Jump to content
BulForum.com

Какъв алкохол пиете през лятото ?


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Ох лятото...кога ли ще дойде...да слезна в кварталната кръчма и да изпия една запотена биричка :P

 

 

И по възможност да е Загорка, бих допълнил. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Лично според мен комбинацията циганка (или облак, зависи и варира според хората) - мастика и мента 50/50 + една загорка голд за разредител е невероятна.

Link to comment
Share on other sites

Май-Тай от Каза де Куба.Най си ми харесва там.Готино коктейлче хем леко, хем приятно.Може да го препоръчате и на някоя дама.

Link to comment
Share on other sites

za lqtoto mnogo obicham mentichka s ... dali tonik ili sprite, nqma znachenie.

ama inache za men si preotkrih Vodka Gimler (Vodka s Lime Juice). mmm mnogo e svejichko i vkusno, ama vseki pyt zabravqm kak se kazva?!

Link to comment
Share on other sites

Coka Cola

Баси, тва е все едно да напишеш Ъмерика! Как може да сбъркаш името на един от най-популярните продукти в света?!? :)

 

И за да не съм съвсем офтопик - напоследък маам много уиски.

 

Чудя се, защо промяната на сезона трябва да оказва влияние върху избора на алкохол?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

през лятото главно бира и руски стандарт със сода , коктейли не пия , нищо лично ама според мен коктейлите са измислени за жените не мога да си представя един едър българин да седне и да случе от сламчица в малка "педе....а" чашка нещо което е с всичките цветове на дъгата друго си е да мушне 1 студена биричка или 1 ракия..... коктейли моктейли ..... 2 пъти съм пил и определено смятам че си е загуба на време , алкохол и пари да не говорим пък че навсякъде където съм ги разглеждал по менютата цените са им абсурдни , както и имената :lol:

Link to comment
Share on other sites

през лятото главно бира и руски стандарт със сода , коктейли не пия , нищо лично ама според мен коктейлите са измислени за жените не мога да си представя един едър българин да седне и да случе от сламчица в малка "педе....а" чашка нещо което е с всичките цветове на дъгата друго си е да мушне 1 студена биричка или 1 ракия..... коктейли моктейли ..... 2 пъти съм пил и определено смятам че си е загуба на време , алкохол и пари да не говорим пък че навсякъде където съм ги разглеждал по менютата цените са им абсурдни , както и имената :lol:

 

 

Напълно съм съгласен с теб. Бирата си е бира, а и наистина си е педалско мъж и коктейл.

Друго си е потната бира или Jim с бучка лед.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе ,бацета,вярно че биричката си е номер 1 :beer: :beer: beer: ,но миналото лята пробвах и ментичка със спрайт и много лед ,в халба, и със сигурност твърдя ,че това е много приятно разнообразие на бирената ми диета. А пия мнооооооооого бира :beer: :beer: , и то по всяко време,всеки сезон ( е зимата минавам на тъмно)

Link to comment
Share on other sites

Наближи пак времето за мента, водка и сода или пък за джин и тоник :) Като, разбира се, нещата се поръчват отделно и си ги смесваш сам (това си е съществена част от удоволствието). Съотношението на съставките варира с напредъка на вечерта.

Link to comment
Share on other sites

Ааааа шъ ма 'звиняваш обаче разни бъркочи с мента добре ми действат лятото ... а ако и за Бейлис с лед кажеш нещо ще се караме :)

 

Иначе не знам каква е причината но лятото го усещам че е почнало като вземе да ми се пие и да ми се услажда бирата, а като свърши лятото и спира да ми се пие бира... последните 3-4 години го забелязах. Зимата на бира не налитам почти, но лятото е друга работа... особено като се опъна на вилата на сянка и препека няколко кила пържоли после да видиш и бирата и пържолите какво ги правя :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ааааа шъ ма 'звиняваш обаче разни бъркочи с мента добре ми действат лятото ... а ако и за Бейлис с лед кажеш нещо ще се караме :)

 

Иначе не знам каква е причината но лятото го усещам че е почнало като вземе да ми се пие и да ми се услажда бирата, а като свърши лятото и спира да ми се пие бира... последните 3-4 години го забелязах. Зимата на бира не налитам почти, но лятото е друга работа... особено като се опъна на вилата на сянка и препека няколко кила пържоли после да видиш и бирата и пържолите какво ги правя :lol:

Около 5 минути се чудих на мен ли си отговорил или на по-предишно мнение. Защото никога не съм изразявала отрицателно мнение по повод летните бъркочи. Е.. Бейлиса бих го прескочила, но ментата никога :)

Link to comment
Share on other sites

Около 5 минути се чудих на мен ли си отговорил или на по-предишно мнение. Защото никога не съм изразявала отрицателно мнение по повод летните бъркочи. Е.. Бейлиса бих го прескочила, но ментата никога :)

 

Ами и аз каквато съм куха лейка забравих да цитирам zlobil който гледам е изразил подходящо мнение и за бейлиса... то докато напиша отговора покрай другите неща които правев вчера и още 3ма са отговорили... :)

 

А бейлис с много лед си е върха, аз не чувствам неувереност в сексуалната си ориентация и не бих се притеснил и от водка с портокал всъщност...

 

Абе всеки си има вкус - това е ... но шуменското хората сбира както се казваше в рекламата (предпочитам хайнекен, но като е жега каквато и да е бира ми идва много добре)

Link to comment
Share on other sites

Явно, без да искам, съм се намесила в някаква дискусия. Но все пак Бейлис... (нека забравим вяскакви хомосексуални намеци) ... не е ли с много ниско алкохолно съдържание? Тоест донася ли нужното опиянение за вечерта? ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно, без да искам, съм се намесила в някаква дискусия. Но все пак Бейлис... (нека забравим вяскакви хомосексуални намеци) ... не е ли с много ниско алкохолно съдържание? Тоест донася ли нужното опиянение за вечерта? ;)

 

Първо да уточним че идеята ми като пия никога не е за да се "натаралянкам като казак" (е добре де с редки изключения за някои от които съжалявам а с други съм горд от себе си :P)... Aз бейлиса го пия за удоволствие и по малко (напоследък главно го сипвам към кафето си за аромат)... А между другото щом смяташ че е с ниско съдържание на алкохол направи си експеримент една вечер да изпиеш 0.5л и после ми се обади... е ако си от хората, които могат да изпият по 1л ракия и да станат и да си тръгнат, все едно са пили лимонада - взимам си думите назад - доста по-голямо количество ще ти трябва, верно :)

 

А за дискусията - той форума е общ, аз ако исках да си говоря със zlobil щях да му пиша на ЛС :) Въпроса е принципен тука!

Link to comment
Share on other sites

Същото като през зимата. Само че чакам да захладнее вънка та да изляза да го изпия. Зимата е тоочно обратното.

Link to comment
Share on other sites

Явно доста алкохолишки съм прозвучала, а нямах това предвид :)

Относно кой на кого писал и защо .. отново моя грешка. Нямам грам форумен опит. Посипвам си главата с пепел :)

Link to comment
Share on other sites

Така е - твоя е грешката, аз искам 1 бира компенсация :P :P :P Тъй де щом се чувстваш в грешка аз пък да намажа нещо :) Само се пробвам пък ако мине номера :)

Link to comment
Share on other sites

Така е - твоя е грешката, аз искам 1 бира компенсация :P :P :P Тъй де щом се чувстваш в грешка аз пък да намажа нещо :) Само се пробвам пък ако мине номера :)

Ела и си я вземи :) Определено ще е повод за веселба

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...