Jump to content
BulForum.com

Най-приятните


Recommended Posts

Тая тема е отвратителна. :angry1

А така - изпокарай юзърите, супер идея... :angry1

Във форума има много хора, които наистина харесвам:

Grimjaur (познавам го от преди форума)

GeorgiK - голям образ

farrell - по-непринудена мадама не познавам

juji - изключително ценен човек, който се радвам да познавам

PSYCHOSIS - сякаш винаги нещо не му достига

Не искам да обидя останалите, но има много хора още, които наистина харесвам, просто В МОМЕНТА се сещам за тези.

 

А за другата категория - няма такива! Аз харесвам малко или много всеки. Има хора, с които открито се заяждам, които дразня, но не мога да кажа, че мразя, или че са ми противни. Напротив - много често се заяждам и с хората, които харесвам. Пак казвам - харесвам малко или много всички.

 

Едит: Харесва ми стила на Христууу - умее да изкара от кожата си всички, това дори и аз не го мога (е, не го и целя). А ме учуди факта, че имаше един-двама дето се изказаха положително за мен... брех... абе хора, пречите ми да градя имидж! :P :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

дотук:

nobody loves ME?!

 

но от друга страна пък:

nobody hates me...

 

май съм открил златната среда на незабележимостта, страхувам се че съм пораснал. именно за това темата е кофти, едва ли само аз се чувствам аутсайдер, но за нас - социопатите, това е нормално.

 

не обичам да мразя, затова не мразя никого. кефят ме разни хора, но няма да ги четкам, та да не се надуват много.

 

едит: моля сега да не добавяте глупости от сорта "спокойно бе, мобо, кефиш ме/мразя те", щом не сте се сетили досега.

Link to comment
Share on other sites

дотук:

nobody loves ME?!

 

но от друга страна пък:

nobody hates me...

 

 

me tooo:P

 

Haresvam stila na :

1.GeorgiK

2.The`ScorpioNNNN :)

3.Mai nqma smisyl da kazvam ,Kralq si go znae: IvanDrago :P :P :D :rolleyes:

pichove i polovina...

 

Edit: Kakto veche kazah v edna druga tema ne mrazq nikoi:)))obichlivo syshtestvo sym mamka mu/oshte sym mn malka i mn glupava....obicham da se opitvam da razbiram glednata tochka na vsichki, taka che ne moga da kaja ,che nqkoi me drazni ili ne moga da ponasqm..

 

btw, pozdrav s edno parche na 50cent:Nobody likes me......NObody likes me ,that's OK ,'cause I like you anyway and I like you anyway.....//za poveche informaciq:)))---Your Life's On The Line-----

Link to comment
Share on other sites

Едит: Харесва ми стила на Христууу - умее да изкара от кожата си всички, това дори и аз не го мога (е, не го и целя). А ме учуди факта, че имаше един-двама дето се изказаха положително за мен... брех... абе хора, пречите ми да градя имидж!  :P  :D  :rolleyes:

 

 

Брех аз си мислех че само на мене ми харесва Ицо....:)

Сега се сещам че харесвам и Aggresive....ама него го познавам от 10 години само дето днес разбрах и Чефо, дето забравих как се пише във форума.... друг, друг... а, замалко да забравя момчетата, които играят Lineage 2 и се отзоваха много бързо на молбата ми за помощ не им знам никовете обаче.... но все пак 10х....

 

EDIT: Ебаси безссмисления пост.....как да си го изтрия?!?!? :wir

Link to comment
Share on other sites

Брех аз си мислех че само на мене ми харесва Ицо....:)

Сега се сещам че харесвам и Aggresive....ама него го познавам от 10 години само дето днес разбрах и Чефо, дето забравих как се пише във форума.... друг, друг... а, замалко да забравя момчетата, които играят Lineage 2 и се отзоваха много бързо на молбата ми за помощ не им знам никовете обаче.... но все пак 10х....

 

EDIT: Ебаси безссмисления пост.....как да си го изтрия?!?!? :wir

И аз те обичам Жорко, трябваше ти един месец да загрееш кой съм :love :devil :wub:

Link to comment
Share on other sites

Харесват ми:

К.А.Л.Е

Самотно сърце/групичката/

mobo :D /не защото той се спомена/

sincity

...и още много други знайни и незнайни форумци,но не мога да се сетя на момента

 

Не харесвам:

woox-гоолям философ,но често не казва нищо смислено

Ристю/Христууу/-без коментар

ov3rm4n/когато отговаря прекалено разко/

....и т.н.

Link to comment
Share on other sites

едит: моля сега да не добавяте глупости от сорта "спокойно бе, мобо, кефиш ме/мразя те", щом не сте се сетили досега.

 

Не те познавам достатъчно, за да кажа, че те харесвам наистина. А и се опитвах да се сдържам към зададения формат, ама май това беше грешка. Както и да е - имам различно мнение за различните твои мнения, но доброто отношение преобладава. И го казвам, не за да те утешавам. Не съм се сетил за теб наистина...даже и да не спазвах формата пак има други, които да са преди теб. Но като се обади и реших да си кажа...пак е нещо...

Link to comment
Share on other sites

Май трябва да наблегнем на темата и да посочим какво /не/харесваме във съфорумниците...

Колкото до моята "класация" - не мисля, че е необходимо да стане публично достояние, при положение, че си има ПМ за целта :)

Link to comment
Share on other sites

sincity-чувството е взаимно :rolleyes: !!! :love

Приятно впечатление са ми направили cheese ,RIP,PSYCHOSIS,

sandman,The`ScorpioN,Grimjaur,RiMy_SuN,Teddy-King.Има и други,които сега забравям.

За сега неприятен ми е станал единствено Христууу,защото винаги се заяжда и е твърде негативен.

Link to comment
Share on other sites

 

Уау!! Един човек да е сети за мен :D

:punk intense :punk

 

Тъкмо щях да започна да развивам теорията.. кое е по-добре?! Никой да не те забелязва и игнорира или да си в крайността обичан силно от някой и мразен и в червата от от други съответно.

 

Всъщност не ми пука особено много защото в крайна сметка никой от вас не ме познава, както и самите вие не се познавате?! Мислите че можете да разберете какъв е един човек спрямо някакви постове?! Мне... мисля че това не е достатъчно.

 

Все пак благодаря на intense още веднъж. :love

 

Едит: а да.. сега забелязах че и mobo се чувства като мен. :devil явно сме с обща съдба... но какво да се прави.. хубаво си написал че нямаш нужда от съжаление. Много правилно!

Link to comment
Share on other sites

....................

 

Едит: а да.. сега забелязах че и mobo се чувства като мен.  :devil явно сме с обща съдба... но какво да се прави.. хубаво си написал че нямаш нужда от съжаление. Много правилно!

е да де,

и все пак двама души веднага ме споменаха, с което ми обезсмисиха поста, като го превърнаха в опит за привличане на вниманието върху собствената ми личност. не ми беше това целта. просто исках да кажа, че всеки от нас публично дефинирайки кратко и ясно - "еди кои си ги обичам, а еди кои си никак", оставя много повече хора, които не е споменал, в сивата зона.

Link to comment
Share on other sites

оставя много повече хора, които не е споменал, в сивата зона.

 

Точно! Гери е експерт в този тип теми :bgrin: (споменавам и конкурса мр. уарез.ру)

Link to comment
Share on other sites

е да де,

и все пак двама души веднага ме споменаха, с което ми обезсмисиха поста, като го превърнаха в опит за привличане на вниманието върху собствената ми личност. не ми беше това целта.

 

Нито пък на мен...

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо доста хора не харесват w00x :huh: . Правел се на Дървен Филосов ? Ми аз никъде не съм го виждал в тази роля, но може и да е така. На мен лично много ми харесва , а и беше добър шеф :love

Link to comment
Share on other sites

mobo,чадо,грях ти на душата,че аз даже поясних защо те споменавам,ама нейсе,пак щях да си те спомена.Кво се обяснявам и аз,ей сега някой ще се изжепи,че съм педал.ареее,живи и здрави

Link to comment
Share on other sites

Дразнят ме:(нищо лично)

1.R a p t o R - незнам що ,но вместо да напише някакво компетентно мнение,да помогне на незнаещите,той ти се появява с онова магаре или ти прави някакви тъпи забележки ,че имало подобна тема ,че не била за тук и т.н. Ми човеко има си админи и модратори да следят за тая работа...

2.HemophiliacInMe - доколкото гледам по постовете ти ,си доста начетана в някои области ,умна дори...ама

13.6 Мнения на ден
Вземи се поспри малко. ;)

3.Ghetto_Freak - това момче за отрицателно време направи 500 поста изпълнени с хиляди правописни грешки и доказателства за неграмотността му.Направи 80% warn и гледам се поспря.До кога ли? :huh:

 

Харесват ми:

1.breakneck - не винаги съм на едно и също мнение с него ,но ми харесва как помага на новобранците и колко компетентно се изказва в някои теми.

2.GeorgiK - още един глас за него. :D Прчината ми е не по-различна от тази на другите.

3.Може да прозвучи като подмазване ,но ми харесва Dreamer - наказвал ме е...в подписа ми личи ,но мога да кажа че без него тоя форум нямаше да прилича на това ,което е! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Поне уточнявай в какво, та да може да се просвети човека :) А повярвай ми, просветен е в доста неща

 

П.С. Колко пари да заложа, че Dulgia ще ме пише в групичката с нехаресваните :P

 

Набелязал ма е :lol: Не толкова злопаметно ве шефче :D

Link to comment
Share on other sites

мразя:

WooX, когато започне да развива всевъзможни теории и се прави на дървен философ

 

Tooooлкова много приятни и само аз неприятен. тц тц тц. какво съм ви направил, че ме мразите толкова. перфекционист съм си.. какво да направя. на живо не съм толкова досаден. макар че никой не ме познава лично. освен.... GeorgiK.

 

Как не се научихте не можах да разбера. 5 човека ми написаха ника, само 1 го написа правилно. Срамота.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък w00x ми е приятен.

Неприятен ми е единствено emirates stadion, защото не разбира от футбол :)

 

П.С. Темата е тъпа

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще се въздържа от споменаването на никове, защото е доста относително. Поддържам си по-близка връзка с някой, а с други не, но в никакъв случай не мразя :). w00x вярно го разпънахте на кръст, а например мен ме кефи, точно защото като мен е проницателен и казва каквото и когато мисли без задръжка. Поне така изглежда :). Това, че си има мнение и го отстоява явно не се харесва на много хора, но нали все някой трябва да е черната овца.

 

За малко да забравя (какво ли лъжа, направо си забравих ;) ) - благодаря на тези които ме споменаха.

Link to comment
Share on other sites

Като най-изявеното спамърче във форума се изненадвам че има само 2-3 поста ,в които се споменава за нямащи 16 години спамерчета ;)

 

 

Приятни

1.Grimjaur - адски интелегентетн човек (поне това се разбира от постовете) и голям националист :D

2.w00x - както той сам каза -

перфекционист съм

3.Aggresiv - човека щеше да ми дава едни помагала и трябваше да се чакаме , но аз глупака имах допълнителни часове и не отидох, а той все едно нищо не е станало :blink: Абе точен пич изглежда

 

Неприятни:

1.L1verU - кон с капаци ,който си праваше изводи за мен от аватара ми и някои от всичките ми малоумни постове ;) (The`Scorpion също го направи,но си личеше че само се заяжда)

2.Оtli4nik - тоя пич е по-зле и от мен....

3.Понякога не харесвам farrel заради "надменните" постове , но май е свястна (не съм психолог като LPFC да разбирам от постове психиката и начина на мислисена на човек :woot )

Link to comment
Share on other sites

Харесвам:

1. HEKTIK - жената фантом, жената К.А.Л.Е.

2. farrel - харесвам стила и на писане в Лирично Отклонение едновременно меланхоличен и жизнерадостен ... живее и се на детето

3. Kreideiky - просто е велик .. харесвам гаргите и слънчогледите му.

Мразя:

1. HEKTIK - защото е грозен,тъп и противен травестит и ни избягва.

2. farrel - заради грозния й аватар :Р

3. Kreideiky - все няма време да му върна дисковете на Второто ...

Link to comment
Share on other sites

3.Aggresiv - човека щеше да ми дава едни помагала и трябваше да се чакаме , но аз глупака имах допълнителни часове и не отидох, а той все едно нищо не е станало  :blink: Абе точен пич изглежда

 

Понеже явно ти е още чудно поведението ми ще ти го обясня простично. Аз немския си го знам, проблема беше, че ти имаше малко или много нужда от материалите. Това, че не дойде си е изцяло за теб и няма смисъл аз да се ядосвам заради това. Ще се радвам се, ако този път отсееш същността :huh:

Link to comment
Share on other sites

2.HemophiliacInMe - доколкото гледам по постовете ти ,си доста начетам в някоои облати ,умен дори...ама  Вземи се поспри малко. ;)

 

Ами не че нещо но искам да те коригирам че HemophiliacInMe е МОМИЧЕ а не момче както ти очевидно я смяташ :)

 

На мен лично са ми приятни:

DON_CHEFO-момчето е малко кон с капаци и винаги си знае неговоо но ако го обориш достойно се съгласява все пак :)

evil_smith-доста е компетентен по някой въпроси и точно за това ми харесва

shadowhand-просто е супер здръжан и трезво мислещ човек

Lord_Gudo-е кой ли не се е смялна на гнусотиите на Гудо :)

RiMy_SuN-момиче което не се страхува да излага вижданията си,а също така и много забавен и любопитен(което лично на мен много ми допада) човек :lol: :lol: :lol:

farrell-много отракано момиче с мениние по всеки въпрос свързан с лични драми или някакви отношения между хората :punk

vasil088-какъвто и проблем да съм имал той винаги ще ми помогне пък и става много як лаф с момчето B)

 

За неприятни вече нямам поради факта че срещите на Уареза промениха възгледите ми към някой хора!!С всеки човек от форума можеш да се разбареш стига да имаш желание за това и воля да отстъпиш ако се налага :)

 

Специален ЕДИТ:Blitz_krieg_1941-равдвам се че си солидарен заради темата от Формула 1 и затова те пиша към групата на приятните пък и ми се струва че наистина разбираш от Формула 1 заразлика от някой хора на които неискам да споменавам никовете(неискам да има обидени :) :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже явно ти е още чудно поведението ми ще ти го обясня простично. Аз немския си го знам, проблема беше, че ти имаше малко или много нужда от материалите. Това, че не дойде си е изцяло за теб и няма смисъл аз да се ядосвам заради това. Ще се радвам се, ако този път отсееш същността :huh:

това го отсях още тогава , става въпрос за времето което си изгубил ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...