Jump to content
BulForum.com

Идеи за женски подаръци


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Как така питаш някой да ти помогне, за да купиш подарък на _твоето_ гадже, бе, пич?! Аз ли да я познавам? Така ли не знаеш какво би и харесало? Прояви малко изобретателност.

Link to comment
Share on other sites

В една тема за Св. Валентин/Трифон Зарезан един пич беше писал(съжалявам, не ми са търси), че ще вземе на гаджиту си фланелка, портфеил и някакво плюшено мече... :laughing: Олеснение: купуваш играчката(може и от предложеното от Гудо място :lol: :love ) и останало си набавяш като причакваш в градската градина нищоподозиращи жертви(за предпочитане дами(нали искаш да и стане дрехата(бъди сигурен да извадиш документите от портфейла))

Link to comment
Share on other sites

Mi nz bre ! kvo haresva ..... men :P ! awe nz

Buket rozi e mnoo iako no ako ima ne6to kam nego 6e e iako no kakvo ..... ?!?!?

Ако искаш ще ти помогнем. Ще те опаковаме в един голям подарък, ще ти сложим даже панделка. Предполагам, че ще е незабравим спомен за нея, как изкачаш от кашона :wacko:

Link to comment
Share on other sites

защо не идеш в магазин "двете гарги" (мисля ,че така се казваше) намира се до ресторант "стадиона" там има много совинири.. може нещо да харесаш!

П.С. Също така купи и един бокет или поне 1 роза! 100% ще се зарадва приятелката ти :)

Link to comment
Share on other sites

Na kolko godinki e gadjeto?Kolko pari4ki ti se davat za podaruk,4e tq i na zlaten prusten moje da se zaradva!

A ina4e se seti za ne6to,koeto ti e spomenavala,ili ako vaob6te si oburnal vnimanie po kakvo se zaglejda...

Az umiram za hubavi pliu6eni igra4ki,makar 4e mi e minalo vremeto za to4no takiva igra4ki...

Ina4e buketa e zaduljitelen-gledai da e golqm-ako se poraztursi6 6te nameri6 evtin...

Ako puk vaob6te ne ti doide nikakva ideq,i pokaji temata si v foruma-6te i e hubavo da razbere,4e vaob6te te e grija kakvo da i podari6 ;)

Link to comment
Share on other sites

Na kolko godinki e gadjeto?Kolko pari4ki ti se davat za podaruk,4e tq i na zlaten prusten moje da se zaradva!

Чесно ли мислиш, че първата реакция ще е радост :lol: ;)

Не съм чувал, нито виждал момиче да се зарадва на златен пръстен... Най-много да й изкараш акъла :wir

Link to comment
Share on other sites

1-но копонче за 3 безплатни вечери на ракетата носач :D

 

Ся сериозно ,Илияне, отиваш в магияна на подръците и й купуваш един Гарфийлд :) + бокет , и си ореден ...ако не свърши работа се върни на копончето :D

Link to comment
Share on other sites

Ами някъкво бижу / скъп парфюм + букет (който е на 100%) ... не знам дали има някъкъв смисъл да пиша , ако РД-то вече е минало , но все пак . :zzz

Link to comment
Share on other sites

Иди в цветарска къща Тилия. подай 100 лева на продавачката и кажи, че искаш букет от хубави цветя, ако може да не са рози (розите са банални вече). Аз предпочитам Орхидеи.

 

За следващия рожден на моята приятелка ще купя перлени обеци или звезда (истинска звезда. дето блести на небето) :)

Link to comment
Share on other sites

Стига с тия цветя бе. Стига с тая романтика. :sick: Подари й камшик с белезници. :lol:

 

Не, сериозно. Трябва да знаеш на какво би се зарадвала най-много. Плюшена играчка на колкото и години да я подариш няма да сбъркаш. Е може би до 30-та година. :) Полседния подарък на жена който направих беше един метален пепелник (от тези със запалките в тях) и от горе стоеше запалката във формата на лъв, защото е зодия Лъв. Зарадва й се много.

 

А бе що не й вземеш да й подариш едни прашки. И на тях ще се зарадва. :P

Link to comment
Share on other sites

Купи и няква плюшена играчка ( ама от ония големите) бая тряа да се ръснеш , ама ся женките много се кефят на тия играчки ... ,а и добави няква картичка с пожелания , тва е важно!!! :bgrin: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Сериозно вече...

Ако се интересува или най-малкото вярва в астрологията и съдбата... иди до природонаучния музей и й вземи някакъв камък( :lol: )... Според зодията й, взимаш аметист, планински кристал и т.н.(нали й знаеш зодията). Би трябвало да се зарадва

ПП: Има на верижки и само като камъни(доста са красиви, аз имам планински кристал) Не са скъпи!(5-20 лв)

ПП2: ако не са сетиш нищо, винаги можеш да й вземеш гларус(не са сдържах, сори)

Link to comment
Share on other sites

Always с крилца, но не са хублави вика колежката, вземи една опаковка Libress, но другата колежка вика Само ОБ, за да се чуства добре.

 

 

Иначе, майтапа настрана купи и нещо скъпо, и от сърце- парфюмче за 50-70 лева.

Link to comment
Share on other sites

При подаръци от този ценови порядък, не мога да разбера закакво всички мрънкате че жените били комерсиални в последно време. Ако е за едното е**не за 50 лева ще си намерите нещо .. доста добро :)

Иначе ако се обичате - подаръците не са най-важното нещо според мен, в смисъл може да е нещо дребно но поднесено по подходящ начин да е много по ценно и от най скъпата вещ.

 

Послепис: авторът на темата на какво ли се е надявал с това допитване към нас ?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш лента с ваши общи снимки, занеси я във фотото и им кажи да ти направят постер, ама като за подарък - те ще знаят какво да направят. Не излиза скъпо, а е оригинално!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...