Jump to content
BulForum.com

Dj Tiesto


Guardian

Recommended Posts

За мен тези са най-якоте:

 

 

1.Adagio For Strings

2.Love Comes Again

3.Lethal Industry

4.Traffic

5.Flight 643

6.Long Way Home

7.In My Memory

8.Conjure One-Tears From The Moon(DJ Tiesto)

 

и 8-те са велики приятно слушане

Link to comment
Share on other sites

Adagio for strings

Traffic

Lethal Industry

Just Be

Silence

Nyana

Heroes

Athena

Fix to Fax Meridian

Love Comes Again

 

Това са едни от най-хубавите...ако не и най-хубавите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Adagio for strings

Traffic

Lethal Industry

Just Be

Silence

Nyana

Heroes

Athena

Fix to Fax Meridian

 

Това са едни от най-хубавите...ако не и най-хубавите. ;)

 

 

Airwave ( dutch airforce remix ) макар че го прави с RANK 1. И Forbidden paradise макар че то си цял концерт и Flight 643.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Did u know : adagio for string is not Tiesto's but William Orbit's single ?

Въпреки че темата е за хитовете на този холандец, направо ме боли сърцето като слушам , че Тиесто бил велик заради синглите му, в създаването на които понякога той има минимално участие- пример- Аdagio 4 strings,Tears from the moon,Ayla etc. Тиесто е DJ и трябва да има МИКСОВЕ...Кажете някой и друг негов микс, де, защото тези песнички, споменати от вас, не показват и наполовина колко добър и уникален DJ e Тиесто .Hard правилно отбеляза, че АтНеna е уникална композиция , но я си помислете за сетовете му МаGic от 1 до 7 или In search of sunrise от 1 до 4. Сигурно не сте ги чували ,защото тях не ги пускат по MTV или TMF, но именно те са това, което прави нашето момче ВЕЛИК и неповторим. Чуйте, за да разберете.

Link to comment
Share on other sites

:zzz Adagio даже не и на Орбитал това е негов ремикс на оригинал който е описан в една друга тема от Хулигана

И седемте Magik-a ги имам както и In The search Off Sunrise..Харесвам ги много .

Има и едимн микс Също много уникалнен

Т I E S T O - - The Parade of The Athletes

 

01 - Tiesto - Heroes

 

02 - Tiesto - Breda 4Pm

 

03 - Tiesto - Ancient History

 

04 - Tiesto - Traffic

 

05 - Tiesto - Euphoria

 

06 - Tiesto - Athena

 

07 - Tiesto - Olympic Flame

 

08 - Tiesto - Lethal Industry

 

09 - Tiesto - Coming Home

 

10 - Tiesto - Adagio For Strings

 

11 - Tiesto - Victorious

 

12 - Tiesto - Forever Today

 

 

Но най якия за мен е една част от негов сет записан в ибиза който имам dj_tiesto-essential_mix_(live_from_ibiza)_10-08-2003-1rea 57:47

Който е Най доброто което съм слушал :zzz

Да не говорим за негови ремикси.......Просто нещата са страшно много!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Интересувам се дали някой има Сета на Тиесто в София

 

Ако случайно има и концерта на видео или поне част от него ще е перфектно! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Did u know : adagio for string is not Tiesto's but William Orbit's single ?

Въпреки че темата е за хитовете на този холандец, направо ме боли сърцето като слушам , че Тиесто бил велик заради синглите му, в създаването на които понякога той има минимално участие- пример- Аdagio 4 strings,Tears from the moon,Ayla etc. Тиесто е DJ и трябва да има МИКСОВЕ...Кажете някой и друг негов микс, де, защото тези песнички, споменати от вас, не показват и наполовина колко добър и уникален DJ e Тиесто .Hard правилно отбеляза, че АтНеna е уникална композиция , но я си помислете за сетовете му МаGic от 1 до 7 или In search of sunrise от 1 до 4. Сигурно не сте ги чували ,защото тях не ги пускат по MTV или TMF, но именно те са това, което прави нашето момче ВЕЛИК и неповторим. Чуйте, за да разберете.

 

Най-разумното и правилно нещо казано за Тиесто в тази тема

 

Лично аз не мога да "класирам" парчетата му - те всички са уникално велики

 

И все пак ще ви посъветвам да изслушате (БЕЗ ДА ПРЕСКАЧАТЕ НАПРЕД!)

 

Tiesto - Live @ Amnesia Ibiza (Essential mix)-07-08-2005

 

има го в Арена

Link to comment
Share on other sites

Аз хиляда пъти сам казвал че Tiesto kато продуцент не е кой знае какво ,а като DJ Tiesto мога доста да поспоря относно Magic сериите , и преди сам го казвал "НЕМА ДРУГИ ТАКИВА" ,колко артисти и dj станаха известни с тези серии ,че направо не е истина .доколкото за Adagio For Strings ся и аз захващам и правя ремикс и никой нищ немой ми кажи ,щот нито е на тиесто нито е на Уилям орбит ...

William Orbit през 2000 година направи и той римейк на Barbers Adagio For Strings ,тогава ако си спомняте той искара тва парче след като беше вече подписал да продуцира албума на Madonna - Ray Of Light..но и не е негова песен както и да е ...оригинала е на Samuel Barber от 11 ноември 1938 година и разбирасе е класика ..и е мноо яко ..както и да е :П
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Понеже не знам точно къде да задам въпроса си, изравям тази тема от нафталина

 

Принципно хауса не е стил, който ме впечатлява особено, но тази песен го постигна:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZP6HHjk6cXU

 

 

Готов съм да се обзаложа, че започва с българска народна песен (долавям думи като месечина, грее, огрява). Някой може ли да каже със сигурност коя е песента?

Link to comment
Share on other sites

1. Това не е хаус музика, а транс. Само за твоя информация. Като пуснеш 2 парчета можеш да чуеш и сам разликата.

2. Транс музиката е яка!

3. Tiesto е супер добър изпълнител. Щом и на Tarkan микс има... И няколко парчета на Radiohead, Skin, и т.н.

4. Песента е Tiësto "Alone In The Dark"* –Edward Carnby

5. 30-ти Юли!! w00t.gifw00t.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...