Jump to content
BulForum.com

Какъв алкохол пиете през лятото ?


Recommended Posts

Малко офф:

Бих казал бивш публичен дом скоро не съм ходил и незнам как е ама там кви неща съм гледа не е истина.

 

По темата:

Иначе последно време си падам по коктейла "Фреш от лукчета" :D А именно 150 мента 250 мл спрайт и 2 течни сметанки в халбичка от бира B) Леле как охлажда това не е истина :)

 

ПП Към коктейла може да се добави и доволно количество лед :)

Ако видиш някои по заден пост ще разбереш какъв фен сам на ментата:) кола с мента лимон лед и ухаааа:) но и сприте става или газирана вода но там след 1л и си труп.А лятото по купоните и над литар мента с кола си правя.Куба либре пия основно сега много е добро АМА МНОГО :love

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply
Ако видиш някои по заден пост ще разбереш какъв фен сам на ментата:) кола с мента лимон лед и ухаааа:) но и сприте става или газирана вода но там след 1л и си труп.А лятото по купоните и над литар мента с кола си правя.Куба либре пия основно сега много е добро АМА МНОГО :love

 

Кола с мента и лемонче не съм пил ама трябва да пробвам ;) Иначе за моя коктейл си много прав.След 2 такива незнаеш на коя планета се намираш :wacko: Пие се 1 и е иделка просто B)

 

Куба Либре си го пия повече зима сега не ми е по вкуса нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Куба Либре и аз и чат-пат Мохито, което даже е по-за предпочитане, но по рядко се среща в заведенията от първото.

Но предимно бира-а-а. Stella Artois естествено :punk

Link to comment
Share on other sites

Куба Либре и аз и чат-пат Мохито, което даже е по-за предпочитане, но по рядко се среща в заведенията от първото.

Но предимно бира-а-а. Stella Artois естествено :punk

Дамм... за съжаление на много малко места в Плд могат да ти предложат свясно мохито...

Link to comment
Share on other sites

Куба Либре и аз и чат-пат Мохито, което даже е по-за предпочитане, но по рядко се среща в заведенията от първото.

Но предимно бира-а-а. Stella Artois естествено :punk

 

някои ще ме светне ли кво точно е тва ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ами...на мен се пада честа да възродя темата от мъртвилото...

През лятото най-много ми върви бирата..(предполагам и на повечето от вас).Каквото и да си говорим по-разхлаждащо питие в летните жеги от бирата...нема! :)

Link to comment
Share on other sites

Ами...на мен се пада честа да възродя темата от мъртвилото...

През лятото най-много ми върви бирата..(предполагам и на повечето от вас).Каквото и да си говорим по-разхлаждащо питие в летните жеги от бирата...нема! :)

Студена мента също помага :P

Link to comment
Share on other sites

това е на чичо ми рецептата за главоболие :lol: ,но той май с айрян беше

То където таратор, там и айран, само че първото спестява необходимостта от допълнително мезе :bgrin: Аз лично лятото пия основно бира, мастика и джин, но от време на време и от "зимните" алкохоли, за не се съдят после :P

Link to comment
Share on other sites

То където таратор, там и айран, само че първото спестява необходимостта от допълнително мезе :bgrin: Аз лично лятото пия основно бира, мастика и джин, но от време на време и от "зимните" алкохоли, за не се съдят после :P

мастиката ми е толкова гадна,че ми се :sick ,джин пих веднъж с шоколадови бонбони,много добре вървят и на вътре и на вънка после,джин не барам повече,само бира и водка :D

Link to comment
Share on other sites

ohhh kak mi se dopi biri4ka...

Link to comment
Share on other sites

Личен топ 5 на любима бира:

1.Стела Артоа - само по ресторанти,че малко е скъпичка за всекидневна употреба ;)

2.Туборг - нон стоп.От когато се постопля след зимата до следващата.

3.Бекс - редувам ги чат-пат с Туборга.

4.Хайникен - га падне пия.

5.Каменица - като няма друго кво...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Студена мента, студен облак, студена бира. И студен джин с тоник също помага.

И естествено вариации като мента със спрайт или сода, или облак със спрайт или сода (и мнооооооооооооооооооого лед).

Link to comment
Share on other sites

biri4ka ;) ina4e gledam mohito sa pisali hora...v budha sre6tu novotela e hubavo men pone me kefi ;) puk i mqstoto e dosta napred sravnenie s pove4eto pld zavedeniq ;)

За заведението съм абсолютно съгласен ;)

Иначе само Биричка и то българска. Но за специални моменти - Heiniken :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...