Jump to content
BulForum.com

Най-приятните


Recommended Posts

@LPFC - искам някой път да ми разкажеш какво е да си сам, да нямаш приятели и да избиваш комплекси в някакъв незначителен форум. Жал ми е за теб наистина. Надявам се някой ден да се видим, да пиинем по бира и да ми разкажеш за себе си.

Все ми се струва че има нещо хубаво в теб, скрито в тъмното ъгълче на душата ти.

А дотогава - просто не ме занимавай с глупостите си :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Rednecks kicked the shit out of punks,

punks kicked the shit out of mods...

mods kicked the shit out of skinheads,

skinheads took out the metal guys...

the metal guys beat the living shit out of new wavers...

and the new wavers did nothing...they were the new hippies.

 

яко е да си хипар... или ню уейвър :)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се съберем целия форум има, няма 7000 юзъра и да се напушим с трева, ама много , тогава темата ще е само - "Най-приятните".

Link to comment
Share on other sites

@LPFC - искам някой път да ми разкажеш какво е да си сам, да нямаш приятели и да избиваш комплекси в някакъв незначителен форум. Жал ми е за теб наистина. Надявам се някой ден да се видим, да пиинем по бира и да ми разкажеш за себе си.

Все ми се струва че има нещо хубаво в теб, скрито в тъмното ъгълче на душата ти.

А дотогава - просто не ме занимавай с глупостите си :)

afx,с удоволствие бих ти разказал какво е да си сам,да нямаш приятели и да избиваш комплекси в някакъв незначителен форум,но не бих могъл,защото не знам.И все пак не забравяй какъв клуб основа ти.(справка-Клуб на самотните разбити и не знам си какви сърца).Колкото до това да пийнем бира-едва ли.Не си мой тип човек,пък и познавам доста хора,които 100% заслужават повече внимание от теб,затова предпочитам да пия бира с тях.

И не прави жалки опити да ми правиш психологически профил и да споделяш повърхностните си мисли относно душата ми и нейните тъмни ъгълчета и прочие глупости.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...