Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply
Следващата седмица ще има сайт за да се ресва и да се играе спокойно :)

Афе кфо спокойно фе.То от 2 седмици няа сървър.Е бат'и и спокойното.Преди около 2 седмици килеринчо каза че ще има сървър до 2-3 дни

 

Edit:Tomahawx ми извинявай пич ама неска 3 пъти влизам и никой няма в тоя канал :angry1 :(

Link to comment
Share on other sites

вие пък стига сте мрънкали! :angry: Като че ли няма на какво да играете...Както каза Bogdancho влизайте в канала и стига сте флуудили :angry1

Link to comment
Share on other sites

Имам проблеми с подкарването на новия сайт. Не мислех че ще отнеме толкова време. Другата причина за забавянето е, че съм в отпуска и ходих по почивки наляво надясно и ме нямаше тука изобщо. Така че за тази седмица ще направя всичко възможно за да подкарам сайта и да може да се ресва. Ако не подкарам ще обявя ден в който ще пусна стария сайт, за да реснете и после пак ще го спра, докато стане новия. Съжалявам за забавянето, но отпуска мога да взема само сега и се нуждаех от почивка. До края на седмицата сървъра трябва да работи нормално вече.

Link to comment
Share on other sites

вие пък стига сте мрънкали! :angry: Като че ли няма на какво да играете...Както каза Bogdancho влизайте в канала и стига сте флуудили :angry1

То в тоя канал никой няма :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми само едно мога да кажа:браво за сървъра на KILLERINCHO.Килеринчо,докато те нямаше имаше бъгове на поразия:бяха ми изчезнали големите крила от гърба,докато преместиш един итем от твоето inventori в съндъка можеш да ида до главната да изпия едно кафе и да са върна,а за къпъване на айтеми от магазина да не говорим.Така че брао килл :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре,Килл защо не пуснеш стария сайт?Не само,за да можем да реснем,а и да го държиш  UP докъто е готов за качване новият?  :confused

Абе той да го пусне за да може да се ресне пък другото...

Link to comment
Share on other sites

Щото стария сайт е лесно пробиваем и при ресване от друг сайт, може да си направиш героя с много точки да го направиш гейм мастър и разни такива боклуци. Имаше достатъчно проблеми със стария сайт и за това ся се мъча да подкарам новия. Запъва се нещо, но ще тръгне няма де да иде :)

Link to comment
Share on other sites

Сайта вече работи и може да се ресва. Все още няма форум,(стария отиде по дяволите), сайта не е преведен, но важното е че могат да се правят регистраций и да се ресва. До два три дена ще го преведа и ще изчистя леките бъгове. Поради проблем с ресовете има вероятност да се върне базата данни с някоя седмица назад но не мисля, че това ще е голям проблем.

 

Сега по-важното. Ресването е малко сложно на този етап. Трябва да се логнете с акаунта си в сайта и там отивате на USER. Намира се в лявото меню. След това по средата са изброени героите ви и до името на всеки герой има една стрелкичка надолу. Кликате на нея и излиза падащо меню. Слагате отметка на Character Reset и после кликате на Go Bebe. След ресването на героя можете по същия начин да ползвате Stats Addera, който е изключително удобен :)

 

Сайта работи благодарение на неоценимата помощ на моя приятел DeZoeker. Жоро.. благодарско брат :)

Link to comment
Share on other sites

Писал съм ти какъв е проблемът при мен...а инче още един не може да ресне,защото има "*" в ника,аз имам "`" може и от това да е...нз.. :confused както и да е..не мога и не мога да ресна :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

@ KILLERINCHO тука се ******** малко ако може да го оправиш ще съм ти благодарен много , та какво стана след реса вместо на Energi си тряснах 2100 точки на Vitality ако може да го оправиш ще съм ти много благодарен иначе то е не човешко така 5 рес съм :bgrin: аре майна на теб разчитам иначе ще се мъча доста :cry ника ми е същия каккто и във форума :)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava s toq survur we???Za6to ne moga da si vlezna v accto?Kato se opitam i mi pi6e 4e parolata mi e nevalidna!Mnogo interesno za6toto se regnah i s novo acc no kato se opitam da vlqza vnego i mi pi6e 4e accto e bloknato?

Link to comment
Share on other sites

OH MY FUCKIN GOD?!!!!!!!!!!!?!?!!? КВО ПО ДЯВОЛИТЕ СТАВА?!!?ТРИТЕ МИ НОВИ ГЕРОЯ СА ИЗТРИТИ!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 СЯ СА МИ SM-ЪТ ОТ ПРЕДИ 129381290310928 ДЕНА ДЕТО Е 214 ЛЕВЪЛ,ДНЕС СУТРНИТНА БЯХ СЪС СЪЩИЯ ГЕРОЙ 350 !?!?!?!!??!?!!? БК-ът И ЕЛФЪТ СА ДЕЛНАТИ?!!?!?БАХТИ ЯКИЯ СЪРВЪР.... :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Tva be6e basi prostotiqta..... pone itemite da sedqt ami i tqh gi nqma to za 1 mesec bqh sybral kvo li ne pove4e v toq syrvar ne igraq!Sq ako nqkoi kaje 4e o6te e v testov period i bla bla bla neka vidi nqkoi geroi deto sa na po 2-3 resa s kvi setove sa i togava da si govorim. Pove4e ot polovinata geroi sa vse priqteli na admini i edi kvo si a nie deto ne sme....... prepo4yv4am vi da igraete v toq syrvar http://193.151.82.82/mu/index.htm az tam 6te po4vam.

 

Edit:spored men ve4e kato uj e opraven syrvara i saita da se napravi res na celiq syrvar a ne da se vry6ta bazata danni.Eto i o6te syrvarihttp://mu.aliensclub.com/

http://muonline.ma3x.net

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO, обясни моля ти се какво е станало със сървъра и ще има ли обезщетение, защото 1 месец и повече се оказва, че сме играли напразно...

Link to comment
Share on other sites

Dobre Ancient Evil, ama samo 6te te pomoq da mi kaje6(da mi dade6 link) ot kade da si q svalq tazi versiq za6toto v linka koito ti si dal (4e 6te po4va6 ot tam) nqma ot kade da si svalq versiqta!Mnogo 6te sam ti blagodaren! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...