Jump to content
BulForum.com

Най-приятните


Recommended Posts

п.с.Як ти е ника иначе,тези две нули ти придават някаква кенефна принадлежност,което се вписва идеално за мисловните ти напъни…всеобщо мнение е,не е само частно както гледам…

Не мога-а-а-ааааа,смяхххх,пълен смях!ХрисТууу ми е най-забавният човек в този форум,мисля си и че е най-интелигентният.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply
Не мога-а-а-ааааа,смяхххх,пълен смях!ХрисТууу ми е най-забавният човек в този форум,мисля си и че е най-интелигентният.

Вярно... най-забавно и най-интелигентно мачка другите... нарочно и с видимо удоволствие...:unsure:

Link to comment
Share on other sites

целувка

целувка

целувка

целувка

*оправя си цицките*

*намества си поличката*

целувка

целувка

целувка

 

Почваш много да се вживяваш в ролята която сама си си отредила да играеш. Никакво око не съм ти хвърлил. Можеш само да се надяваш и да се молиш скришно вечер за това. За смях си ме направила единствено пред самата себе си. какво правиш всичко. сама за себе си. правиш си смешки и сама им се смееш. правиш си постове и ги прочиташ повече пъти от всички други взети заедно. Ти май седиш и гледаш колко пъти си редактирам поста? седенето във форума и изграждането на имидж на "остроумна "жена" (жена е силно казано за това което си, но все пак използвам тази дума, защото ти така се определяш и нямам намерение да те оспорвам.)" ти е като фикс идея, явно.

 

Колкото до ника ми... на мен поне ми е хрумнало нещо, а не просто съм си написал името със себе освиркване на края (Ууу). Когато твоята "високо интелектуална и нива над всички останали тук личност" разбере какво означава w00x, сподели с нас, показвайки, че не си пълна с акита.

 

П.П. аз ако бях момиче и ме бяха кръстили Христо, щях да се обеся до смърт на площад Централен. или просто щях да си сменя името, но при теб, където разминаването и объркването момче-момиче е прекалено силно изразено (даже и ника ти е мъжко ИМЕ), варианта с обесването ще е по-удачен.

 

П.П.П. май и ти издържаш на провокации само на приказки. голямата кака Христо, която е толкова силна и такъв непукис.

 

Жалко. какво ли не правят хората в днешно време с децата си. такива неща трябва да се забранят със закон, защото както се вижда при теб.. може да е пагобно. Чак те съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Да живее бат' Ицо! Обади се веднъж и почва народа да се плюнчи и сам да се излага, в опитите си да нареди него. Ицко просто с по две-три думи довършва започнатото и резултата (поне при мен) е истеричен смях.

Viva XpucTyyy!

 

П.П. Искрен съвет към хората, заяждащи се с него - спрете, жал ми е за вас. Някой спомена, как го бил наредил - да, имаше някой, който нарежда, но себе си :))

Link to comment
Share on other sites

Някой спомена, как го бил наредил - да, имаше някой, който нарежда, но себе си :))

 

Това беше ирония на самата нея. Доста подсилена при това, но все пак представяше нея.

________________________

 

Нека сега и аз кажа кой ми е най-неприятен и най-приятен.

 

Приятни са ми юзъри които не бълват празни приказки с цел показване на активност.

 

Приятни са ми хора които помагат със съвет/предложение или по някакъв друг начин поне в 10% от всичките си постове.

 

Приятни са ми разбрани хора, а не такива които за една крива дума веднага се палят.

Неприятни са ми хора/юзъри които се мислят и се опитват да се докажат като нещо повече от другите. Такива хора са ми чак жалки. Всеки който се опитва да се докаже, че е повече от другите, в същност е до някъде интроверт в реалния живот.

 

Неприятни са ми хора които търсят само конфликт и спор във всичко. такива хора трябва да бъдат баннати по ИП.

 

Неприятни са ми хора които критикуват други такива за нещо което те самите никога не са направили.

 

Неприятни са ми хора които след отправена към тях критика или несъгласие (в съвсем нормален тон), започват да се заяждат и много често започват да търсят правописни грешки. Трябва да се съгласите с мен, че е дразнещо да напишеш на някой 20 реда, за да му обясниш как не си съгласен с него и той, засегнат от това, че не си съгласен с него, да ги провери за правописни, пунктуационни и какви ли не други грешки, да им направи анализ, морфологичен разбор, фонетичен разбор, транскрипция, в знак на протест, и да не каже нищо друго за това което ти си написал по темата.

 

Неприятни са ми хора които постоянно говорят за флууд (много известен още като спам (незнайно за мен защо)) и те самите да го практикуват усилено.

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахаххахах

Ти не си наред!

Това,което съм казал е точно на място,защото не мога да кажа,че мразя или че не ми пука за хора,които не познавам….и точно не ми пука за самите им виртуални възприятия(възприятията са главното,а не форомците)….един вид не ми харесва няква част от тях,до която единствено имам досег от този ми монитор…не ми стана само как аз съм част от това…неква псевдо-аналогия ползваш,която смислово не се връзва…

Логиката ти куца…младежо…аз кат пиша мисля по принцип,а ти само се опитваш…разликата е кардинална,подготви се следващия път повече :D

п.с.Як ти е ника иначе,тези две нули ти придават някаква кенефна принадлежност,което се вписва идеално за мисловните ти напъни…всеобщо мнение е,не е само частно както гледам…

Много добре се връзва, но на теб не ти отърва и не на мен ми куца логиката, а на теб проследяването й. Между другото т'ва не е аналогия. Що използваш думички, на които не знаеш значението?

Много тънка граница си поставяш само за да се измъкнеш("възприятията са главното,а не форомците"), обаче само няколко реда по-надолу се самозастрелваш за пореден път - "тези две нули ти придават някаква кенефна принадлежност..." - това е очевадно насочено към wOOx, а не към "възприятията на фОромеца за самата идея-виртуалност/реалност"(между другото много ми е интересно ква е тая сама идея-виртуалност/реалност, т'ва ИДЕЯ ли е въобще и защо тя е сама?).

 

Слез на земята бе акъл неземен…объркал си тука мястото на главната буква и въобще какво ме копираш :lol:

Последно? Копирам ли те или съм сменил мястото на главната буква - кое от двете, форумецо, а прощавай - ФорОмИцууу?

Link to comment
Share on other sites

Почваш много да се вживяваш в ролята която сама си си отредила да играеш. Никакво око не съм ти хвърлил. Можеш само да се надяваш и да се молиш скришно вечер за това.

Ся не знам защо ми се пънеш да ми излизаш с некви лафчета от булевардния речник на дечицата от яслите?Мисля си дали редовно не преписваш умни мисли от списание “Ученически бисери”,явно неразбрал тематичната насоченост на списанието,и да ги постваш във форома като свои мисли…че толкова неземна и така наситена ограниченост едва ли е възможна да бъде плод на един единствен човек...

За смях си ме направила единствено пред самата себе си. какво правиш всичко. сама за себе си. правиш си смешки и сама им се смееш. правиш си постове и ги прочиташ повече пъти от всички други взети заедно.

Виж двата поста над теб и единия под теб и не са единствени…ааа и си смени диоптъра :D

Ти май седиш и гледаш колко пъти си редактирам поста? седенето във форума и изграждането на имидж на "остроумна "жена" (жена е силно казано за това което си, но все пак използвам тази дума, защото ти така се определяш и нямам намерение да те оспорвам.)" ти е като фикс идея, явно.

Всъщност ми казаха,не съм те следял…не ми преписвай свои качества моля…ти си тоя,който виси тук май редовно,аз съм за малко винаги :)

П.П.П. май и ти издържаш на провокации само на приказки. голямата кака Христо, която е толкова силна и такъв непукис.

Можеш да провокираш единствено желанието ми да отида до тоалетната и да я използвам по предназначение :)

Чак те съжалявам.

Съжаляваш единствено за собствените си безсилие и невъзможност да изплуваш от твоите си мисловни екскременти…и да ми опонираш…

Това беше ирония на самата нея. Доста подсилена при това, но все пак представяше нея.

Всъщност иронията е похват,който нито умееш да използваш,нито да усещаш…скучноват е самия ти изказ и от там и мисленето.Пък и толкова са ясни думите,че чак ми е чудно как е възможно да се схванат по грешен начин.И как го обясняваш с желанието и другите да го разберат погрешно хехехе,че направо си подмокрих памперса от смях.В грешка си…карикатурката за осмиване си ти самия :) Гледате живо доказателство на сентенцията “ти го плюеш,а то си мисли,че дъжд вали” :D

Приятни са ми юзъри които не бълват празни приказки с цел показване на активност.

Лол,за малко под 4000 поста и като ти гледам нивото на интелекта…не се наемам да дам цялостна оценка на постовете ти,че вестоносците на лошите новини ги убиват :D

Приятни са ми хора които помагат със съвет/предложение или по някакъв друг начин поне в 10% от всичките си постове.

Аз помагам в поне 10% от постовете си на хората…да ти се смеят :lol:

Неприятни са ми хора/юзъри които се мислят и се опитват да се докажат като нещо повече от другите. Такива хора са ми чак жалки. Всеки който се опитва да се докаже, че е повече от другите, в същност е до някъде интроверт в реалния живот.

С червено пишат учителите бе,а кенефната ти мисловна принадлежност едва ли ще те издигне на място по-високо от служител събиращ парите за таксата на тоалетната в Папараци и всъщност това е семейната ви традиция в този бранш…ама така е завземането на дискотеките се почва от тоалетните :lol:

Неприятни са ми хора които търсят само конфликт и спор във всичко. такива хора трябва да бъдат баннати по ИП.

До момента нямам дори уорн…мечтателю :D

Неприятни са ми хора които критикуват други такива за нещо което те самите никога не са направили.

За да критикувам наркоман,то трябва да съм се дрогирал…при всичката тази информация,то аз,за да знам,съм трябвало да го опитам…хитро,много хитро…като стадо лисици си ми :D

Неприятни са ми хора които след отправена към тях критика или несъгласие (в съвсем нормален тон), започват да се заяждат и много често започват да търсят правописни грешки. Трябва да се съгласите с мен, че е дразнещо да напишеш на някой 20 реда, за да му обясниш как не си съгласен с него и той, засегнат от това, че не си съгласен с него,  да ги провери за правописни, пунктуационни и какви ли не други грешки, да им направи анализ, морфологичен разбор, фонетичен разбор, транскрипция, в знак на протест, и да не каже нищо друго за това което ти си написал по темата.

Яд те е,че не можеш да пишеш правилно на собствения си език ли?И каква транскрипция бе…това е фором,не е телевизия или радио :lol:

пагобно

Една от многото е,но все пак заповядай :D

Много добре се връзва, но на теб не ти отърва и не на мен ми куца логиката, а на теб проследяването й. Между другото т'ва не е аналогия. Що използваш думички, на които не знаеш значението?

Точно аналогия си е…заместваш израза ми с някакво твое си възприятие,че в единия случай не се отнасяло за всички форомци,а във втория случай се отнасяло за всички заедно с мен…и аналогия значи заместване на база на някакво сходство.Баси като на малоумно обяснявам…отвори речника другия път…полезно е,а и няма да се излагаш :D

И не разбрах къде не ми отърва…даже и обосновка ти написах…

Много тънка граница си поставяш само за да се измъкнеш("възприятията са главното,а не форомците"), обаче само няколко реда по-надолу се самозастрелваш за пореден път - "тези две нули ти придават някаква кенефна принадлежност..." - това е очевадно насочено към wOOx, а не към "възприятията на фОромеца за самата идея-виртуалност/реалност"

Да се обърна към възприятията му,а не към него…така ли?Как да стане?Възприятията му си имат отделно име ли?И краката и ръцете ли са с отделни имена?

Ти си с тежка диагноза…въобще продай си компа и си спести тези нечовешки мъки да четеш фороми и да ръсиш неразбираеми безумия…

Последно? Копирам ли те или съм сменил мястото на главната буква - кое от двете, форумецо, а прощавай - ФорОмИцууу?

Опит за неуспешно копиране…искал си да покажеш,че и ти можеш като мен,но като покажеш къде е нарочната грешка.Нима не й стана ясно на вглъбената ти,по въпроса за проследяването на всякакви логики,глава?

 

п.с.Присъствах те на част от кастинга за участниците в риалити шоуто “фором академи 2”,под надслов-форомци стават за смях :D

Link to comment
Share on other sites

тва там по-горе беше възможно най-тъпия начин да се цитира нещо (огромния цитат на ицитууу). ицка, бе вземи се спри бе момко, лигите ти вече взеха да хвърчат навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Ами Христина, не прочетох даже какво си писала. само видях, че си цитирала абсолютно всичко което написах и си написала още толкова отгоре, че даже и повече. другия път 10 пъти повече, че дори и бегъл поглед да не хвърля. бягай си при целулитената кралица рени, разигравайте си театърчетата и не ни занимавай тук. колкото до Warn-a .. никой не ти е видял чудесата, затова не си си го отнесла "мечтателко". следващия път не 10 ами даже 20-30 пъти повече да "напишеш" неграмотна овчарка. като се научиш да пишеш ти, тогава ще критикуваш другите. и си кажи на съгледвачите, че 2 не е равно на 5.

Link to comment
Share on other sites

...20-30 пъти повече да "напишеш" неграмотна овчарка. като се научиш да пишеш ти, тогава ще критикуваш другите. и си кажи на съгледвачите, че 2 не е равно на 5.

Абе айде и аз да се заям с правописа - тъкмо да утвърдя себе си в категорията на съгледвачите.

 

Да приемем, че съм тъп и не разбирам. Имам три въпроса.

1. Какво трябва да представлява/означава неграмотна овчарка и се чудя дали се вписвам в определението.

2. В тълковния речник думата съгледвач не я намерих, намерих само

съглеждам - Виждам нещо или някого отдалече или случайно; съзирам, зървам, забелязвам
Та в този й контекст не разбирам какво трябва да означава съгледвач.

3. По какъв начин трябва да се тълкува метафората "2 не е равно на 5", подозирам(чисто интуитивно), че съгледвач (вж т.2) се отнася за мен, или поне попадам в тази категория.

Link to comment
Share on other sites

The`ScorpioN, не че се заяждам, ама просто не си я видял. Точно над "съглеждам" е.

 

Съгледвач: мн.ч. - съгледвачи. Човек, който има задача тайна да наблюдава или проучва нещо; шпионин.

Link to comment
Share on other sites

Абе айде и аз да се заям с правописа - тъкмо да утвърдя себе си в категорията на съгледвачите.

 

Да приемем, че съм тъп и не разбирам. Имам три въпроса.

1. Какво трябва да представлява/означава неграмотна овчарка и се чудя дали се вписвам в определението.

2. В тълковния речник думата съгледвач не я намерих, намерих само

съглеждам - Виждам нещо или някого отдалече или случайно; съзирам, зървам, забелязвам
Та в този й контекст не разбирам какво трябва да означава съгледвач.

3. По какъв начин трябва да се тълкува метафората "2 не е равно на 5", подозирам(чисто интуитивно), че съгледвач (вж т.2) се отнася за мен, или поне попадам в тази категория.

 

Тук май стана "Гузен не гонен бяга", а?

 

Ще ти отговоря на въпросите.

 

1.1. Определението "неграмотна овчарка" представлява (за голяма изненада на всички) - определение.

1.2. ако си жена, не можеш да вържеш 2 изречения без правописна грешка и пасеш овце и/или се държиш като човек/жена, който/която извършва тази дейност, то се вписваш идеално в картинката. ако не - значи отпадаш.

 

2. На този въпрос Runner най-любезно ти отговори. И някой думи променят значението си с промяната на формите си, а и в тълковния речник не пише всичко.

 

3. Това не е метафора, а и няма начин как да е такава. ако следеше разговора щеше да разбереш, че според съгледвачите на Христина, аз съм си редактирал поста 5 пъти, а в същност съм го направил едва 2 и то втория беше от любезност, за да премахна една грубост отправена към нея (за което тя показа, че не е трябвало изобщо да си правя труда.).

 

 

The`ScorpioN, не че се заяждам, ама просто не си я видял. Точно над "съглеждам" е.

 

Съгледвач: мн.ч. - съгледвачи. Човек, който има задача тайна да наблюдава или проучва нещо; шпионин.

 

Много благодаря за подкрепата. Аз нямам тълковен речник под ръка.

Link to comment
Share on other sites

Покорно благодаря на младите господа за учтивите пояснения. Признателен съм, ще си легна научил нещо ново. В тълковния речник, който на мен (като по-малко умен от господата пластични хирурзи*) ми е под ръка, нямаше думата съгледвач.

 

______________________

* Освен пластичните хирурзи не се сещам някой друг да е способен да променя пола на хората...

 

:РЕДАКЦИЯ:

В този ред на мисли се сещам, майка ми ми спомена, че в друг форум е чела тема "правила за форумите" цитирам по памет:

...Винаги ще има поне двама трима потребителя без друга работа и с много свободно време и  ще цитират правилата за щяло и нещяло или ще дадат линк към тях. НЕ ЧЕТЕТЕ ПРАВИЛАТА" :D

 

::РЕДАКЦИЯ::

Май забравих да спомена, че със всяка следваща щедра порция, с които Ицо храни някои по-(прилагателно) хора тук ми се издига в очите - тоест към категорията на приятните.

А неприятни - няма такива, но има някои много забавни.

@afx дай поне боксерите да си сложа, че ме е срам, ще ми видите малкия орган.

Link to comment
Share on other sites

Наистина е време вече да спрете. *апчих*

 

Само да отбележа:

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.
Link to comment
Share on other sites

Наистина е време вече да спрете. *апчих*

 

Само да отбележа:

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

Нека добавя също и:

 

Погазването на т. 2. или 3. се счита за грубо нарушение. Пост с такова съдържание се редактира или трие, а авторът му се наказва с предупреждение (warn). При упорито и системно незачитане на тези правила участникът се лишава от права за даване на мнения в този сайт.

 

пак от правилата...

 

Edit: всички сте за шибане чисто голи ;)

Link to comment
Share on other sites

Освен пластичните хирурзи не се сещам някой друг да е способен да променя пола на хората...

 

Не ми е ясно как се "променя пола" на някой който е само един надпис в интернет пространството. за човек се съди по това което той сам казва за себе си, а Христина беше толкова убедителна, че само дето не каза "аз съм жена". Moже да провериш за справка темата в която Христина приказваше за авантюрата си с Рена, която пък, разбираш ли, не била авантюра, а сценка и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да кажа нещо.И то по темата.

Най-приятните--->Христууу

Най-неприятните,както вече казах още в първото си мнение по тази тема,намиращо се на първата й страница-------->WooX.

В този ред на мисли-ако стане бой,аз скачам за Ицо. :P :devil

Link to comment
Share on other sites

Покорно благодаря на младите господа за учтивите пояснения. Признателен съм, ще си легна научил нещо ново. В тълковния речник, който на мен (като по-малко умен от господата пластични хирурзи*) ми е под ръка, нямаше думата съгледвач.

 

______________________

* Освен пластичните хирурзи не се сещам някой друг да е способен да променя пола на хората...

 

:РЕДАКЦИЯ:

В този ред на мисли се сещам, майка ми ми спомена, че в друг форум е чела тема "правила за форумите" цитирам по памет:

::РЕДАКЦИЯ::

Май забравих да спомена, че със всяка следваща щедра порция, с които Ицо храни някои по-(прилагателно) хора тук ми се издига в очите - тоест към категорията на приятните.

А неприятни - няма такива, но има някои много забавни.

@afx дай поне боксерите да си сложа, че ме е срам, ще ми видите малкия орган.

 

Този пост и петнадесетината преди него имат ли нещо общо със заглавието на темата?

 

ПС, то и този който пиша наяма нищо общо де :blush:

 

Ами Христина, не прочетох даже какво си писала. само видях, че си цитирала абсолютно всичко което написах и си написала още толкова отгоре, че даже и повече. другия път 10 пъти повече, че дори и бегъл поглед да не хвърля. бягай си при целулитената кралица рени, разигравайте си театърчетата и не ни занимавай тук. колкото до Warn-a .. никой не ти е видял чудесата, затова не си си го отнесла "мечтателко". следващия път не 10 ами даже 20-30 пъти повече да "напишеш" неграмотна овчарка. като се научиш да пишеш ти, тогава ще критикуваш другите. и си кажи на съгледвачите, че 2 не е равно на 5.

 

w00x, НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ, но как разбра за Warn-a като "уж" не си чел какво е написано? :confused

 

И един съвет (приятелски) отстъпи. :)

 

Пак повтарям НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ. И стига с офтопиците! :sick

Link to comment
Share on other sites

този afx и той ми е към неприятните.пълен смешник е.гаден пуберски пикльо,който само нарежда да сме спазвали правилата,да сме се обичали и прочие го*на.ми като е такъв пацифист да вземе да иде в една хипи комуна или да се запише в Корпуса на мира.Ай сиктир.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...