Jump to content
BulForum.com

Нов Сървър на MuOnline !!!


Killerincho

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Еххх добре че ми дойде просветлението и на мен :) .И аз като VeSo си делнах Му-то и както виждам съм си спестил доста главоболия :D

Link to comment
Share on other sites

Много се палите, но май трябва да прочетете какво съм писал в първия пост по темата. Върнах базата данни щото след като пробиха стария сайт всичко беше доволно омазано. Нямаше друг начин, мислите ли че мене ми е супер кеф да го правя тва упражнение. Сериозно мислех да ресна целия сървър, но тъй като мисля да пускам нова версия на играта го оставих така. Новата версия не е пускана никъде в България и скоро няма кой да я пусне. Никой не е задължен да играе в тоя сървър и аз съм убеден, че като не играете вие ще дойдат други на ваше място. Не че не ми пука, ама вместо да помогнете с нещо креативно докато върви тестовия период, вие се дървите само. Карай да върви мене такива работи не ми правят впечатление вече. Ако ви се играе играйте, ако не търсете си други сървъри.

Link to comment
Share on other sites

Razbiram 4e syrvar se pravi trudno i otnema dosta vreme da se naglasi vsi4ko,no vse pak ste vyrnali bazata danni sys 40 dena pomisli kolko geroi ste iztrili i kolko hora 6te se otkajat da igraqt napylno. Moje6e pone da predupredite, ami nikoi ni6to ne kazva......... Spored teb KILLERINCHO ne e li po-dobre da ima pove4e hora makar i "dovolno omazani" otkolkoto da ima 10 4oveka(kakto e ot v4era) Syrvara mi haresva6e dosta bih kazal 4e e po-dobyr i ot mu-bg ve4e i saita e neveroqten ,ostava samo foruma da opravite.A za ne6to kreativno.... moje da mahnete zen byga za6toto za 2 4asa moje da se napravqt sumati pari ,sy6to taka da mahnete chaos-ite i perata ot magazina .Invaziqta moje da e na vseki 4as ,a ako napravite i pove4e "spown-ove" kakto e v arena pri Elite Orch 6te e po-lesno da se digat leveli tyi kato sega sa oblagodetelstvani samo tezi nad 4-5 resa a nqkoi bez res 6te mu otneme 2 sedmici za da resne.

Link to comment
Share on other sites

Добавям към съветите на Ancient Evil по-голяма честота не евентите, особено сега-след "оправянето" на съвъра, за да можем да наваксаме на предмети(няма да обяснявам на какво диридже са тия, които още играят)

Link to comment
Share on other sites

да наистена @KILLERINCHO трябваше да предопредите хората за реса майна :) мене лично не ме е яд че бях 5 реса че имах не лоши крила и почти сабран ЕХ ДС сет но най-много ме е яд за стафа направо не мога да го приживея тва бе майна :cry :cry :cry :cry :cry Ех архангел стаф с трите най-добри опции за магиосника тоя стаф ми е фикс идея и само заради него играя на това МУ :) (не можели да се направи нешто по въпроса ;) )според мен за сега трябва да махните от магазините перата , на мен лично ми хареса как се качват левали не много трудно не много лесно , инвазията ми харесва на час и половина ако е ще е най добре според мен :) е да те питам да не си решил да пускаш версия 1.0 ако е така дай малко подробности по въпроса сега ако играя героя ще останели като пуснеш новата версия такива работи дай малко разяснение кога смяташ да го пуснеш и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Razbiram 4e syrvar se pravi trudno i otnema dosta vreme da se naglasi vsi4ko,no vse pak ste vyrnali bazata danni sys 40 dena pomisli kolko geroi ste iztrili i kolko hora 6te se otkajat da igraqt napylno. Moje6e pone da  predupredite, ami nikoi ni6to ne kazva......... Spored teb KILLERINCHO ne e li po-dobre da ima pove4e hora makar i "dovolno omazani" otkolkoto da ima 10 4oveka(kakto e ot v4era) Syrvara mi haresva6e dosta bih kazal 4e e po-dobyr i ot mu-bg ve4e i saita e neveroqten ,ostava samo foruma da opravite.A za ne6to kreativno.... moje da mahnete zen byga za6toto za 2 4asa moje da se napravqt sumati pari ,sy6to taka da mahnete chaos-ite i perata ot magazina .Invaziqta moje da e na vseki 4as ,a ako napravite i pove4e "spown-ove" kakto e v arena pri Elite Orch 6te e po-lesno da se digat leveli tyi kato sega sa oblagodetelstvani samo tezi nad 4-5 resa a nqkoi bez res 6te mu otneme 2 sedmici za da resne.

 

Най-после едно добро мнение :) Вижте сега да обясна по-подробно освен. Значи връщането се наложи поради факта, че след като се прецака стария сайт известно време се ползваше ауторес програмка, която скапа всичко по статистиките на всеки един герой. Сега в момента поне ресовете и точките се отразяват нормално, макар че на сайта не показва точния брой ресове. Това си е проблем на сайта и ще го оправя. Ако ви бях предупредил какво щеше да се промени ? Ами нищо нямаше да се промени. Върнат ли се базите назад резултата е един и същ винаги. Едни са доволни, други не. Според мене ако има 10 човека омазани, както се изразяваш по-горе е по-зле. Мене ме интересува през тестовия период, всичко да се изчисти и сървъра да върви накрая перфектно. Сега все още има работа по него, а за съжаление аз не се занимавам само с това да оправям сървъра. Трябва и да работя за да ми платят накрая на месеца :) Ще взема под внимание предложенията които сте дали по-горе и някои от тях сигурно ще видите реализирани до ден два :) За новата версия подробности няма да давам само ще спомена, че е на 1.0 и то доста над :) Има много нови неща в нея и поне според мене е доста по-зарибителна :) Разбирам ви че сте загубули някой друг сет и някоя точка ама все пак играта продължава, сетове бол експириънс също. Но всеки сам си решава.

Link to comment
Share on other sites

grrrrrrrrr...

 

Еми поне ми седи яката броня от преди месец ^^

 

А сега сериозно.

 

Преди седмица си направих меджик гладиатор. Без да му мисля го заразвивах за маг, ама после реших, че го искам боец, ама вече бях опаткал 200 стата. Та го изтрих :unsure:

 

и после неможех да си направя нов гладиатор. Какав е проблема? бъг или изтриеш ли си гладиатора :cry :cry :cry

 

как е зен бъга ?

Link to comment
Share on other sites

Линка към форума, както и самия форум вече работят. Можете да се регвате на воля и да поствате.

4oveka si kaza ,4e foruma na saita ve4e raboti.Predlagam na vsi4ki da se regnat tam,az ve4e go napravih, i tam da se zadavat vyprosi , svyrzani s igrata i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е. Сега тестваме новата версия и ако работи безпроблемно пускаме нея :) Това ще е последния рестарт на сървъра :)

 

:cry ти напражо уби всичко децко в мен :( отнеми архангилския стаф преживях го :) ся ще ми отнемиш и кундом стафа :sayjin ок ако ми ареса новата версия ще играя на нея само едно ще те помоля , тъй като чувам че ще намаляте експирианса на 150% недейте то направо ще стане непосилно да мачкаш за всички нас като сме без ресове и като гледам сте напаравили да се ресва на 350 лвл просто ще стане много ама много трудно , а и още нещо

 

1. след като се ресне сарвара трябвали да си правя нов акаунт или ще си остане моя стария

 

2. разкажи нещо за новата версия или ако нямаш време кажи от каде може да се прочете за нея , та да видим какво ново има в нея :) и кажи преблизително кага ще я пускаш да знам кога да се готвя , аз повече няма да играя на сегашния сървар просто няма смисъл :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

За експириънса и аз чувам такива слухове, но пък не знам кой ги пуска :) За новата версия няма какво толкова да се каже. Всичката графика е пооправена, стабилноста на клиента и на самия сървър е доста пооправена, изчистени са доста бъгове и почти всички ботове не работят. Предполагам ще ти хареса. Ще се правят наново акаунти старите си отиват. В първия пост по темата бях написал какво може да стане един ден и то взе че стана :) Предполагам че до края на седмицата новия сървър ще работи. Това мисля да е последното ресване и от тук нататък бекъп ще се прави всеки Божи ден и ако стане някакъв срив максималното връщане на базите данни ще е 24 часа, но се надявам сривове да няма. Ще има играчи от цяла България и мисля да направя доста реклама за да се напълни сървъра бързичко с хора. Ами това е последното инфо около сървъра. Лек ден :)

Link to comment
Share on other sites

KILLERINCHO какво стана с новата версия на играта?Нали уж до края на седмицата трябва6е да е готова.Сега като се опитам да вляза в играта и ме дисконектва, за което се радвам, за6тото си мисля 4е 6те пускате новата версия?Много ми е любопитно до днес 6те я пуснте ли за6тото нямам търпение да я по4на!Дай малко информация дали 6те е готова днеска.

Link to comment
Share on other sites

Glegam 4e nikoi ni6to ne kazva za noviq syrvar..... Az po4nah da edin drug,pone za sega syrvar4eto biva ako iska nqkoi moje da go probva dokato izleze tazi versi 1** klienta se svalq ot tuk http://mu-pach.hit.bg/ saita na igrata e http://83.143.182.158/home.asp svalqte si samo main.exe i smenqte main.exe na svaleniq klient :)

Server: uni-tell

Server_Forum

IP: 83.143.182.158

Port: 44405

Exp & Drops: 2000x & 40%

Mobs HP: 75%

Bless Bug: ON

Total Accounts: 57

Total Chars: 97

Users Online: 1/500

 

Exp-a napravo kyrti:p padat i box+4,5 ot box of heaven:))) abe probvaite go moje da vi haresa:)

Link to comment
Share on other sites

Такам. Сървъра бачка, като поради непреодолими засега проблеми с новата версия пускам старата. Махнах повечето бъгчета, ако има нещо останало за оправяне, докладвайте за да ги махам и тях, възможно е да съм пропуснал нещо. Сървъра няма да се рестартира повече. Максималното ниво е 400, ресетите са 50, ниво за ресет 350. Трябва да се регистрирате наново, като е желателно да пишете валиден е-майл, и да си запомните 12 цифрения код, който се пише при регистрацията, щото пароли няма да сменям, нито ще възстановявам акаунти. Доста злоупотреби имаше на предния сървър именно с тези искания на разни играчи. Всичко ще си променяте през сайта на играта. Сайта ще го преведа като ми остане време, не казвам срок щото и аз не знам кога ще стане тая работа. Надявам се да е скоро :) Ще има само 4 админа и всеки друг освен тях който се обяви за админ, с цел да краде итеми или някви други злоупотреби, ще бъде наказван сериозно. Имаше и такива опити в стария сървър. Не се връзвайте на мохабети от сорта:"Аз съм админ дай си паролата за проверка." Никой от 4-мата админи няма да ви иска паролите. На админите не им трябват пароли. Пароли трябват, на тези дето искат да ви откраднат акаунтите. Ами това е засега ако нещо ви интересува питайте, ще получите отговор.

 

В момента ГеймМастъри в играта са:

KILL - тва съм аз

vlado

DREBNIA

 

Ще едитна поста като се регнат другите двама ГеймМастъри :)

Приятна игра :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...