Jump to content
BulForum.com

Идеи за женски подаръци


Recommended Posts

  • 3 years later...
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Мисля че някой изпадат в недоумение когато трябва да идат на рожден ден , имен ден , като идва 14.02 , 08.03 , нова година , коледа , годишнина и т.н.

 

За тва я дайте тука да направим един лист на харесваните от жените неща :)

Дамите и те могат да споделят какво ги разтапя.

Цялата идея на темата е че понякога ми минават през главата всякви идеи , коя от коя по-добри и изведнъж наистина като има повод не се сещам за нищо :(

 

Редакция от Midex: Този пост на пазу е прехвърлен от току що отворената от него тема (която вече е изтрита), третираща същите въпроси както и тук.

Link to comment
Share on other sites

Огърлица от стронций-90. Нека свети от щастие.

Link to comment
Share on other sites

Еми кфо...жените винаги се радват на

-бижута

-парфюми

-цветя....

Купуваш и 7-9 рози,купуваш един хубав парфюм и след тфа получааш хубав секс и тфа е :D

Link to comment
Share on other sites

Купуваш и 7-9 рози,купуваш един хубав парфюм и след тфа получааш хубав секс и тфа е :D

Абе той пазу преди време питаше за подарък за тъщата, ама карай...онова последното може и да му хареса. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе той пазу преди време питаше за подарък за тъщата, ама карай...онова последното може и да му хареса. :lol:

Е хуу де на гаджето що да не и хареса въпросния подарък???

 

П.П.Иначе той на тъщата май му се иска да и подари 4-6 рози :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е хуу де на гаджето що да не и хареса въпросния подарък???

 

П.П.Иначе той на тъщата май му се иска да и подари 4-6 рози :lol:

глупости .. точна е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Джапанки и вибратор. Живата класика. Като не й харесат джапанките... да ходи да се...

 

Не знам, аз последно време изпонаподарих сигурно пет-шест саксии с цветя, палми и т.н. Ако искаш да е нещо много спешъл, много яко, супер готино, да счупите леглото после, дет' се вика - тогава никой от нас не може да ти даде адекватен съвет. Защото никой не познава девойката толкова, колкото я познаваш ти.

 

Иначе очаквам с нетърпение включването на злобата :D

Link to comment
Share on other sites

Джапанки и вибратор. Живата класика. Като не й харесат джапанките... да ходи да се...

 

Tочно тва щях да напиша :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Според мен всеки подарък трябва да е за конретен човек.Като Я познаваш ще знаеш на какво ще се зарадва или ще се засмее.Може да е възможно най-глупавото ама да е оригинално.

Link to comment
Share on other sites

Джапанки и вибратор.

Джапанки, БЕЗ вибратор, ако не й харесат да се е*е с мойта пи*ка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз за новата година подарих на мадамата пясъчен часовник, като на едното му дъно

залепих надпис "Време за секс!", а от другата страна "Време за цигара". :punk

... според случая лепенките могат да са най-различни - например и на двете дъна

може да пише "Време за секс!" :devil

 

Тази идея пари струва, ама нейсе... Айде приятен ви Св. Валентин ;)

Link to comment
Share on other sites

Джапанки, БЕЗ вибратор, ако не й харесат да се е*е с мойта пи*ка :lol:

 

Или да ебете ма с мойта пишка :lol:

 

 

 

Аз за новата година подарих на мадамата пясъчен часовник, като на едното му дъно

залепих надпис "Време за секс!", а от другата страна "Време за цигара". :punk

... според случая лепенките могат да са най-различни - например и на двете дъна

може да пише "Време за секс!" :devil

 

Тази идея пари струва, ама нейсе... Айде приятен ви Св. Валентин ;)

 

Ебати тъпия подарък , заряза ли те след като и го подари ? :lol: :punk

Със същият успех можеш да и подариш и бормашина или зеге :wacko:

 

 

Пс : не и подарявай компелкт отверки че може да ти бодне оченце :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

Абстрахирайки се от горното мнение на дефтър властелина на подаръците ..... на жена може да се подари всичко що лъска , ако ще и да си навиета станиол от цигари на оная работа пак ще е приятно изненадата и ще бърза да си махне обвивката за да сглоби играчката както 6 годишно детенце бърза да си отвори Киндер Сюрприза..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ебати тъпия подарък , заряза ли те след като и го подари ? :lol: :punk

И аз го намирам за тъп, ако получа такъв подарък ще се чудя аз кво прая с тоя тука дето ми го подарява...

Иначе откога чакам да ми подарят вибратор, ама йок... няма желаещи.

И разбира се парфюми, бижута, цветя в саксия, малки котета, ама засега първите 2 си ги купувам сама, а с вторите 2 ме снабдяват редовно ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе те всичките жени го дават отворени ай купи ми вибратор де купи ми щото повечето мъже се отказат я от срам да влезнат в секс шопа я от нещо друго . Ама последният път като подарих на една приятелка вибратор и като го отвори в ресторанта и се изчерви към 123123123123 хиляди пъти .....

 

 

Иначе то си е стресиращо да влезеш за пръв път в секс шоп , аз като влезнах за първи път и се стресирах ебахти влизаш и насреща ти хиляди хуища...... :ph34r:

 

 

Което пък ми напомня на случката как с един приятел влизаме в секс шопа да купуваме подарък за момиче колебаехме се между вибратор и кожени дрехи с камшик идва значи продавачката (НЯМА ПО ПЕРВЕРЗНА ЖЕНА , за секунди взех да си представям кво е правила със стоката в магазина и тогава аверчето с което бяхме ме бутна и ме извади от мечтата ми ) и пита със закачлив глас :

 

Какво да бъде симпатяги...

 

леееко се спогледахме и тоя тъпак вика :

 

Ми .... търсим си вибратор с приятеля ми .....

 

Тука какичката почна да се смее явно мислеща ни за двойка гейове търсещи разнообразие във връзката и ни подкани към щанда с мъжките играчки и дилдата..... :bgrin:

 

 

После се изяснихме че не става въпрос за нас де ама нещо ми стана едно такова непознато чувство чух че срам му викали :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И аз го намирам за тъп, ако получа такъв подарък ще се чудя аз кво прая с тоя тука дето ми го подарява...

Иначе откога чакам да ми подарят вибратор, ама йок... няма желаещи.

 

Вибратора е по-подходящ поарък... ?!??! :confused

Май съм объркал планетата...

Link to comment
Share on other sites

Вибратора е по-подходящ поарък... ?!??! :confused

Май съм объркал планетата...

Не е по-подходящ, просто оня часовник е тъп. Вибратор можеш да подариш само на жена, за която си сигурен, че има чувство за хумор, а не е някоя смотла или фльорца. А часовника вероятно е за... знам ли, някоя с гладък мозък, на която "закачливото" време за секс и се струва наистина закачливо. Мое си мнение, не се впрягай, ти си го познаваш момиченцето.

Link to comment
Share on other sites

Еми ти като нямаш умора и си 24/7 на разположение.Пък и единствената ти претенция са само алкалните батерии :D

 

Едит: За през 1 мнение е моя пост ;)

Link to comment
Share on other sites

Или от колата "батерията" :D

 

Междудругото като гледах "Жените" и ми хареса една идея от филма.Приятелките в него си бяха подарили една на друга халки в знак на приятелството си и ги насеха като брачни, но на другата ръка.Много хубав жест ми се видя пък и ако са написани и имената на приятелките от вътрешната страна би било още по-добре.Но познавайки истинските отношения между жени - различни от тези във филма - няма много дълго тия пръстени да са по ръцете ами ще залетят срещу приятелките.

Link to comment
Share on other sites

Или от колата "батерията" :D

 

Междудругото като гледах "Жените" и ми хареса една идея от филма.Приятелките в него си бяха подарили една на друга халки в знак на приятелството си и ги насеха като брачни, но на другата ръка.Много хубав жест ми се видя пък и ако са написани и имената на приятелките от вътрешната страна би било още по-добре.Но познавайки истинските отношения между жени - различни от тези във филма - няма много дълго тия пръстени да са по ръцете ами ще залетят срещу приятелките.

 

 

пробвай да си размените халки с приятелите ти.... ъъъ или по скоро с момчетата които не ти харесват и искаш да те оставят на мира :lol:

Link to comment
Share on other sites

Иначе откога чакам да ми подарят вибратор, ама йок... няма желаещи.

Снежко, аз имам един излишен (неползван)...мога да ти го подаря ако искаш, ама като се замисля май не върви, че ще вземеш да си помислиш нещо... :devil ...пък и мъжът ти може да вземе да дойде да ме бие...а аз просто няма какво да го правя (и жена ми също няма нужда от него :bgrin: ).

....бах тия задни мисли...човек в днешно време един вибратор безкористно не може да подари, без някой да си помисли нещо. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Снежко, аз имам един излишен (неползван)...мога да ти го подаря ако искаш, ама като се замисля май не върви, че ще вземеш да си помислиш нещо... :devil ...пък и мъжът ти може да вземе да дойде да ме бие...а аз просто няма какво да го правя (и жена ми също няма нужда от него :bgrin: ).

....бах тия задни мисли...човек в днешно време един вибратор безкористно не може да подари, без някой да си помисли нещо. :lol:

В тоя ред на мисли ПОДАРЯВАМ чорапогащник . Купен вчера , неотварян , на кутийката пише

 

"MOKA(цвета сигурно) 3/4 - L/XL"

 

Уж го купувах от санито да цедя боя , оказа се че СЕЛТ продават най-хубавата боя , та остана излишен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...