Jump to content
BulForum.com

The Transporter 2


rane

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
:lol: :lol: :lol: :lol: гледах симпъла и още немога да спра да се хила. Пича с едно рамо правеше вратите на трески, а куршумите на мадамата неминаваха :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

Утре ще ида да го гледам , въпреки че знам , че няма да ми хареса . Очаквам много измислено филмче ... да видим , дано сгреща и ми хареса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ХоливудХ3.Обикновенно като чуя американски екшън се досещам че ще иам такива изпълнения ама тва беше прекалено.Иначе поне може човек да се нагледа на коли.

Link to comment
Share on other sites

Филма е хубав, но на моменти преминава на фантастика (особено онова със самолета). А като цяло американските филми много взеха да ме дразнят. Станаха едни блудкави екшънчета без никакъв смисъл. Да не говорим за тъпизмите Хари Потър или Властелина на пръстена - филми без никакъв смисъл :sick titanic.gif

Link to comment
Share on other sites

Току що го гледах, филмът кърти! Супер е :) Препоръчвам го на всички!

Абе чак да "кърти"?!! :blink: Според мен става ако искаш да "убиеш" час-два!Ама не е нищо особено,а на моменти даже е блудкав.
Link to comment
Share on other sites

Филма е хубав

Властелина на пръстена - филми без никакъв смисъл :sick

LOKOMOTIVcho

 

 

 

Личи си за каква аудитория е предназначен :angry:

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho

Личи си за каква аудитория е предназначен :angry:

Прочети цялото мнение. Не мисля, че филма е перфектен щото не харесвам тъпи безсмислени екшъни. Този ми харесва само заради главния герой и колите ;) Предпочитам филми със смисъл : The Godfather, The Usual Suspects, Football Factory, Brigada и т.н такаче недей да съдиш по годините ;)

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим за тъпизмите Хари Потър или Властелина на пръстена - филми без никакъв смисъл :sick titanic.gif

 

Дам. и току що, заявявайки, че един от най-добрите филми правени до сега е "филм без смисъл", ти влизаш в списъка ми "чети мнението му за филма, но не се доверявай много много."

Link to comment
Share on other sites

филма ми харесва..много е зарибен и колите са много луди :) особено това ауди е уникално....а ве чист екшън тва е гледайте го няма да съжалявате :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Naistina 1 be6e mnogo po-dobar. V transporter 2 malko sa poprekalili s fantastikata. Kak samo si otka4i bombata ot kolata, ili puk kak samoleta ne eksploadira pri sblusuka s vodnata povurhnost a prosto potuna i tiq ocelqha, ili puk kak transportiora izbqgva kur6umite v stil Neo i o6te kup takiva raboti. Tva e prekaleno. Ina4e ima6e hubavi koli. :)

Link to comment
Share on other sites

...а ве чист екшън тва е

Именно ;) Точно там е проблема.Само където си изпуснал американски,ама то май се подразбира.

Link to comment
Share on other sites

Дам. и току що, заявявайки, че един от най-добрите филми правени до сега е "филм без смисъл", ти влизаш в списъка ми "чети мнението му за филма, но не се доверявай много много."

И к'во нямам право на мнение ли ? На кой му пука за тъпите ти списъци :angry: За мен тия 2 филма са абсолютни безсмислици и т'ва е. Ако ти харесват некфи си "хобити" или там к'ви бяха "елфи" т'ва си е твои избор. За мен не е хубав филм и точка!

Link to comment
Share on other sites

И к'во нямам право на мнение ли ? На кой му пука за тъпите ти списъци :angry:

 

Разбира се че имаш, но враждебния тон не е позволен за разлика от свободното мнение.

 

На номер: 14,28,98,45,126,118 им пука. а теб какво ти пука на кой му пука?

Link to comment
Share on other sites

А нормално ли е да остане цял и героя да се спаси без нито една драскотина ?

Е това е друг въпрос, аз говоря че не би трябвало да избухне, просто няма причина.

Link to comment
Share on other sites

Абе чак да "кърти"?!! :blink: Според мен става ако искаш да "убиеш" час-два!Ама не е нищо особено,а на моменти даже е блудкав.

Е, аз кво да направя, че на теб не ти е харесъл? Черно ли да си вържа или да отворя един компот? :)

Link to comment
Share on other sites

Хм... По едно време модераторите бяха помолили ДА СЕ ПИШЕ В ЖЪЛТО , КОГАТО СЕ ГОВОРИ ЗА МОМЕНТИ ОТ ФИЛМА!!! :angry1 :angry1 :angry1

Сега вече няма смисъл да ходя да го гледам! Та то вие ми го разказахте! :(

Link to comment
Share on other sites

Нормално е да остане цял самолета, а измъкването не беше чак толкова измислено. в самолета има въздух който иска време за да се замени от вода ---> може да се диша. той отвори вратата (която не съм сигурен дали се отваря толкова лесно при такова налягане, но тя май беше под водата) и наду жилетката която ги изтласка нагоре. кое е нереалното? или ако му бяха пукнали веждата щеше да е по-реално? представяте ли си го? пада самолет, бият се, излизат от водата и главния герой докато излизал, си цепнал веждата, просто ей така, за да не е без нищо.

 

Хм... По едно време модераторите бяха помолили ДА СЕ ПИШЕ В ЖЪЛТО , КОГАТО СЕ ГОВОРИ ЗА МОМЕНТИ ОТ ФИЛМА!!!  :angry1  :angry1  :angry1

Сега вече няма смисъл да ходя да го гледам! Та то вие ми го разказахте! :(

 

Не модераторите, а аз го повторих в 5 различни теми. ама мен кой ме слуша... освен за един модератор да се кандидатирам. :)

Link to comment
Share on other sites

кое е нереалното?

Ти скачал ли си някога ма дъска в басейн?Боли нали? ;) И без да скачаш от високо.Айде сега си представи няколко тонен самолет който пада от няколко стотин(даже може и да са хиляди) метра с няколко стотин километра в час .Нищо неможе да ме убеди,че тоя самолет може да остане здрав,пък и да има още живи хора вътре.Поне не толкова здрав колкото на филма.А да неговорим че тоя пътнически самолет можеше да пребори и Су-35 по маневреност.Частта с бомбата и изпълненията в стил НЕО няма да ги коментирам,щото мисля,че няма нужда.Все още не ми е много ясно как пича се прехвърли от онова ламборджини в самолета при скорост не по-малка от 250 КМ/ч и се озова в самолета.Също главния герой трябва да иде да пусне едно тото,защото да скочиш от една зграда с кола и да кацнеш точно през прозореца на друга,да се повъртиш на етажа и да спреш точно на ръба се иска някъв невероятен късмет.Каквото и да ми говорите филма е невероятно измислен.Ако ви се гледа зрелище гледайте го.Тва за мен не е никъв екшън,поскоро екшън-фантастика. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти скачал ли си някога ма дъска в басейн?Боли нали? ;)

 

Дъска може, но аз не видях самолета да пада с дъното надолу. падна си с носа. и за каква маневреност си говорим като самолета се въртеше първо в спирала, а после започна да stall-ва като за световно (което си беше и нормално)

 

аз не говоря за филма като цяло, а за момента със самолета, че не е невъзможен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...