Jump to content
BulForum.com

Dj Tiesto


Guardian

Recommended Posts

Понеже не знам точно къде да задам въпроса си, изравям тази тема от нафталина

 

Принципно хауса не е стил, който ме впечатлява особено, но тази песен го постигна:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZP6HHjk6cXU

 

 

Готов съм да се обзаложа, че започва с българска народна песен (долавям думи като месечина, грее, огрява). Някой може ли да каже със сигурност коя е песента?

 

Оркестрацията и Българския хор за взети от оригиналния саундтрак на Olivier Deriviere.

Conductor – Dora Hristova

Lyrics By – Irina Zhekova

Performer – The Mystery Of Bulgarian Voices

Link to comment
Share on other sites

Шушомиго, и от заглавието на клипа в YouTube мога да разбера, че песента се казва Edward Carnby (Alone in the Dark)! Интересува ме откъса от народна песен, с която започва.
Link to comment
Share on other sites

Шушомиго, и от заглавието на клипа в YouTube мога да разбера, че песента се казва Edward Carnby (Alone in the Dark)! Интересува ме откъса от народна песен, с която започва.

 

Абе човек. Ми не те разбрах, че българската търсиш. В тема за Тиесто си го пуснал :) И реших, че може да си решил, че това в името на клипа, а не на реалната песен. Вече всеки си кръщава както си иска.

 

При това положение, поста на vinyl_master повече ще ти помогне. Сваляй саундтрака на Alone in the dark и започвай да слушаш и да правиш проучвания.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...