Jump to content
BulForum.com

Идеи за женски подаръци


Recommended Posts

Най-романтично би било да й купиш портмоне и да го натъпчеш с кинти вътре :) :punk Колкото са повечко, толкова повече ще се зарадва според мен.

Весел празник!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

По същество жените много си падат по китки(цветя) затова купи и нещо в саксия може би!!

 

Не на сериозно можеш да купиш малко повечко презервативи така ще покажеш че мислиш за нея демек да е пазиш от забременяване ;)

Link to comment
Share on other sites

АХхаахаха ЧЕХЛИ аьхаьь незнам според мен момичетата (нз за всички но някой) се радват на плюшени играчки..някфо Голямо тигърче и вземи :bgrin: или лъвче или слонче или...кенгуру :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хъмм...и аз да се обадя....първо-тва гадже....не ти е никакво гадже щом не знаеш какво да и купиш!!!!!Ако бях на нейно място щях да те разкарам с шут в гъ*а.Ако не знаеш какво да и купиш=>не я познаваш=>не се интересуваш=>не я обичаш!!! Както и да е ;)

Иначе...от всичко,което прочетох предложението на Leper_Messiah ми хареса най-много(освен ако тя не е чалгаджийка)А аз пък си мисля,че сребро,гримове,козметика,портмоне,цветя-всичко е хубав подарък,когато е подарено от любим човек :)

 

едит:/Сега ми дойде на акъла-оригинален диск също е хубава идея(:

Link to comment
Share on other sites

Хъмм...и аз да се обадя....първо-тва гадже....не ти е никакво гадже щом не знаеш какво да и купиш!!!!!Ако бях на нейно място  щях да те разкарам с шут в гъ*а.Ако не знаеш какво да и купиш=>не я познаваш=>не се интересуваш=>не я обичаш!!! Както и да е ;)

  Иначе...от всичко,което прочетох предложението на Leper_Messiah ми хареса най-много(освен ако тя не е чалгаджийка)А аз пък си мисля,че сребро,гримове,козметика,портмоне,цветя-всичко е хубав подарък,когато е подарено от любим човек :)

 

едит:/Сега ми дойде на акъла-оригинален диск също е хубава идея(:

 

дрън дрън...вие жените не знаете кво искате...пък и никога не можеш да кажеш за някого че го познаваш напълно,та ще иде пича и ще си хвърли парите по дяволите за някъква джаджа и после да вземе приателката му да не го хареса щото все пак е жена....и не знае какво иска...и кво накрая не всичко както трябва...то никога не е както трябва за това купи нещо там колкото да има сложи и картичка препиши от някаде нещо интересно,любовно,еротично може даже и го подари и кажи че е от сърце и че я обичаш много и така...според мен ако и тя те обича и паве от улицата увито с панделка и придружено с две хубави думи да й дадеш пак ще се зарадва :)

Link to comment
Share on other sites

Взимате малко тревичка или нешо на смъркани и ша биде незабраимо и за двамата ... или па си вземете мнооо пиене са нарежете кат свине ... иначе чехли-вибратор Руилира :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми то си зависи от момичето да ти кажа честно;)))Но плюшена играчка с някво белъо и парфюм е идеално.Е малко скъпо идва,но ако наистина я обичаш ще се прежалиш,ако не......само плюшената играчка стига. :devil :)

Link to comment
Share on other sites

Тогааа ина краставица в саксийка тъкмо мултифункционална и па е цвете ... пуска цвят животинчето ...

Link to comment
Share on other sites

Хмммммм ми сестра ми винаги , когато има РД .... или някъв празник изобщо (тя е на 21) :D винаги иска да и зема нещо , което ще и върши работа в смисъл ще използва ..... в повечето случеи ми заръчва една чантичка (от тия за тоалетните принадлежности) , 1 Рехона , Сапун ( и ) ДОВЕ , Шампоан Хеад анд Шоудърс и някви еи такива зарибявки , но ми каза НИКОГАЗ да не и зимам блуза , защото е доста притенциознна и дори самата тя си харесва 1 блуза за повече от 2 часа .... дано съм ти помогнал :D

Link to comment
Share on other sites

Ама тва да ти кажат да купиш нещо което ще използва си е малко като нож с две остриета...На мен една бивша едно време ми каза така и аз купих вибратор...сериозно!

Link to comment
Share on other sites

Най-романтично би било да й купиш портмоне и да го натъпчеш с кинти вътре :)  :punk Колкото са повечко, толкова повече ще се зарадва според мен.

Весел празник!

направо да и даде една кредитна карта, защо да се занимава да купува портфеили :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз само да поясна че пича е на 15 , така че недевайте някви абсурдни идей от типа "парфюм за 70 кинта" и "50 лв за букет" ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмммммм ми сестра ми винаги , когато има РД .... или някъв празник изобщо (тя е на 21)  :D  винаги иска да и зема нещо , което ще и върши работа в смисъл ще използва .....

 

А така... И аз имах с класа си такава дилема. Ставаше дума за класната, която се пенсионираше на края на годината. Та събираме ние 150 лева и ще се обсъжда какво да се вземе за подарък... Малоумните ми съученици(мое мнение) взеха 100 рози и няква ваза(май такова беше) с формата на херовимче :wtf: . Еми може да е тъпо предложение, но най-малкото един телевизор или нещо което ще я занимава или най-малкото напомня за нас. Та какво мислите? Смислен подарък или моментно "душевно удоволствие"?

 

ХА! извинявам се

Link to comment
Share on other sites

Та какво мислите? Смислен подарък или моментно "душевно удоволствие"?

 

Мисля, че зависи и от самия човек, на когото се подарява ;) . Иначе и телевизорът също според мен би и донесъл "душевно удоволствие" :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Още преди НайтУолф да каже на колко си по ника ти личи .че си на не повече от 16:))))..значи по темата.. Изобщо цялата тази тема с подаръците много и аз нз каква да кажа.. Не е вярно ,че като не знаеш какво да подариш не познаваш достатъчно добре човека !!! Аз се чудя какво да подаря на майка си напр. или на сестра си ..Естествено ,че най-важното е жеста.. Казвам ти,.. Какъвто и да е подаръка,тя ще му се зарадва.. /ако не е някоя сдухана малка п*тка майна../не вярвам да е такава,:П... извинявам се за думите ,ама е така.. може да и подариш касичка с форма на мече.. може да и подариш и букет от 69 рози:))ахх!!:ППп.. Важното е да и покажеш по някакъв начин ,че наистина си искал да я зарадваш../препоръчвам ти да не е вибратор:))ама идеята за белезниците ми хареса:))/макар че ще ти излезе скъпо..към 30лв:)))..И все пак не се харчи много.. Става въпрос за момиченце на 14-15 годинки, /детска либоф:П/ с гадже рапърче което и търси подарък:Пп:)))/ако има чувство за хумор вземи и нещо провокиращо, като шега ,но не несериозно!!Прашките вършат работа с едно готино пожелание!!Розите са скъпи и са с бодли!:Рр/и ако не са 69 се губи ефекта:Пппп.. и бтв сори ,че е офф...ама да търсиш помощ по форумите... :))толкова ли няма тя някоя добра приятелка с която можеш да се посъветваш..:П

Link to comment
Share on other sites

Аз бих купил нещо което да и напомня за мен и да е емблематично но правя уговорката,че зависи от момичето.А и също много важен момент е начина по който ще го подариш и надписа на картичката.Давам прост пример: едно плюшено мече което да и напомня за мен когато съм далеч от нея и да знае ,че част от мен винаги ще е с нея.Но това трябва да се напише в картичката да се знае :Р дано съм поногнал

Link to comment
Share on other sites

толкова ли няма тя някоя добра приятелка с която можеш да се посъветваш..:П

Аз бих се посъветвал с непознато момиче отколкото с познато ;)

 

 

Вземи един голям Мечо Пух...Аз ще се зарадвам , к'во остава за нея :D даже като възглавница може да го ползва ;) После отиваш в някой магазин за суенири и й взимаш един оскар за "най готино маце" или нещо такова :woot

В краен случей и купи някви дъвки , те момичетата винаги миришат на дъвки ;) Шегувка ....ииии че съм забавен ве :D :P :woot :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...