбивач и от облак ве човек... :P После цял ден ша бият камбани в главата...

Link to comment
Share on other sites

У мастиката е ИСТИНАТА ... казали са го мъдрите хора ... а иначе Шотове Ракия Първак с парченце сланина в Шот-а ... ммм приказка ...

Link to comment
Share on other sites

Аз пия предимно бира! Но май ще спирам да пия, щото през последния един месец половината "Каменица" за мен работи!

Link to comment
Share on other sites

в хайбол се наливат голяма мента, 2-3 резана лимон и се залива с тоник.

ууммммм, 3 в 1, невероятно добра комбинация.

ледът е задължителен в неограничено количество.

Link to comment
Share on other sites

Аз пия предимно бира! Но май ще спирам да пия, щото през последния един месец половината "Каменица" за мен работи!

 

Т.е. ти работиш за нея...

Link to comment
Share on other sites

Тва мастика с ракия е по-голям разбивач и от облак ве човек... :P После цял ден ша бият камбани в главата...

 

Novo info:

 

Menta s limon led i zalqta s dzin e v gaza ! nedeite piite!!!

Bira s rakiq/vodka e qko stiga birata da e studena...i btw tekilata vlzia dobre...NO EDIN SAVET OT MEN NE PIITE VINO PREDI TOVA! stavate 4v1 (spi6 sere6 pikae6 i povra6ta6!)

Link to comment
Share on other sites

Хахахаххахахахахха пич разби ме ахаах :lol: :lol: :D :P Паднах от стола :lol: :D :P

Как ги пиеш тия чукове :confused Тряя да ти дадем грамота за саможертвеност в името на науката :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Много студен боздуган и както вече казах някъде, сух лондонски джин с фреш грейпфрут и три бучки лед.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...