Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Оле ако те видя да нараниш куче - пожелавам ти да можеш да бяхаш по-бързо от мен  :angry1 :angry1

 

Иначе ми минава през ума, че intestis пак ще ме коментира, че вървя и пиша навсякъде  :wir

 

Еми и аз ако видя още едно куче как яде моя котка, ще му изсмукам мозъка през носа със сламка (без да го гълтам) и ще го дам на първата срещната котка :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Оле ако те видя да нараниш куче - пожелавам ти да можеш да бяхаш по-бързо от мен  :angry1 :angry1

 

Иначе ми минава през ума, че intestis пак ще ме коментира, че вървя и пиша навсякъде  :wir

:lol: :lol: :lol: :lol: пък ако не си забелязал 'intestis' и тя неще се е развихрила :lol: :lol: :lol: при това вади теми от миналия век :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В момента си слушам Fear Factory и си мисля...

Мисля си как мога да помогна на една приятелка която е от малкото хора които заслужават да бъдат щастливи.

Но .. нали знаете .. живота понякога е несправедлив и на хубавите хора се случват лоши неща.

 

Само едно ще кажа на всички които по една или друга причина се чувстват тъжни. (припомни ми го наскоро инструктора ми във Cisco академия, уважавания от мен, Тед Буков)

 

"Това което не ме убива ме прави по силен."

Link to comment
Share on other sites

По тази логика на разсъждения най-силни са тези, които са претърпяли неуспешен опит за самоубийство ^^

Не отричам истината в тези думи, но за пореден път ще повторя нещо - човек не бива да се приема прекалено насериозно - все пак живота не те приема насериозно, бъзика те, гаври те, ебава се с теб, ти па що трябва да се впрягаш?!

Link to comment
Share on other sites

Спокойно вече май сме трима(+simbata) ;) Аз обаче наблягам на хладните оръжия(най-често брадва или сатър)...

Същото, само предпочитам тръбите... по-удобни са ми и можеш да премериш пораженията и ако си добър, да не се разбере, че си го пречукал... а и глухия тъп звък от счупване на кост и звук на трептящо желязо ме изпълват повече :evil

 

ПП: препоръчайте ми моля някой слашър, че Elm street и Jason поредиците ми се сториха някак тъпи

 

Пояснение: фантазията ми е със звук :P

 

Попълнение: Уаа... злобния филм... Благодаря

Link to comment
Share on other sites

минава ми през главата как след 1-2 часа ще излезна и ще отида в Петното и ще се забавлявам като луд,защото е лято.

Link to comment
Share on other sites

Mисля си колко е гадно да кихнеш, а да си сам и да няма кой да ти каже "наздраве"...  :cry

Затова си кажи сама : Наздраве.Мерси.Моля :) И все пак Наздраве! :D

Аз си мисля защо ли на този свят има злобни хора и живеят с мисълта да тъпчат останалите.....Също си мисля колко е топло :wacko: ужасно е... B)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че не искам повече да живуркам, и трябва да се оттърся от ниските цели.

Link to comment
Share on other sites

аз пък се чудя как е възможно да гледаш един човек всеки път през толкова различни погледи,всеки път да е толкова различен :blink:

Link to comment
Share on other sites

фарел,мисля си аз,може би трябва да вземе флъфи под ръчичка и да вземат да направят нещо заедно.и без това имат много общи интереси,страсти и мании.А?

Link to comment
Share on other sites

mай не аз ,а вие почнахте да избивате!и стига с тоя секс,изобщо не говорех за това,ама който за квото си мисли :wacko:

айде пожелавам ви почевеко да го практикувате,че да не говорите само за тва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Mi az si mislq ponqkoga mnooooooooooo tupi raboti kato naprimer:kvo 6a qm sled 30 min,koga 6a prasna sledva6tata 4ekiika i taka natatuk.No naposleduk vse si mislq kato vidq nekva madama dali 6a moga da q ....... puk kak 6a q ........ kade 6a q ......... i razni tempodobni takiva raboti(6turotiiki). :punk

Link to comment
Share on other sites

Mи аз се плаша понякога какво си мисля, за това гледам да не извършвам много мисловната дейност :D .Иначе ми хрумват разни работи(най-често гадни). Веднъж проведох един дълъг разговор с едно момиче за вредата от многото мислене.

Общо взето "Less thinking, less problems"

Link to comment
Share on other sites

Много ще е по лесен въпроса "Какво не ми се върти в главата??"Сега вътре ми е такава каша че просто няма на къде! :sick

Link to comment
Share on other sites

Майната ти и на теб, който четеш това, ти си просто ням свидетел, безучастен, безпристрастен наблюдател на една агония.

И какво? Пука ли ти?! Едва ли...

I'll kill myself for you, I'll kill you for myself...

This is the end, my only friend, the end...

майната ми.мога да заспя спокойно.ей това ми минава през главата.и верно съм свидетел,верно съм безучастен,но безпристрастен не съм.имам си пристрастия.пука ли ми?за кой?за момичето,което е там някъде.пука ми дотолкова,колкото и на нея ще й пука,ако си прережа вените след 10 минути.нека тя прецени сама колко ми пука.

Link to comment
Share on other sites

On and on the blood begins to spill - I'll forever hate you.

On and on my blood begins to chill - I'll forever hate you.

 

Ха де? Главата ми е празна, както обикновено.

Link to comment
Share on other sites

Във момента ми минава през главата, да взема да пробвам новият ми аватар. Ама с моя късмет няма да улуча, а и ми се живее мама му стара, от къде това желание за живот в мене, немога да си обясна.

 

Ама все пак ще си пробвам късмета, тук някъде имаше един "Макаров"...

Link to comment
Share on other sites

И... Да. Имам приятелка и нейното име е Омраза...

Хахха... Но аз и нея мразя.  :sick

This is the end, my only friend, the end...

Това много ми хареса !

 

Сега си мисля за много неща от живота ... и особено е насочено към близкото бъдеще ... дали тази година ще стана студент ... дали ще работя още ... дали ще намеря човек за мен скоро време или никога ... но се опитвам да забравя тези мисли за да не се притеснявам и за това правя и говоря простотии.

Link to comment
Share on other sites

Вървя, задушно е, побърквам се... "Днес"... Ама че абсурдна дума... От 30-тина метра следя една кървава диря... Трябва да е била сериозна рана... Вървя. Отпечатък от обувка. Кръв. Още един. Боже, трябва да е било сериозно...

Локва кръв... После още един отпечатък.

Мразя този безумен град...

Прониква през кожата ми, чувствам се мръсна. Или по-скоро омърсена.

Силна миризма на урина и прясно повръщано.

Ехе... Хубав бил Пловдив. Иде ми да се хиля истерично. Някакъв чичка ме проследява с лепкавия си поглед, гъгнещо шепне думи, които не искам да чувам, капката пот на челото му се спира за миг, господи - цяла вечност, лъщи, после поема надолу, а той се усмихва, усмихва се и предначертава границите на реалността, тази отвратително обективна реалност...

Сетивата ми са изострени, всеки шум, всеки мирис ме побъркват, кънтят, съзнанието ми ги преповтаря...

Полудявам. Полудявам. Полудявам!

Горещо е, задухът е легнал върху мръсния град, притиска гърдите ми, не мога да дишам, задушавам се, дробовете ми свистят...

Два свята. Единият напълно излишен...

 

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

Два свята. Единият напълно излишен...

:sick  :sick  :sick

 

Ако питаш мен и двата са излишни.

 

В момента ми минава през главата, че ако скоро не спре да ме боли бъбрека, ще го извадя собственоръчно :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо ,но от сутринта не мога да си избия от главата следната песен просто идва и идва... :confused

 

It is been a long way but now we are nere

the midst of a fiery rain

We know the thunder has summoned us all

to the place were innocent got slain

 

Behold the omens the rivers run red

The autumn winds carry the dead

The final warning ,the very last command

Shattered remains for the damned

 

We won`t surrender

No ,never we`ll carry on

 

From the lake of fire they have come

Fierce and mighty legions one by one

When the flames of glory touch the sky

Trailblazers do or die

 

We are the mighty who soar through the air

creating our own destiny

Warriors once and warriors to be

Forever our spirits fly free

 

We rode the lightning we shone like the sun

in a thunderous symphony

We fought them hard we fought them so brave

sending them back to their grave

 

The hammer has fallen

The fire still burns in our hearts

 

The visions we gazed upon

as the nightmare returned

On the uncaring slopes

The mark of the shadows still burn

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...