Jump to content
BulForum.com

The Transporter 2


rane

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
Луди хора.... Когато се регистрирах - нямаше много хора с които да се спори.

 

Тогава ти беше златния чичко, който качваше игрите ;) Как да се спори с такъв човек ..

 

Първата част на филма беше здрава, един от добрите представители на новото френско кино, заедно с Такси и доколкото знам Леон(не съм го гледал), а "Транспортьора" стана култов персонаж с твърдите си правила, които наруши само веднъж ;) За съжаление, на трейлъра, който гледах наскоро в киното .. втората част ще е чист екшън. Най-малкото не се показваше култовостта на пича, а се наблягаше на безмозъчното "Той е супергерой, гледайте го и му(ни) се възхищавайте(какво сме направили изкуствено)". Вероятната оценка на филма ще е максимум 7/10, но все пак ще му дам шанс

Link to comment
Share on other sites

В София вече са го пуснали,а тук трябва да чакаме до 9 септември  :pirate

 

Е трябва да се гледа...само че не тогава, щото ше ходим да варим ракия! :lol: Тва е по-важно! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

За мен лично тука се поизложиха с продължението. :angry: Почнаха с много големи измислици да се занимават и стана много блудкав сюжета. :cry Направо Люк Бесон се е олял и по-окъкал с този сценарий :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е***и тъпия филм... първата част е много по хубава...

във втората част единственото хубаво нещо са колите.... ( те дето са много де ама тва е друга тема )

Link to comment
Share on other sites

За мен лично тука се поизложиха с продължението. :angry: Почнаха с много големи измислици да се занимават и стана много блудкав сюжета. :cry Направо Люк Бесон се е олял и по-окъкал  с този сценарий :angry1

Але малко е тъп ама става.

Е***и тъпия филм... първата част е много по хубава...

във втората част единственото хубаво нещо са колите.... ( те дето са много де ама тва е друга тема )

 

Точно мислех да го свалям, но като прочетох коментарите и си помних първата част каква боза беше...

Link to comment
Share on other sites

Aquila,щом смяташ,че първата част е боза,не знам кво ще кажеш за 2-та! :)

И да найстина,по-голяма простотия,от тази втора част,на този филм,не бях виждал!

Link to comment
Share on other sites

Филмът си е готин- чист екшън с много динамика. Предпочитам такъв сюжет, отколкото да ми седят в стаите и "разрешават" случаи. Вярно, на места се оляха, особено в самолета, но това е зрелищното кино. Ако исках да гледам само коли щях да си застана на кръговото.

Признавам, че първата часта беше по-добра, а както свърши може да очакваме и трета.

 

 

 

@evil_smith чак сега обърнах внимание на подписа ти отгоре- изкефих се!!!

Link to comment
Share on other sites

траспортьора е по-голям бияч от Нео от Матрицата ,как не го бяха направили да лети тва момче не знам

 

филма е боза

Link to comment
Share on other sites

Чак днес гледах филма и какво да кажа...средна работа. Малко измишльотина на някои места ама... става за гледане(поне според мен).

Link to comment
Share on other sites

Да филма е добър наистина :punk .Иначе преди няколко страници четох един пост и пишеше "И как така тфа Ауди си пада винаги на гумите(краката)като котка?"Еми кфо имаше само един скок и той беше доста ефектен :D .Афе като цяло филма е добър.Повече ми хареса от първия :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Стори ми се леко тъп.......няма да коментирам скоковете дето ги правеше , сигорно пичовете от Final Fantasy не могат да правят такива скоци като нашето момче.Постояно гледахме емблемата на ауди и на хайникен ..... абе тъпичък в много отношения и къде беше идеята за транспорт в цялата история :confused Първия беше малко по-добър

Link to comment
Share on other sites

Горе долу добър екшън но твърде далеч от релността (тва с бомбата беше направо... :confused )иначе ако ти се гледа пуцане и бой като в матрицата можеш да му отделиш малко време :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...