Jump to content
BulForum.com

The Transporter 2


rane

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Bavaria си е истината...да искарат някое М5 от 2005-та тъкмо от завода излезнало и просто ще се насера от кеф...

Link to comment
Share on other sites

Деца колите не са само джанти и външен вид, недейте пишете глупости, че се излагате ;) Филмчето ще е лудница, и не само заради аудито :)

Link to comment
Share on other sites

Деца колите не са само джанти и външен вид, недейте пишете глупости, че се излагате ;) Филмчето ще е лудница, и не само заради аудито :)

Ахам.Пример за това е тунингованата трабанка която паркира пред нас и която аз минавам с колелото :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:.Иначе филма ще е лудница :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

вече (след като видях трейлъра) и аз го чакам с нетърпение. обичам филмите на Бесон въпреки че са чисти екшъни напоследък. но пък са толкова красиво различни от холивудските, че направо ми стапят сърцето.

Link to comment
Share on other sites

Аз го повътях филма и според мен сте е по добър от първата част. не само заради AUDI A8 W12 но накрая кара и Lamborghini Murcielago Roadster за тая кола просто няма думи с който може да се опише какво животно е. Филма определено сте си заслужава :D

Link to comment
Share on other sites

Аз го повътях филма и според мен сте е по добър от първата част. не само заради AUDI A8 W12 но накрая кара и Lamborghini Murcielago Roadster за тая кола просто няма думи с който може да се опише какво животно е. Филма определено сте си заслужава :D

Откъде намери БГ субтитри?Ако има и аз ще го гледам, само заради Аудито, голям фен съм на тази марка. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Откъде намери БГ субтитри?Ако има и аз ще го гледам, само заради Аудито, голям фен съм на тази марка. :bgrin:

Няма субтитри аз го свалих от един линк дето някъв пич от форума ми го даде супер кофти качество, но беше достатъчно за да видя АУДИТО тая кола дето я използват в филма е някав подобрен модел просто произведение на изкуството. Неискам да споменавам за Ламборджинито просто сте оставя сами да се уверите :D
Link to comment
Share on other sites

saw the movie at a pre-screening in Munich - people were cheering a lot but mostly at the (tremendously overdone) action parts.

 

Less driving, more fighting and lots of matrix-like action - not as good as the first one (it got those bullet air ripples). Although some characters are quite … likable - they are rather poor crafted stereotypes.

 

I don't want to spoil anything here so I just say that the story clearly plays second fiddle to the action- lots of things are left unexplained or not shown at best. The movie is really fast paced and fast cut so are the fighting sequences pretty similar to "Kiss of the Dragon" for example. The martial arts and action in general is really good but some of it is so far flung from reality that even the action enthusiast sitting next to me suspiciously raised an eyebrow especially at the end - sometimes it felt more like a superhero movie than like an action movie from France.

 

If you are going to see the movie leave your brain at home and you will have an entertaining time - if you are not prepared to do that stay home together with you brain.

 

Смятам да му повярвам... Ще видим.. :)

Link to comment
Share on other sites

Филма е много добър!

Заслужава си да го гледате само заради "невъзможните" изпълнения на Frank Martin :)

Много добри ефекти, а и звукът е на ниво :punk

 

10/10

Link to comment
Share on other sites

Филма е много добър!

Заслужава си да го гледате само заради "невъзможните" изпълнения на Frank Martin  :)

Много добри ефекти, а и звукът е на ниво  :punk

 

10/10

 

Интересно ми е само къде си го гледал, че чак и качеството на звука усети?

 

Сега като погледнах, забелязах, че на всичкото отгоре е на френски. Във франция ли го гледа, че и звука усети. Днес е премиерата в Белгия. Филма тръгва по кината на 2 Септември.

Link to comment
Share on other sites

The Transporter 2 (2005)

9300_poster_thumb.jpg

Prodaljenieto na filma e mnogo dobro

opredeleno si zaslujava gledaneto

Action-a ne spira prez sqloto vreme

nqma kvo da vi govora prosto go gledaite

Оценка: 9.5/10

 

filma go gledah s ruski govor zapisa ne e ot nai dobrite no se vijda sichko ima si BG Sub

dobar e

Link to comment
Share on other sites

10/10
Оценка: 9.5/10

 

еееххеехех,добре бе,тоя филм го изкарахте новата тотална класика във филмовото изкуство.

леко с оценките момчета,аз просто надушвам,че филма ще е пълен кенеф...1-вата част беше абсолютната трагедия,мога само да гадая що за тъп екшън ще е втората

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е само къде си го гледал, че чак и качеството на звука усети?

 

Сега като погледнах, забелязах, че на всичкото отгоре е на френски. Във франция ли го гледа, че и звука усети. Днес е премиерата в Белгия. Филма тръгва по кината на 2 Септември.

Филмът го има от 1 седмица, а вече има и БГ суб.

ТУК

Link to comment
Share on other sites

Филмът го има от 1 седмица, а вече има и БГ суб.

ТУК

 

Извини ме, че не забелязах че "звукът е на ниво"

 

-------------[Audio Information]---       

Audio Codec:                    0x0055(MP3, ISO) MPEG-1 Layer 3                 

Audio Sample Rate (Hz):        44100           

Audio Bitrate(kbps):            128               

Audio Bitrate Type:            CBR           

Audio Channel Count:            2

 

Не става въпрос, че филма го няма. аз знам, че го има. Става въпрос за изхвърляния от сорта на "звука е на ниво", които няма как да са истина при положение, че звука е 128kbps, а в кината не е минал!

Link to comment
Share on other sites

Какъв ти е проблема бе пич ? :confused

Направих ти забележка в една тема и веднага почна да се заяждаш и да ми следиш поустовете...

Дори и при 128 kbps, мога да ти кажа, че ефектите са много добре направени...Помисли малко (4-5 мин, предполагам), и ще схванеш!

 

Интересно ми е само къде си го гледал....

Не става въпрос, че филма го няма. аз знам, че го има.

На теб ти е кеф да се излагаш или какво ? :)

Link to comment
Share on other sites

Какъв ти е проблема бе пич ?  :confused

Направих ти забележка в една тема и веднага почна да се заяждаш и да ми следиш поустовете...

Дори и при 128 kbps, мога да ти кажа, че ефектите са много добре направени...Помисли малко (4-5 мин, предполагам), и ще схванеш!

На теб ти е кеф да се излагаш или какво ?  :)

 

Следя ти постовете? я се осъзнай малко. следял съм му постовете. аз знам, че филма го има, но чак и "звука да е на ниво" при положение, че е сниман с камера в кино салон??? малко е прекалено. звуковите ефекти във филмите са добре направени от 4-5 години насам. отдавна вече, звука е нещо което не се забелязва .. особено като се гледа филма в такъв формат като този в случая. това за 4-5-те минути мислене и излагането изобщо няма да го коментирам.

 

аз отивам да слушам mp3-ки чийто звук е "на ниво" и ще си бича айляк докато излезе филма по кината или поне докато излезе DVDRip с 5.1 канален (ако ти е позната тази технология) звук.

 

Eдит: Не мога да разбера защо всички си мислят, че съм тук единствено и само, за да се заяждам??? На единия съм му следял постовете, другия съм го чакал само и само да му отговоря, третия пък съм му бил виновен за нещо си. Луди хора.... Когато се регистрирах - нямаше много хора с които да се спори.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...