Jump to content
BulForum.com

The Transporter 2


rane

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Мисля чи ще е бозъ (дано да не съм прав) Първата част направо ме побърка от кеф.

Може би трябва повече екшън от колкото спец. ефекти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Може да е минал на Мерцедес  :D

и аз очаквам филма да е много доволен :punk

 

 

PAZI BOJE. Sigurno 6te si navleka mnogo vragove, no az li4no ne obi4am mnogo mnogo mercedes. Predpo4itam BMW v puti pove4e. A pak i 6te se izgubi 4ara na filma ako e s druga kola :D

Link to comment
Share on other sites

e da ama BMW=to si mu e " zapazenata marka"

Li4no 6te izdirq telefona na scenaristite i 6a gi psuvam dokatone mi izklu4at telefona ako go slojat na Mercedes  B)

:D Само така :D Дано поне му дадат малко по нов модел баварец, че предишното вече беше класика :)

Link to comment
Share on other sites

:D  Само така  :D  Дано поне му дадат малко по нов модел баварец, че предишното вече беше класика  :)

 

 

Ili da go tuningova izcqlo :punk Ama i za nov model sam navit, ili nekoi prototip :D

Link to comment
Share on other sites

Първата част е наистина БРУТАЛНА невероятен филм ...... бтв някой каза да не е минал на мерцедес еми той мина на мерцедес още в първата част ..... трябва да го гледаш по внимателно , обаче нали му взривиха БМВ - то на бензиностанцията и той после отиде и си открадна от тях един мерцедес :D така че ....... и аз се надявам втората част да е така добра както първата , дори и по-добра

Link to comment
Share on other sites

Е ще оризилят филма с тва Ауди!!С БМВ-то си беше много яко!!Може би съм така скептичен защото не харесвам Ауди изобщо а БМВтата много ме кефят :)

Link to comment
Share on other sites

Е то и мене ме кефят обаче какво да се прави.Пак ще се гледа.Явно Audi са дали повече пари за "безплатната" реклама.

Link to comment
Share on other sites

Е ще оризилят филма с тва Ауди!!С БМВ-то си беше много яко!!Може би съм така скептичен защото не харесвам Ауди изобщо а БМВтата много ме кефят :)

Audi e много по яка марка и от БМВ и от Мерцедес , ама както и да е , и аз очаквам филма с нетърпение , кой ще е в главната роля??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Така...ся свалям трейлара и ще го видя!Що се отнася до Ауди ( офтопик , но ... няма да е много ).

1. Ако бяха избрали 7-ма серия ... щеше да е интерестно :D

2. Някой беше споменал нещо за оризиляване свързано с Ауди :angry1 :angry1 :angry1 ..... искам да му кажа:

ами пич последната година-две Ауди направиха много сполучливи автомобили!

даже гледах сравнение между: Ауди А8 ( 2004 6.0 500 конски сили В12 ) 7-ма серия и С-класа ( 2004. 6.0 500 коня В12 ) резултата беше:

1-во място Ауди

2-то С-класа

3-то БМВ

Абе филма ще е готин! :D

 

EDIT: Божее ....... съдейки по трейлара .... филма ше кърти!!! :punk :punk

Кога по-точно излиза филма :confused ?!

Link to comment
Share on other sites

Audi e много по яка марка и от БМВ и от Мерцедес , ама както и да е , и аз очаквам филма с нетърпение , кой ще е в главната роля??? :confused

Аиди сия нидей да хвалиш марката на баща ти на колата :lol: :laughing: :lol: и според мен БМВ е много по-добра марка отколко Ауди , а пък мерцедес е вече друга класа и е вече няма смисъл да се сравнява с АУДИ :D еи сия свалям треилара да го гледам :D а бе има и зарибени модели ауди ама тва са единични случеи ....... А бе всеик си има вкус и тва е .......

Link to comment
Share on other sites

Аиди сия нидей да хвалиш марката на баща ти на колата  :lol:  :laughing:  :lol:  и според мен БМВ е много по-добра марка отколко Ауди , а пък мерцедес е вече друга класа и е вече няма смисъл да се сравнява с АУДИ  :D  еи сия свалям треилара да го гледам  :D  а бе има и зарибени модели ауди ама тва са единични случеи ....... А бе всеик си има вкус и тва е .......

Офтопик:(не мога да не си защитя любимата марка)

Ква друга класа е БМВ(да не си мислиш по висока) бе , кат не разбираш , недей поства!!!

1.За последните няколко години Ауди е марката с няй голям напредък за всички времена.Преди въобще не можеха да се наредят до Мерцедес и БМВ , но сега много хора ги слагат преди БМВ , а дори и преди мерцедес заради високата му цена.

2.Забелязъл ли си че Ауди е марката , която се вняся най много в България , и то не говорим за автомобили на старо,а (Ауди А6 , Ауди А4 и старите А8)се срещат все по често по улиците.

3.Кажи ми с какво БМВ 760li (444 к.с.) е по добро от Ауди А8 6,0 Ланг , куатро (450 к.с.).Аудито е по дълго , с по хубав дизайн , по мощно , с малко по големи джанти, а и на всичкото отгоре е 4Х4.

4.С какво новата 5 серия на БМВ е по добра от новите А6 на АудиТука дизайна на БМВ е по хубав , ама разликата в цената е голяма(Аудито е по евтино), за това се купува и повече в цяла Европа.

А колкото до колата която са избрали за филма , ясно че е Ауди А8 Ланг , ама къв е тоя надпис отпред на решетката (от трейлъра) , некав тунинг има колата и то от известна фирма??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Лелееей, като гледам тоя трейлър и си мисля ако филма е на половина толкова готин, колкото него значи ще е луд и ще засенчи първата част определено :punk .

 

Едит: А за Аудито направо нямам думи, тоя Джейсън трябва да го изтисква до последната капка :love :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Лелееей, като гледам тоя трейлър и си мисля ако филма е на половина толкова готин, колкото него значи ще е луд и ще засенчи първата част определено :punk .

 

Едит: А за Аудито направо нямам думи, тоя Джейсън трябва да го изтисква до последната капка :love  :bgrin:

Хмммм а ве хора с кви кодеци сте ве ?!? на мен не ми го отваря иска ми някви ТЪПИ кодеци ....... :( свалих го пускам го и ми вика , че искало кодеци :excl:

Link to comment
Share on other sites

Хмммм а ве хора с кви кодеци сте ве ?!? на мен не ми го отваря иска ми някви ТЪПИ кодеци .......  :(  свалих го пускам го и ми вика , че искало кодеци  :excl:

 

 

Аз го гледах със една програма която е ползвам да си права клипчетата на джи-ес-ема от 3-джи-пи на ДиВ Х ! програмата се казва - Xilisoft 3GP Video Converter има я в дата-та :D

 

 

Офтопикне мога да не си защитя любимата марка)

Ква друга класа е БМВ(да не си мислиш по висока) бе , кат не разбираш , недей поства!!!

1.За последните няколко години Ауди е марката с няй голям напредък за всички времена.Преди въобще не можеха да се наредят до Мерцедес и БМВ , но сега много хора ги слагат преди БМВ , а дори и преди мерцедес заради високата му цена.

2.Забелязъл ли си че Ауди е марката , която се вняся най много в България , и то не говорим за автомобили на старо,а (Ауди А6 , Ауди А4 и старите А8)се срещат все по често по улиците.

3.Кажи ми с какво БМВ 760li (444 к.с.) е по добро от Ауди А8 6,0 Ланг , куатро (450 к.с.).Аудито е по дълго , с по хубав дизайн , по мощно , с малко по големи джанти, а и на всичкото отгоре е 4Х4.

4.С какво новата 5 серия на БМВ е по добра от новите А6 на АудиТука дизайна на БМВ е по хубав , ама разликата в цената е голяма(Аудито е по евтино), за това се купува и повече в цяла Европа.

А колкото до колата която са избрали за филма , ясно че е Ауди А8 Ланг , ама къв е тоя надпис отпред на решетката (от трейлъра) , некав тунинг има колата и то от известна фирма???

 

нищо грешно не казваш :D

само искам да ти кажа че новото А6 ... не ти изглежда особено добре заради джантите .. и наистина прилича на прасенце! :D

но видях едно от новите А6 със 18" или 19" джанти ... изклиучително хубави джанти! ами мога да ти кажа че Аудито изглеждаше много по-добре от 5-та серия!

Link to comment
Share on other sites

Ми аз лично съм с K-Lite, ама нз точно коя версия, мързи ме ся да проверявам и никви проблеми не ми направи с трейлъра и го гледах с QuickTime :D .

Link to comment
Share on other sites

2.Забелязъл ли си че Ауди е марката , която се вняся най много в България , и то не говорим за автомобили на старо,а (Ауди А6 , Ауди А4 и старите А8)се срещат все по често по улиците.

Дубре щом казваш ..... ама аз ще ти кажа , че НАЙ-СРЕЩАНИТЕ марки коли по улиците са WV , Opel и накрая FORD и тва са най-срещаните коли ...... :wir доколкото другото айде ''големият'' разбирач не превръщай темата в ква е колата на баща ви ....... иначе наистина донякъде си прав за АУДИ

Айди по темата:Дайте някъв линк от където да си изтегля някви кодеци , че полудявам :excl:

Link to comment
Share on other sites

Вземете прочетете малко и тогава говорете коя марка е по-добра. Аз ще се въздържа от коментар, защото съм сигурен, че някой разбирач пак ще ми опонира с нещо съвсем грешно. Няма значение.

Кажете кога ще е премиерата на филма и да започва великото чакане :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...