Jump to content
BulForum.com

Какъв алкохол пиете през лятото ?


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Ами... преди и аз се радвах на мента с мляко (50 на 50), но вече ми идва като сокче и ми писна.

 

Вече против жегата използвам всякакви видове коктейли. Помагат и наистина свалят температурата във форма на шотове. Желаещите просто трябва да на момента да ме питат, тъй като болния ми мозък за всеки случай мисли нещо различно(барманите в No Sense могат да потвърдят). :)

Link to comment
Share on other sites

Как какво пием лятото!!Много ясно яко охладена БИРА :beer: :beer: :beer: :beer: Така хубаво ми действа че не е истина :rolleyes: Пък и докторката ми каза че е много полезна за болните ми бъбреци :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Как какво пием лятото!!Много ясно яко охладена БИРА :beer:  :beer:  :beer:  :beer: Така хубаво ми действа че не е истина :rolleyes:

пък и не само през лятото :lol:

Link to comment
Share on other sites

Как какво пием лятото!!Много ясно яко охладена БИРА :beer:  :beer:  :beer:  :beer: Така хубаво ми действа че не е истина :rolleyes: Пък и докторката ми каза че е много полезна за болните ми бъбреци  :D  :D  :D  :D

 

Питай докторката как ти действа в тези жеги да друснеш една ледена бира някъде навън. И ако ти каже че е полезно, по-добре си я смени...

Link to comment
Share on other sites

Питай докторката как ти действа в тези жеги да друснеш една ледена бира някъде навън. И ако ти каже че е полезно, по-добре си я смени...

Докторката или бирата? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз ша ви кажа, че от време на време може да се поразхладя с една студена биричка,НО също така ще ви кажа и че така въпросната биричка тряя да се пие топла!"ЗАЩО" ще попитате вие и ще ме помислите за пълен кретен сигурно, че да пия топла бира и то през лятото!Е това е така, защото да можете да усетите вкуса на самата бира, а не като ледено студена да не можете да различите вода ли пиете бира ли пиете.Е все пак и аз както повечето от вас(да не кажа всички)пия бирата студена така, че можете да не си правите труда да четете тия глупости по горе и заради това едно голямо НАЗДРАВЕ!!! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Докторката.... Всяка ледена напитка, изпита в подобна жега е ужасен шок за организма...

Ако ви е горещо - препоръчвам чай! ТОПЪЛ, не леден... Много по-добре се чувствате...

Подсолен таратор също е перфектно средство...

 

:beerchug с халба таратор (в Даяна-та примерно)

Link to comment
Share on other sites

В тая жега не ми се услажда никакъв алкохол . Предпочитам айран или безалкохолно.

Не пия бира изобщо(доста хора считат това за много странно). Просто не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Питай докторката как ти действа в тези жеги да друснеш една ледена бира някъде навън. И ако ти каже че е полезно, по-добре си я смени...

Нали ти казаха, че е полезна за бъбреците. А бе друго си е да удариш нещо студено през лятото. Използването на топъл чай през лятото води до охлаждане, защото тялото започва да се поти. ;) Предпочитам да се залъгвам че ми е хладно с някоя студена бира, вместо да се потя като пор. Иначе скоро пробвах и с добре охладено бяло вино. Беше ми много добре. :D
Link to comment
Share on other sites

Нали ти казаха, че е полезна за бъбреците. А бе друго си е да удариш нещо студено през лятото. Използването на топъл чай през лятото води до охлаждане, защото тялото започва да се поти. ;) Предпочитам да се залъгвам че ми е хладно с някоя студена бира, вместо да се потя като пор. Иначе скоро пробвах и с добре охладено бяло вино. Беше ми много добре. :D

 

Мисля че нещо си се объркал... Точно бирата те припотява... Чая изравнява температурите. Нататък няма нужда да ти обяснявам...ефекта е ясен...

Link to comment
Share on other sites

Да да, вярвай си. То ако изпиеш 6-7 бири и те ще те припотат, защото има спирт все пак. Ама как по-точно се изравнява температурата. Не е ли потта регулатора на температурата. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да да, вярвай си. То ако изпиеш 6-7 бири и те ще те припотат, защото има спирт все пак. Ама как по-точно се изравнява температурата. Не е ли потта регулатора на температурата. ;)

Абе прочети малко какво пишеш! ДА потта е регулатор, но регулиране се налага когато има голяма разлика между външната и вътрешната температура. Затова не се пие студено, даже не е полезно.

Link to comment
Share on other sites

Абе прочети малко какво пишеш! ДА потта е регулатор, но регулиране се налага когато има голяма разлика между външната и вътрешната температура. Затова не се пие студено, даже не е полезно.

Добре бе. Изпий един 80 градусов чай, при положение че тялото ти е 36,5-37 градуса целзий. Няма ли двойна разлика на температурите ти в тялото. И жега може да бъде и при 35 градуса на вън, така че чая няма какво да уравновесява.

А бе аз ще си пия студена биричка или водка с кола (и двете с много лед :bgrin: ) и ще си мисля че съм добре, ти си пий топло чайче.

 

П.П. Не споря, че чая не може да те разхлади през лятото, а по какъв начин го прави.

ЕДИТ: Пък и тук се говори за алкохол. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...