Jump to content
BulForum.com

Най-приятните


Recommended Posts

Ти си си сложил най-тъмната възможна снимка и си в гръб.

Сега ще се снимам пак в същата поза , специално заради теб, само че тоя път със светкавица , ами ти ква снимка си словил в личния си профил..некав крак , не се излагай,покажи се де.. :bgrin: :bgrin:

 

ЕДИТ: А бе тая тема не е ли за Тя и Той. :)

Напълно съм съгласен. :bgrin: :D :) :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply
4-Тези които са си сложили снимка в личния профил и не се крият

 

Ти си си сложил най-тъмната възможна снимка и си в гръб.

 

Хи-хи-хи, снимките и на двама ви рулират :)

Link to comment
Share on other sites

Аз поне не претендирам за нищо за разлика от него

Link to comment
Share on other sites

Shit again !

 

Най-много обичам:

- всички млади девойки имащи 16 години ...

- обичам Гримьора

- обичам Д'Артанян, Raptor, The'Scorpion, JDFU, vasil088, jozo, RiMy_SuN, HemophiliacInMe, pyroman, ... много са и всички чада които пишат в темата за Линукс.

 

Най - много мразя :

- двете f-та те дано са усетят и да ме усветят на ЛС ;)

- дечицата дет нямат нямат 16 години още а имат над 1000 поста и то все лайна в промишлени количества ... много са (check them profiles).

- последната съм я забравил та не помни ....

Link to comment
Share on other sites

започвам с тези, които са ми направили лошо впечатление - това са всички "измъчени" душици, на които в главата им е само darkness, evil, hate, death и така натаък. според мен само се правят, за да им се обърне внимание.

националистите, но само с тази идея. гримяур - само национализма не ми харесва, иначе е симпатяга особено след като ми похвали едно стихче :)

 

хора които харесвам - повечето са ми приятели - ГошоК, Психозиса, Шейд, Психара..кофти е да изброявам, защото ще забравя някого и вече и забравям.

харесвам ВудуМен, защото е пич на място. харесвам една голяма група от хората, с които играех футбол.

разбира се много харесвам ХЕКТИК. Бърт Диклайн (крис, ти се изгуби някъде).

и сигурно забравям някого.

да забравих Холиганикс или ВинилМастър по новому - много направи за мен това момче. Румба, тенкс.

ще добава след това и други.

Link to comment
Share on other sites

Обичам:

1. К.А.Л.Е.

2. Футболягите

3. Самотно Сърце

 

Гледам да спазвам формата...иначе не са само тия...пък и те тия не са трима, ама айте...другите, които знаят, че си ги тача да не се сърдят, щото такъв е формата...

 

Мразя:

Мразя ли някого?.. Добреее...примерно...

1. ZGAN

2. DMX

3. тук сигурно трябва да сложа доста хора, които са ме ядосвали с едно или с друго...ама как да ги систематизирам, като даже не сещам кои са...абе да речем...чалгарите...

Link to comment
Share on other sites

айде нещо и от мен:

it's cool to hate,liking is just a waste of time,

yeah i hate everything ,i even hate you,too,so fuck you :punk

EDit:temata sux :pirate

Link to comment
Share on other sites

харесвам

cheese - супер точен пич на който можеш да имаш доверие за всичко

HemophiliacInMe и farrell просто :punk

snatch общи интереси.

нехаресвам

има един двуметров....

тоя дето само на мен ми трие подписа (като има проблем с мен да каже, а не така подмолно да се държи).

и един с два ++ в групата, на който мислех че мога да се доверя но ме прецака много жестоко - той си знае кой е ;)

а и groover с две много тъпи изказвания.

има и други дразнители, за които няма да си хабя клавиатурата.

 

Ще спомена и един админ, DeZoeker, който няколко пъти много ми помогна за което съм му много благодарен :smile:

 

 

EDIT: замалко да забравя vasil088 услужлив и си разбира от работата ;)

Link to comment
Share on other sites

Хм... Питах те на ПМ, но не отговори... Аз пък по каква линия съм включена в списъка?

Aquilaaaa! :blink:

Ами непознавам много момичета в Пловдив, които харесват птицеяди :P , та ми направи добро впечтление с домашния си любимец, пък и братът на твоя е у нас :) .

Link to comment
Share on other sites

Haresvam vsi4ki,a mrazq nqkoi bezsmisleni postove,no ne i horata deto gi pi6at,6toto vseki ima ne6to,koeto da se haresa.

P.S.Gadno mi stana ot mnenieto na Snejko,6toto men tq mnogo me kefi i se 4udq 6to e ostanala s takova mnenie........ama ko da se prai... :)

Link to comment
Share on other sites

забравих да сложа едни от най-неприятните ми хорица ДиЕмЕкс и христуууууу и риибок или боро.

жоре, нали ме тачиш :)

Link to comment
Share on other sites

Тача те и хоро играя... За къде бе теб бе Тодоре? А Ристю дори не се сетих да го спомена...явно наистина не съм злопаметен...а си мислих, че съм много по-зъл...

Link to comment
Share on other sites

На мен най-приятни са ми :

 

vas90 - но е приятел :P

Midex - много ми харесват постовете и обичам да му ги чета :)

TAZ - също е много интелегентен, и това личи от постовете му, а и е можел много пъти да ме банне, но не го е направил :P

Неприятни :

Нямам точни хора, но тези, които пишат на шльокавица определено не ме кефят :(. Защото си имаме собствен език много по-добър и по-смислен !

Link to comment
Share on other sites

харесвам:

 

gerry^^- точна

scorpi- с чувство за хумор и самоирония

grimjaur- начетен

snatch- точен

aggresiv- точен, не е някъв тъпак

farrell- :love яка кака

fluffy- кефи ме аватара й.

N_igma ( донякъде, само, когато не се прави на подполковник )- прекалено много общи интереси

evil smith- ферарист

jozo- F1 GURU ( почти колкото мен :P )

don chefo- ферарист

tankis- original, фраш с нови и свежи идеи

 

мразя:

WooX, когато започне да развива всевъзможни теории и се прави на дървен философ

Link to comment
Share on other sites

Предлагам всички мнения, които не са по темата да се трият,за да не стане война !!! :punk

Аз съм отскоро във форума сравнително! Познавам лично само двама души, които много уважавам - karaman и ack!!! :love

По темата:

Допадат ми (не съм ги степенувал):

1.HBK- всички мнения са му на място, без излишни глупости! Разбира от футбол,готина музика и кино!

2. RIP- винаги изчерпателен в киноревютата и дава точни прогнози в Еврофутбол :) Изглежда сериозно момче!

3. peja - приятно ми е да си лафим в тема НБА!!!

4. cheese - разумен и демократично настроен.

5. VooDooMan - сериозен човек с точна преценка

6. Grimjaur - интелигентен!Само да не се взема прекалено насериозно!

7. Deftur - слуша Bush и има страхотно чувство за хумор!!!

8. Georgi K - Разбран и с премерени изказвания почти винаги!Едит : И той слуша Bush :)

9.Lucky Luciano - колега и много услужлив във форума!

И най-вече две момичета, които са много............ мили : intense и E.T. :)

 

Също така, благодаря на NEMO!!! Той знае за какво!!!

 

Лоши впечатления имам само от спамерите, а тях всеки ги знае кои са! А и не искам да говоря за тях!!!! Както и двама-трима , които всеки път се изказват "компетентно" коя тема е "боклук" и коя не е!!!

Link to comment
Share on other sites

8. Georgi K - Разбран и с премерени изказвания почти винаги!

 

Всичките ми противници тук са заради непремерените ми изказвания, но явно има и второ мнение по въпроса...а самият аз бях решил, че съм прекалено категоричен. И за разбран...не знам, колко съм разбран, но благодаря. И ей...и аз слушам Bush...и още как... Кой ви ги е качвал, а? Ето сега разбирам, защо хората си слагат file "uploaded by". И да ми се чуди човек, хем съм голяма суета по отношение на "признанието", хем знам, че е тъпо, като свалиш нещо и винаги да ти се мъдри един допълнителен ненужен file...

Link to comment
Share on other sites

Аз май никой не мразя - поне не си струва да се товаря заради хора, изказващи личното си мнение(всеки има право на такова, нали?).Още повече, че това е във форум - тука хората са едни, а други на живо ;)

 

Иначе хората дето тача и уважам са доста..... :wacko:

ov3rm4n, Lord_Gudo, HemophiliacInMe ( :love ), JDFU, SummerDown, Birth Decline, DeZoeker, GeorgiK, Борето, HATE,Shade.....Абе бая народ си е .....

Link to comment
Share on other sites

Аз май никой не мразя - поне не си струва да се товаря заради хора, изказващи личното си мнение(всеки има право на такова, нали?).Още повече, че това е във форум - тука хората са едни, а други на живо ;)

 

Иначе хората дето тача и уважам са доста..... :wacko:

ov3rm4n, Lord_Gudo, HemophiliacInMe (  :love  ), JDFU, SummerDown, Birth Decline, DeZoeker, GeorgiK, Борето, HATE,Shade.....Абе бая народ си е .....

Ххаха... С Гудо половин час чакахме тоя пост!

А пък на него му личи... По... Аватара :)

Обещавам някой ден да дойда на среща на форума, ако обещаете да не ме линчувате публично!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Hristyyyy :punk Обзалагам се че повечето не го харесват, но аз гледам предимно стила на писане.... В новата съфорумка HemophiliacInMe има нещо, което ме връща в тийн годините когато слушах хардкор, мъкнех се с металите, пиехме водка по тепетата и в Градската правихме опасен секс и пого в Дяволската скала.... ех.... детство мое реално и вълшебно.....

HemophiliacInMe - Respect.... :P

Link to comment
Share on other sites

Ами... Хардкор не слушам, с метъли не се мъкна, откакто бях в девети клас, в момента работя над себе си, слушам предимно gore/grind (ха, да видим метълите колко gore/grind групи могат да ми изброят) и Рахманинов.

Водя се домашен плъх, ужасен социопат съм, когато порастна обаче съм 1000% сугурна, че няма да събера достатъчно точки за пенсия.

А, да! И ще съм с обратна захапка! :D

Link to comment
Share on other sites

sincity.....и аз те обичам! :P :P :love

Ммм...на мен по принцип никой нищо не ми е направил за да мразя...но някой път се дразня на батко ми Агресив :) :love нищо лошо,ама някoй път прекаляваш душко :) А...иначе слушаш готина музика и те уважавам за това! :punk

по постовете на снежко си личи,че е готин човек,допада ми ;)

вече казах за Града на Греха....и той ме кефи бе как :D B)

aph3x....странник из форума,много различен от повчето ми познати....слуша странна музика :D :punk иначе май е готин човек! ;)

Grimjaur.....интелигентен и начетен....но дали е така не знам,просто такова впечатление ми е оставил. :rolleyes:

Сигурно има още,ама не се сещам сега B)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да кажа че всичке ме кефят но по принцип нямам хора от форума които да ме дразнят толкова много или нещо такова.

Искам да кажа обаче кое ме дразни:

1 Примерно се обсъжда конкретен въпрос и някои като згреши относно някой факт или нещо от сорта и почват дървените философи и тия дето си мислят че много знаят да го наливат ТВА МНОГО МЕ ДРАЗНИ (затва имам 40% уорн)

2 Когато някои създаде тема влиза някъв и започва да коментира как има такава тема как била много тъпа и т.н. (нали си има хора за тая работа уе ей да следят форумите и които теми се повтарят или са прекалено тъпи да ги махат )

3 Цитати по 8000000000000 реда!Не мога да разбера мислят ли си че ще седна 1 час да им чета глупостите дето са писали щото за да е написал толкова няма как да няма глупости !!!! :angry1 Се едно съм седнал да чета книги ( те не са глупости но за сравнение )

 

 

Ся моят отговор е малко големичък ама нямаше как :(

Link to comment
Share on other sites

Кефят ме:

DON_CHEFO - (без коментар)

Blitz_krieg_1941 - също.......

Jozo - точен пич и доста сдържан - "бравус"

Leper_Messiah - Много сме се карали, но пича ме кефи (обидите му си ги бива) :bgrin:

breakneck - "На всяка манджа меродия" :P, но мерси за DC++ :)

Aggressiv - Точен пич!

veseo - Кефи ме аватара ти! :)

DeZoeker - Изпълни молбата ми на секундата "БРАВО"

MazataBG :punk

Dreamer :punk

Щях да забравя farrell и gerry^^ - супер сте двете. :love

.....................

Ако съм пропуснал някой, сори.

No comment: ;)

Grimjaur

ov3rm4n

GeorgiK

НЕ МИ ДОПАДА

w00x - Леко е заядлив ;) , направо доста, но всеки с характера си!

 

Иначе НЕ МРАЗЯ НИКОЙ! Тук сме като едно голямо семейство и трябва да има поне малко разбирателство!

Link to comment
Share on other sites

На мен не са ми приятни само тия дето ме дразнят но за тяхен късмет не мога дълго да се сърдя на никого :rolleyes:

 

Много от хората тука са ми приятни:

veseo :)

Dreamer (строго е залепнал за правилата ;) )

w00x,макар че някои казват че ги дразни и философства

 

И мноооооооооооооооооооооооого други :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...