Jump to content
BulForum.com

Идеи за женски подаръци


Recommended Posts

И аз го намирам за тъп, ако получа такъв подарък ще се чудя аз кво прая с тоя тука дето ми го подарява...

Е що. Съвсем ясно е каква е идеята :D Секс. Идеята за него се простира отвъд подаръците. Защо трябва да се решава дали да има или да няма секс в зависимост от подаръка. Той е просто форма да изразиш определени чувства и е по-скоро optional отколкото required при решаването дали ще има секс или не.

 

Някак си прекалено материални са станали всички. Бог е любов - сиреч... любовта (привличането на елементарните частици) движи природата и е съществена част от нея (50% някъде :)) и не търпи елементи който я отричат.

 

Губи се идеята на съществуването ви с тоя материализъм. :D

 

Вибратора е по-подходящ поарък... ?!??! :confused

Май съм объркал планетата...

Чукни! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply
Снежко, аз имам един излишен (неползван)...мога да ти го подаря ако искаш, ама като се замисля май не върви, че ще вземеш да си помислиш нещо... :devil ...пък и мъжът ти може да вземе да дойде да ме бие...а аз просто няма какво да го правя (и жена ми също няма нужда от него :bgrin: ).

....бах тия задни мисли...човек в днешно време един вибратор безкористно не може да подари, без някой да си помисли нещо. :lol:

 

 

 

дай да го взема скоро съм на рожден ден на едно момиче тъкмо няма да ходя до секс шопа :lol:

Link to comment
Share on other sites

d9thc, почна да ни говориш за Бог...шшш или спри т'ва дето го взимаш или взени ни вербувай за твоята съботянска, неделска, еврейска или каквато е там църква барем и ние се включим в схемата с даренията.

Link to comment
Share on other sites

Харе Кришна, Харе Кришна, Кришна-Кришна, Харе-Хаааре

Харе рамаа, Харе Рамаа, Рама-Рама, Харе-Хааре

БРАТЯ! БОГ Е С ВАС! БОГ ВИЖДА! ИИСУС МУ Е МАЙКАТА!

Link to comment
Share on other sites

Абе те всичките жени го дават отворени ай купи ми вибратор де купи ми щото повечето мъже се отказат я от срам да влезнат в секс шопа я от нещо друго . Ама последният път като подарих на една приятелка вибратор и като го отвори в ресторанта и се изчерви към 123123123123 хиляди пъти .....

Иначе то си е стресиращо да влезеш за пръв път в секс шоп , аз като влезнах за първи път и се стресирах ебахти влизаш и насреща ти хиляди хуища...... :ph34r:

Което пък ми напомня на случката как с един приятел влизаме в секс шопа да купуваме подарък за момиче колебаехме се между вибратор и кожени дрехи с камшик идва значи продавачката (НЯМА ПО ПЕРВЕРЗНА ЖЕНА , за секунди взех да си представям кво е правила със стоката в магазина и тогава аверчето с което бяхме ме бутна и ме извади от мечтата ми ) и пита със закачлив глас :

 

Какво да бъде симпатяги...

 

леееко се спогледахме и тоя тъпак вика :

 

Ми .... търсим си вибратор с приятеля ми .....

 

Тука какичката почна да се смее явно мислеща ни за двойка гейове търсещи разнообразие във връзката и ни подкани към щанда с мъжките играчки и дилдата..... :bgrin:

После се изяснихме че не става въпрос за нас де ама нещо ми стана едно такова непознато чувство чух че срам му викали :lol: :laughing:

 

едвам се сдържам да не се размсея със все гърло :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

d9thc, почна да ни говориш за Бог...шшш или спри т'ва дето го взимаш или взени ни вербувай за твоята съботянска, неделска, еврейска или каквато е там църква барем и ние се включим в схемата с даренията.

Абе ти снощи зави ли си краката като си легна? Нещо настинал ми се струваш. Накисни ги в топла вода, пии чай и после ще говорим пак. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе те всичките жени го дават отворени ай купи ми вибратор де купи ми щото повечето мъже се отказат я от срам да влезнат в секс шопа я от нещо друго . Ама последният път като подарих на една приятелка вибратор и като го отвори в ресторанта и се изчерви към 123123123123 хиляди пъти .....

Иначе то си е стресиращо да влезеш за пръв път в секс шоп , аз като влезнах за първи път и се стресирах ебахти влизаш и насреща ти хиляди хуища...... :ph34r:

Което пък ми напомня на случката как с един приятел влизаме в секс шопа да купуваме подарък за момиче колебаехме се между вибратор и кожени дрехи с камшик идва значи продавачката (НЯМА ПО ПЕРВЕРЗНА ЖЕНА , за секунди взех да си представям кво е правила със стоката в магазина и тогава аверчето с което бяхме ме бутна и ме извади от мечтата ми ) и пита със закачлив глас :

 

Какво да бъде симпатяги...

 

леееко се спогледахме и тоя тъпак вика :

 

Ми .... търсим си вибратор с приятеля ми .....

 

Тука какичката почна да се смее явно мислеща ни за двойка гейове търсещи разнообразие във връзката и ни подкани към щанда с мъжките играчки и дилдата..... :bgrin:

После се изяснихме че не става въпрос за нас де ама нещо ми стана едно такова непознато чувство чух че срам му викали :lol: :laughing:

:lol: :lol: :lol: Няма такава случка просто.... Много рядко съм се смял с глас като прочета нещо в нета ама тоя път не се сдържах просто... :lol: :lol: :lol:

А за подаръците - всички жени обичат бижута, техния най-добър приятел :D

Link to comment
Share on other sites

Така е, обичаме бижута. Аз започнах да се чудя какво става, в диаметър от 100 метра от "Костаки Пеев", където карам лекции има 3 sex shop-а, ние студентите ли сме най-перверзни, не знам. :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз започнах да се чудя какво става, в диаметър от 100 метра от "Костаки Пеев", където карам лекции има 3 sex shop-а, ние студентите ли сме най-перверзни, не знам. :confused

Да бе то света все около студентите се върти. ;)

Преподавателите не са ли хора? Ми при толкова девойки дето се борят за оценки, си трябва и оборудване да си ги изкарат :devil, а преподавателите да успеят да се справят с наплива.

Link to comment
Share on other sites

Вярно, признавам си пропуска. Може и заради преподавателите да е :)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че никоя жена не би върнала нещо такова:

2009-Audi-A3_0.jpg

 

 

те още май не се е родила такава жена да и направя подобен подарък......

или трябва да прави такива свирки и така да ме "свършва" че от изтръпването на краката да имам поне 3-4 дена мускулна треска...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

те още май не се е родила такава жена да и направя подобен подарък......

или трябва да прави такива свирки и така да ме "свършва" че от изтръпването на краката да имам поне 3-4 дена мускулна треска...... :lol:

 

поне :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че никоя жена не би върнала нещо такова:

 

Най-после първото смислено мнение по темата :D Аман от изтъркани подаръци - бижута, парфюми, цветя - глупости, които и ние сами си купуваме, ако искаме :excl: Идеята е да подариш подарък, който ще остане дълго време, всяка сутрин като се качваш в него ще се сещаш за човека, който ти го е подарил :wub: , можеш да правиш секс и в него, и сама никога няма да си го купиш, щото няма да го избереш като хората (освен цвета ;) )! Браво, Сандман! Блазе й на Жената до теб :bgrin: !

 

М чи то и аз не бих го върнал тфа :lol:

 

Аааа, темата е за подаръци за ЖЕНИ!!!

 

или трябва да прави такива свирки и така да ме "свършва" че от изтръпването на краката да имам поне 3-4 дена мускулна треска...... :lol:

 

...с провикване и припадък (тип хайдушка! :lol: ), за да не можеш да шофираш... :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Споредм мен да подариш на жена тая кола означава че и намекваш по бързо да се раздели с тебе :blink:

Или поне така мисля от наблюденията ми за жените шофьори :)

Link to comment
Share on other sites

Огърлица от стронций-90. Нека свети от щастие.

Блиц-а го каза вече , кво толкова му мислите още не мога да разбера :P

Link to comment
Share on other sites

Снежко, аз имам един излишен (неползван)...мога да ти го подаря ако искаш, ама като се замисля май не върви, че ще вземеш да си помислиш нещо... :devil ...пък и мъжът ти може да вземе да дойде да ме бие...а аз просто няма какво да го правя (и жена ми също няма нужда от него :bgrin: ).

....бах тия задни мисли...човек в днешно време един вибратор безкористно не може да подари, без някой да си помисли нещо. :lol:

Аз на псевдо девствени вибратори не вярвам.

Е що. Съвсем ясно е каква е идеята :D Секс. Идеята за него се простира отвъд подаръците. Защо трябва да се решава дали да има или да няма секс в зависимост от подаръка. Той е просто форма да изразиш определени чувства и е по-скоро optional отколкото required при решаването дали ще има секс или не.

Абе колкото и да е optional е по-добре да го има, отколкото да го няма. Просто щото секса е по-добър ако ги има въпросните чувства, чийто въплъщение е подаръка и разните там други жестове и глупости.

Вярно, признавам си пропуска. Може и заради преподавателите да е :)

Като говорител на преподавателското съсловие, което бачка в опасна близост до въпросните магазинчета мога със сигурност да заявя - да, заради преподавателите е ;)

Аман от изтъркани подаръци - бижута, парфюми, цветя - глупости, които и ние сами си купуваме, ако искаме

Ти сериозно ли си купуваш цветя сама, ако искаш ;) Това трябва да го пробвам :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо като "Идея за женски подаръци"! Всяка жена е специална и има нужда от специален подарък, поднесен в точното време. И не се сърдете ако на след час вече не си харесва подаръка

Link to comment
Share on other sites

Ти сериозно ли си купуваш цветя сама, ако искаш ;) Това трябва да го пробвам :)

 

Аз не харесвам откъснати цветя, пък било то и рози! *Пръц* Само есенните хризантеми, онези жълтите с огромните цветове, които така или иначе ще увяхнат дори неоткъснати, понякога се изкушавам да си купя 3-5 стръка за настроение ;) Иначе - да, аз си купувам цветя в саксия, които на мен ми харесват и за които после се грижа. Но по често гледам да "открадна" отнякъде :blush:

 

Няма такова нещо като "Идея за женски подаръци"! Всяка жена е специална и има нужда от специален подарък, поднесен в точното време. И не се сърдете ако на след час вече не си харесва подаръка

 

Ако подаръка е специален и поднесен в точното време, как така след час вече няма да го харесва?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако подаръка е специален и поднесен в точното време, как така след час вече няма да го харесва?! :blink:

След час подаръка може да е намалил размерите си , плътността си и формата нормално е да не го хареса в такъв вид . Иначе след час може пак да започне да го харесва , ако спазва стриктно начина на подръжка и експлоатация :lol:

Link to comment
Share on other sites

d9thc не знам каква вода те гони...може би нещо ти тече от ушите течност или от нослето, иди се консултирай с лекар.За господ( да с малко "г" ) ходи говори другаде.

 

За подаръка, ми подаряваш сцвете в саксия или животинче( коте, куче ) и следиш...месец, два, три...ако е живо значи има шанс и тебе да не умори.

 

Пък...

 

Харе Кришна, Харе Кришна, Кришна-Кришна, Харе-Хаааре

Харе рамаа, Харе Рамаа, Рама-Рама, Харе-Хааре

БРАТЯ! БОГ Е С ВАС! БОГ ВИЖДА! ИИСУС МУ Е МАЙКАТА!

 

Ето, Йеховистите са сред нас :) Иисус, майката божия

ИИСУС МУ Е МАЙКАТА!
ще ги спаси след Апокалипсиса.
Link to comment
Share on other sites

То за опит е ясно, че имам. Щом не се залъгвам, че знам какво иска една жена при положение, че самата тя не го знае :lol:

И не искам да те обиждам, ама можеш ли да бъдеш истинска жена, без да бъдеш лигла? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...