Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

мисля си,че някои хора много навътре ги взимат нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
дамс така си е

 

само че има хора за който тук е единственото място където общуват свободно

и се чустват изсушвани , някак си значими и имащи някакви приятели

 

не визирам никой горе-изказал се

 

Не знам какъв човек си, не те познавам... Ама да те питам: не мислиш ли, че злобееш? Не мислиш ли, че просто можеш да живееш както искаш и да не правиш тези "грешки"(според теб)? Не мислиш ли, че всеки си е сам за себе си прав и се опитва да бъде щастлив? А и да те питам друго: кви са тия хора, които визираш? Как разбра, че са такива? Как като не ти харесваш тези им качества, си ги опознал до толкова, че да можеш да твърдиш подобна лична информация?

Link to comment
Share on other sites

През главата ми минава колко тъп е станал форума, или може би не е бил по различен:),.. от доста време не бях активна и не бях влизала въобще у фор0о0ма..и такива теми са изникнали.. пък и въобще като цяло... преди ми се струваше, че повече можеш да потърсиш помощ било то ако имаш проблем с компютъра например, или с някоя програма.. Влизам тук и се насищам на простотията на някои хора:))) амм,фор0ма рулс ;Рр.. мисля си, че има много готини хора, поне които познавам..\/:)

 

Edit: Пак спор за глупости, кой приема всичко това навътре..bullshits!! Ето за това говоря.. не спирате да се карате за нищо:)

Link to comment
Share on other sites

Eclipse, някои хора се чувстват по-добре, вярвайки си, че форума е пълен с комплексирани, сдухани и самотни индивиди и самия субект се се чувства пълноценен, развит, понеже вярва, че той не е и слага себе си по-горе от плявата, и се чувства пълноценен, израстнал и едва ли не велик. Тъжния за егото на подобни индивиди факт е, че всъщност юзърите във този конкретно форум са готини хора и доста повече от това, за което често ги възприемат. Говоря на базата на впечатлението, което съм си създал от юзърите, с които съм се виждал на живо, а те вече са доста голям процент от потребителите тук.

Та такива мисли ми минават през главата.

Link to comment
Share on other sites

менчета

не знаете какво имам в предвид

а и не искам да го кажа по точно

познавам точно 8 човека пишещи тук

и всичките са супер отворени колоритни личности притежаващи нещо специално в характера си

 

явно тва ви е няква болна тема щом се вързвате толкова

зa The`ScorpioN знам че е бил некъф мастер чатър и тва за него е се едно да кажа че чата е само за задръстеняци

само че малко по обидно щото тук всички са някак си по сплутени

 

не се чуствам никак си

и може би искам да се сложа в плявата

аз казах каквото казах на базата едни други впечетления

от друг момент от друго място

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли, noxious, дори и да бях конкретизирал, че става дума за теб, въпреки всичко чата, който от ден на ден ми е все по-тъп е пълен с описаните от мен индивиди. Забелязал съм такива и по форумите, но този не е единствения форум, в който пиша. Край на OffTopic-a.

 

Преди малко, докъто пуших, наблюдавайки фигурите, които цигарения дим рисуваше, заглеждайки се във формите наоколо, сградите, небето, птиците, планините, се замислих, че това не са идеални фигури, не са идеални форми. Не видях нито една правилна окръжност, правилна сфера... Замислих се, колко ли скучно би било, ако целия свят, който обитавам е зает със идеални сфери, кубове, равностранни триъгълници, квадрати... Замислих се, че в природата сякаш точно несъвършените геометрично форми са красиви, може би точно това несъвършенство ги прави красиви. Дори земята не е идеално кълбо. Мислите ми се насочиха към по-илюзиорни неща, замислих се за идеални чувства - идеалната любов, която може би несъзнателно търся би се оказала красив външно плод, но със вкус на сапун... или по-скоро безвкусна. За пореден път си дадох сметка, че точно несъвършенствата са прекрасни...

Link to comment
Share on other sites

Аз лично мисля, че въпросната глоба няма за цел да спира хората, вадещи си нови документи, защото това обикновено са някви мафиоти, които имат достатъчно пари. Тази глоба е по-скоро "наказание" за проявена немърливост (въпреки, че понякога не е немърливост, а някой ловък мангал) към документите. Човек веднъж платил 20 кинта, следващият път ще е по-внимателен. А тва че ще минеш с една глоба си е направо далавера...може да са в промоция :woot

 

Вероятно това е бил първоначалният замисъл, но ми звучи като това, че си виновен докато докажеш невинността си - а понякога и след това. Обикновено хората, изгубили документи, губят цяла чанта или портфейл, а това коства смяна на всички документи, загуба на пари (ако си имал) и въобще е страшно неприятно. Рядко губим такива неща, защото си играем на футбол с тях например, т.е. сме немарливи...

 

Най-често ни ги крадат... На една приятелка два пъти й крадоха чантата в разстояние на 3 месеца - вторият път просто й я грабнаха от съседния стол на кафене в центъра...

Link to comment
Share on other sites

Вероятно това е бил първоначалният замисъл, но ми звучи като това, че си виновен докато докажеш невинността си - а понякога и след това.

Така е. Първоначалния замисъл е бил това. При последната ми кражба на документи не плащах тази глоба, понеже полицията установи, че наистина не съм виновна, имаше и свидетели. Работата беше там, че имах луда (буквално) съквартирантка, която реши да се заключи в стаята и да ми изхвърли всички неща през прозореца. Докато се усетя някой беше минал отдолу и беше събрал всичко каквото му трябва. След това ходих поне 5 пъти до различни РПУ-та, обяснявах на всеки полицай поотделно какво се е случило (историята беше мнооого колоритна, понякога се събираха цели групички:)) и накрая ми извадиха документ, на който беше описано какво се е случило, беше подпечатано от някой мега шеф в София и беше представено от мен в РПУ-то в Тракия, където подадох молба за изваждане на нови докименти. Като се замисля колко обикалях и колко глупости изговорих, за да се снабдя с този документ ми се струва, че по-добрият избор щеше да бъде да си платя 20 лева.

Разбира се това беше само последния път като вадих нови документи. Предните пъти си платих като поп.

Link to comment
Share on other sites

Ей това ми мина през главата още преди да ги прочета:

 

Разхождам се лениво в паметта си.

Навярно тъй се влачи из обора

някой дърт и недоспал кравар и рине тор.

Аз рина спомени.

 

***

 

Вече съм друг. Свидливото слънце още

дреме под облаците и макар че от снощи

не съм изтрезнял. Преставам от днес

да се оглеждам самовлюбено

и да се увивам с мръсния шал,

и да презирам света на хората - нито тях,

нито живота им, които не съм живял.

 

 

и сега се чуствам по-малко сам.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че в почти всички случаи, когато имаш спешна нужда от нещо, то е възможно най-недостижимо... Било то време или любов... :(

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че днес ще е първия ден, сигурно, в който няма да изпиша минимум по едно мнение във всяка активна тема :))

 

Редакция: ако не направя поне две-три редакции веднага след изписването на едно мнение няма да съм аз... (в случая за сега са 3)

Link to comment
Share on other sites

Ей това видях и се замислих... за това какво може всеки от нас... и знаем ли го...

 

Минава ми през главата, че в действителност нещата нестават толкова лесно и едната надежда неможе да те згрее.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си направя още едно кафе и да ходя да чета. Трябва да престана с ежедневните пийвания и прибиране по никое време, но просто не ми се иска да свършва песничката на Mobi-Lift me up и искам да мързелувам...

Link to comment
Share on other sites

В момента си мисля че музиката в първите два албума (Incunabula [1993] и Amber [1994]) na Autechre е една от най-божествената която съм слушал.

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че имам нужда от психиатър.

Днес върху мен падна един шкаф, витрините се счупиха и ми порязъха ръцете. Тръгнах да ги превръзвам, но се отказах. С кръв написах на едната си ръка "Обичам те", а на другата твоето име. Поразходих се в квартала, по главната, старият град... В главата ми все хубави мисли (за разлика от тези на хората, които ме заобикаляха) се въртяха, но се прибрах.

Още несъм ги изтрил.

 

ПП Кръвта ми изглежда учудващо добре с формата на името ти, по-добре отколкото върху стената на реанимацията (петното седи вече 4 години).

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че бая психопати се навъдиха наоколо,де***!

Мдаа, за съжаление наистина бая психопати се навъдиха...

 

Ей,путьо,датата на раждане ти много подходяща за педалския характер.Затваряй си миризливата уста,шибан папагал  :angry1

И това е, само защото казах, че Жоро Илиев е престъпник, представятели си, ако бях казал, че Локото не струват, какво щеше да стане... Хахахахаха, жал ми е за някои хора...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че напоследък много хора пишат във форума анонимно. Като не искате да ви забелязват ника, просто не влизайте.......

Едит : Редактирах, за да прозвуча по-меко :blink:

Link to comment
Share on other sites

Кво ми минава през главата ся? Още някоя от тия странните мисли сигурно... Мисля си, че репотацията ми пред някои хора ме заглушава, когато им говоря...

 

Мисля си също, че единственото нещо, което ми харесва във масовите оръжия е, че са масови и "оправят" нещата бързо и без 2ро мнение

 

За сега тва минава

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как може късметлия като мен, да бъде такъв нещастник.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как е възможно едно момиче което доскоро харесвах толкова много.. да се окаже абсолютна курва, с безчувствена мъртва душа...

 

И защо по дяволите ми става гадно?! Ако погледна реално тя не заслужава и частица от мен. Никога няма да срещне някой който да иска да намери пламъчето скрито дълбоко в сърцето й.

 

Може би трябва все пак да съществуват и такива жени...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...