Jump to content
BulForum.com

Идеи за женски подаръци


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply
То за опит е ясно, че имам. Щом не се залъгвам, че знам какво иска една жена при положение, че самата тя не го знае :lol:

И не искам да те обиждам, ама можеш ли да бъдеш истинска жена, без да бъдеш лигла? :rolleyes:

 

Честно? Опитвала съм да се лигавя всякак - изрусих се, обличах се в розово, правих се на тъпа (и сега опитвам дали ще мине понякога), обаче като се погледна в огледалото в очите на Мъжа до мен и направо се смразявам - ами не ми отива и това е! Пак съм с червена коса, понякога слагам розово, щото ми отива и ми харесва, свалям лещите, слагам очилата и пак ... си харесвам подаръка. :P

 

Апропо, ако не знаеш какво да подариш или виж подписа ми или по-добре нищо не подарявай СЕГА! Изчакай подходящия момент, дори да е без повод!

Link to comment
Share on other sites

Позволявам си да уточня.

 

Бънди вероятно имаше предвид "своеволна", което много хора намират за "лигла".Аз също съм на мнение, че ако една жена не е своеволна поне в някаква степен, то тя въобще не е интересна.

Link to comment
Share on other sites

Позволявам си да уточня.

 

Бънди вероятно имаше предвид "своеволна", което много хора намират за "лигла".Аз също съм на мнение, че ако една жена не е своеволна поне в някаква степен, то тя въобще не е интересна.

 

Ами не! Лигла го употребих АЗ, но не в смисъл на "своеволна" (хм, странно определение!), а баш на ЛИГЛА!

 

Как можа да си позволиш? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Своеволна хич не е странно като определение за жена.Като й кажеш "завий в ляво тук" тя кара направо и после ти казва "виж сега какво направи като ми даваш акъл" и заради нея после закъсняватае и тя разказва на всички как ти "не можеш да се ориентираш", като в допълнение, въпреки че сте се разбрали да не пие за да кара дава първото наздраве и после ти се умилква да не й се сърдиш.Е това е своеволие.Тънко, с женски номерца налагане на мнението постоянно и отказ от каквато и да е връзка с реалността.

Аз не го бъркам с лигавенето, то е си е друго нещо.

 

За подарък - щом човек опре до това да пита във форум какво да купи на жена си( приятелката си и прочие ) не е лошо да помисли за какво въобще е с нея щом не си е дал труда да я опознае или го мързи да положи той усилие да я зарадва.

Link to comment
Share on other sites

Не, професионален е. Кокошките от курника ми спряха да снасят и им търся смяна.

 

Ти май си си паднал повече на главата последния път :lol:

 

А за лиглите - няма мъж да не харесва да му се полигавят, но това са си интимни неща между двамата. Виж ако се прави на лигла и пред прителите му, става напечено. А когато един мъж се чуди какво да подари на една жена, най-добре е да се допита до приятелките и. Тя жената като си иска нещо все ще намери индеректен начин да му го каже какво точно.

Link to comment
Share on other sites

Много пъти съм си падал на главата. И как се определя дали човек е паднал повече или по-малко на главата си? За да мога да ти отговоря на глупаво зададения въпрос, не че нещо...

Link to comment
Share on other sites

Ако ти мине и остроумното - бихме писали в един по-добър форум...

 

Знаеш ли - що не подариш на жените във форума отсъствието си? Хм?

Link to comment
Share on other sites

Ако ти мине и остроумното - бихме писали в един по-добър форум...

 

Знаеш ли - що не подариш на жените във форума отсъствието си? Хм?

Жени не пишат във форума , точно щото той отсъства и им оползотворява времето :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Бънди, Пешо - ръфате се за глупости, замислете се.... Рано или късно, временно или за постоянно се намира овца, която да ни докара мъжете до това:

 

vlcsnap893871nx0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Жени не пишат във форума , точно щото той отсъства и им оползотворява времето :lol: :P
Не съм забелязал да си спирал да пишеш?

 

Апропо, Видене, ако се ръфахме за сериозни неща - тогава щеше да е лошо. Но нито аз, нито чичо Бънди, не съм забелязал да се впряга кой-знае колко, така че...

Link to comment
Share on other sites

Жени не пишат във форума , точно щото той отсъства и им оползотворява времето :lol: :P

Пишат, пишат:)

 

Не че нещо, ама а последната страница няма нито една идея за подарък...много странно. :)

 

Мисля, че бижу, което би паснало на стила и предпочитанията на момичето, винаги е подходящ измъкващ подарък, когато човек е незаинтересован или бърза- просто защото още едно(хубаво:] ) никога не е излишно. :)

Link to comment
Share on other sites

gerry^^, очакваш ли конструктивни идеи? Нали първо трябва да се обсъди едно хубаво жените колко прекрасно меркантилни са ;)

 

За да бъде един подарък хубав по-важното е да е придружен с добро количество усет за човека, на когото ще го поднасяте. Аз лично бих изселила някой младеж, ако ми подари злато / сребро...

 

Но... Хората и техните предпочитания са различни :huh:

Link to comment
Share on other sites

За да бъде един подарък хубав по-важното е да е придружен с добро количество усет за човека, на когото ще го поднасяте. Аз лично бих изселила някой младеж, ако ми подари злато / сребро...

 

Но... Хората и техните предпочитания са различни :huh:

И точно по тази причина не може да се даде универсална формула, за решаване на проблема с избора на подарък. И точно по тази причина и тази тема от един момент нататък генерира предимно глупости.
Link to comment
Share on other sites

А теб кое те кара да мислиш, че цитирам теб, след като сме писали в едно и също време :devil

Гледаш ли какви недоразумения стават, като не цитираш мнението, за което става дума :laughing: Са изпокараме заради жени и техните подаръци :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
За да бъде един подарък хубав по-важното е да е придружен с добро количество усет за човека, на когото ще го поднасяте. Аз лично бих изселила някой младеж, ако ми подари злато / сребро...

 

Любопитно... а парфюм? Верно доста стилове има там но все може да се налучка нещо приятно... особено когато жена ти е вманиачена на тая тема е като да подариш мед на мечо пух - винаги е подходящ момент :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...