Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Спокойно, всички са се чувствали така, или поне една голяма част. Аз също влизам в това число. Чувствах се точно като теб. Ама после разбрах, че е нямало смисъл, защото живота си продължава със своите радости и нерадости. Хубавите моменти винаги ще ги има, дори и по-хубави и от преди, гарантирам ти. Няма място за притеснения. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Може би не трябваше да кръщавам темата "Самотно Сърце" за да може повечко от тези хора за които говориш да се престрашат и да се запознаят с останалите. То лошо няма да си чешем пръстите скрити зад мониторите, но все пак наистина точни хора се срещат трудно. Или поне такива каквито на мен ми харесват.  :D

Ма тя тая тема не се ли казваше "какво ви минава през галавата"? ;) Хехехе, майтап бе, разбрах какво имаш предвид.

 

Не разбрах къв ти е проблема да отвориш нова тема с друго име за хора, които искат да се срещнат, за да станат приятели. Не знам дали нещо би се променило всъщност но може би си струва да опиташ? :)

 

P.S. Всъщност не исках да кажа че такива точни хора се срещат трудно... Никак не са малко. Когато ги търсим както трябва, но и когато НИЕ успеем да станем такива, се оказваме заобиколени само от тях. Пак си дойдох на темата за породата, май... :unsure: :)

Link to comment
Share on other sites

Надушвам,че сме от една порода :blink: Хора всякакви и в големи количества,много зависи и по какви местенца се навърташ,в каква компания движиш.Иначе готини хора има много,чат пат,за да ги откриеш,трябва да се откажеш от разни други хора/неща

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах къв ти е проблема да отвориш нова тема с друго име за хора, които искат да се срещнат, за да станат приятели. Не знам дали нещо би се променило всъщност но може би си струва да опиташ?  :)

:) Е да, ама ние не сме чак толкова много хора тук. Няма смисъл от нова тема.. по скоро ще помисля дали някак си да не преформировам старата, с помощта на модераторите. Хм.. тия дни ще измисля нещо...

Link to comment
Share on other sites

P.S. Всъщност не исках да кажа че такива точни хора се срещат трудно... Никак не са малко. Когато ги търсим както трябва, но и когато НИЕ успеем да станем такива, се оказваме заобиколени само от тях. Пак си дойдох на темата за породата, май... :unsure:  :)

Да,точно така е,много си права.

Надушвам,че сме от една порода :blink: Хора всякакви и в големи количества,много зависи и по какви местенца се навърташ,в каква компания движиш.Иначе готини хора има много,чат пат,за да ги откриеш,трябва да се откажеш от разни други хора/неща

Или аз не те разбрах или смятам,че бъркаш-->не е нужно да се отказваш от хора,неща или каквото и да било,за да срещнеш готини хора,просто трябва да имаш очи да ги видиш.

Link to comment
Share on other sites

няма по-голяма късмет от моя ей,всичко се нарежда като искам без да правя нищо! :P

чак се чудя заслужавам ли го?!

Link to comment
Share on other sites

Или аз не те разбрах или смятам,че бъркаш-->не е нужно да се отказваш от хора,неща или каквото и да било,за да срещнеш готини хора,просто трябва да имаш очи да ги видиш.

Сигурно си прав, но след като си ги отвориш, наистина може да се случи/да решиш да се откажеш от неща или хора.

Link to comment
Share on other sites

Ние не заслужаваме нищо от това, което ни е дадено и/или притежаваме. Дадено ни е просто така. Може би за да се научим ние да даваме без да търсим...

Link to comment
Share on other sites

Искам да спя,искам да стана и да отида на планина,уморен съм...не искам да правя нищо 2-3 дни,искам само да пия сок от малини и да ям кайсии.После искам да отида до морето за 2-3 дни,да гледам малко водата,да се погмуркам,да изпия 1-2 коктейла и да се прибера.Искам да отида на кино на нещо готино,да хапна целувки,да се запозная с някой готин човек,да си бобъбрим,да пия 2-3 бири в Мария Луиза,да послушам малко джаз,да не виждам познатите мутри 2-3 седмици,да прочета нещо готино,да си купя някъв комикс,да ям пиле с ориз,да отида на един мач,да си купя нещо малко,да спя...

едит:И сестра ми да млъкне за секунда,две. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо по-хубаво от това като се събудя да мисля единствено за себе си... Любовта е гадно нещо! Ставам от сън..О,не!! Още ми е кофти в корема.. Дали си мислиш за мен? Какво ми става .. аз не те обичам.. Или искам да не те обичам.. Защо отново?? Защо и днес??? Какво си ти? Не искам да си мисля за теб! Защо като съм с теб съм различна.. Защо като ми говориш искам да не спираш.. Защо още ми в кофти в корема.. И за какво изобщо си мисля за теб..Ти дори не се сещаш.. или може би не.. Времето е прекрасно.. Обожавам го повече от всичко друго.. Ще отида да потичам и ще забравя... Няма нишо по-хубаво от това да не мисля за теб.. Няма нищо по-велико от това да изпадам в заблудата, че не те желая и че ти не си способен да ме нараниш... Прекалено много уважавам себе си, за да ти позвлоя... Прекалено много се обичам, за да те допусна.. Или може би прекалено много се мразя, за да допусна някой като теб да ме обича... Няма по-кофти чувство от това.. Още ми се гади... Трябва да ям.. Преди се наслаждавах на всяка хапка... Защо ми отне това удоволствие??? Какво ти направих? Защо ме накара да те искам? Остави ме! Чувството ми за самосъхранение ми подсказва, че не трябва да мисля повече за теб... не защото не заслужаваш...

Искам като се събудя утре да мисля за себе си.. Да мисля за друго!!! Не за теб!!!

Да отворя прозореца, да вдишам свеж въздух, да изпълня дробовете си с него.. да го задържа колкото мога... Събуждам се... Въздухът е гъст и не ми позволява да поема дълбоко дъх.. Дали си мислиш за мен?? Отварям прозореца.. Времето е мрачно... А всичко е толкова сковано... толкова сиво.. толкова безцветно...както когато си тръгна...

П.С. Не обичам когато се чувствам така :( Не обичам да съм влюбена!!!(макар че дори не знам дали е любов:() Може да ви прозвочи егоистично! Може би се страхувам.. ах.. мразя го това 'може би'!!!

Link to comment
Share on other sites

Доста добре описа ежедневието ми в периода октомври 2002-ра почти до края на 2003-та, Jane_Doe...

Хм.. тази година в началото пак имах такъв период, но беше по малък :)

 

Явно човек със времето се научава по-лесно да преживява тези неща. Ако ти си в такъв етап в момента, знай че ще отмине рано или късно. Няма смисъл от това. Наказваш само себе си.. а и да.. бъди малко егоистка. Никой не мисли за теб по-добре от самата ти. :) Послушай разума си ;) Така де.. бъди малко реалистка и прецени дали този човек наистина заслужава да му дадеш сърцето си?!

Link to comment
Share on other sites

Как може да умирам от скукаааааааааааааааааааааааа!!!!!!

Ееми.. мацко, затова в такива моменти е добре човек да си разнообразява ;) Ти си знаеш най-добре... остава само да се създават условия за приятно прекарване. :D За повече информация - ПМ :bgrin:

 

Както и да е... :D

 

Поне на мен не ми беше скучно тази вечер :D Първо се качихме на скалите до Рахата с едни приятели за да видим зарята по случай празника.. след това се поразходихме.. бяхме на пица във Вердито. Оскубаха ни яко ама и пицата си заслужаваше. Не си поръчвайте комбинацията от грах, царевица,чушки и ананас. Има отвратителен вкус. След това изпратихме двама от компанията и се заъпитхме към колите.. аз си се качих на голфчето, и газ към Тракия да си търсим място където да се дръпнем. След като намерихме една уличка.. на втората гонка (след като го изпънах на трета на моя авер тико-то) бяхме притиснати от една патрулка и ни лепнаха по 40 лв. глоба. Ама ние си бяхме виновни, така че - гепи тоя фиш.

 

Забавляваме се.. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че живея в много ш****а държава.

Още ми минава през главата, че днес ако не бях толкова надрусан с болкоуспокояващи, с удоволствие и без никакви угризения щях да убия десетина "човека", които много лицемерно са положили хипократова клетва.

Link to comment
Share on other sites

щях да убия десетина "човека", които много лицемерно са положили хипократова клетва.

:angry: То да бяха само те.. то в тази държава никой няма стимул да си върши както трябва работата.. или ако има те са много малко... :(

Link to comment
Share on other sites

morbid thoughts

Надявам се утре в Медицинска академия да потвърдят подозренията ми... всичко ми умръзна, а и аз умръзнах на всички...

 

 

ПП. Много ме обиди(това не е точната дума), можеше да кажеш "НЕ", още когато те попитах. Дано утре всичко свърши, най-накрая. Тогава всички ще са доволни, донякъде и аз.

Link to comment
Share on other sites

След като намерихме една уличка.. на втората гонка (след като го изпънах на трета на моя авер тико-то) бяхме притиснати от една патрулка и ни лепнаха по 40 лв. глоба. Ама ние си бяхме виновни, така че - гепи тоя фиш.

 

Забавляваме се..  :bgrin:

В момента има няква хайка или нещо такова, щот е фрашкано с куки навсякъде. Даже вчера 1 патрулка беше паркирала по средата на пътя напречно на бул. България, срещу хотел Санкт Петербург. Нещо става...

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че утре имам изпит по Електромеханични Устройства при доц. Шишкова, не се чувствам подготвен, а пиша постове във форума...

 

Едит: Язък само че си губих времето да уча вместо сега да съм с Deftur, Psihara, Teddy-King и останалите от форума на KoRn... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Какво ми минава през главата след един "приятен" разговор с лекарят, който ми даде живот преди 22 години. Ами минава ми през главата, че Тя постъпи отвратително. Нещо в мен се скъса, все още я обичам адски много и може би това никога няма да се промени, но не и по същия начин. Вече няма да се унижавам като и показвам колко държа на нея, така или иначе не се интересусва, каквото е трябвало съм го казал и показал. Край. Още я обичам, но вече тихо и самотно. Край. След като ме изостави в момент, когато неистово имах нужда от някой до мен. Още те обичам, но...

А колкото до мен, ще живея, ще изтърпя още една изключително тежка операция. Ще има и усложнения, но ще си изтърпя всичко... САМ. Както винаги не се интересувам от себе си.

Link to comment
Share on other sites

Неразбираш или неискаш да разбереш? Май второто.

 

 

Минава ми през главата, че имам три изпита и три отворени прешлена (неочаквано добра комбинация :bgrin: ).

 

 

EDIT. Точно това ми минава през главата.

Балансирам на ръбът, но той е остър, разсича ме. От раните изтича всичко, мечти, желания, тревоги, само едно нещо остава, забило дълбоко шиповете си. Изпразнена от съдържание протеинова единица, пукнато огледало в което никой не иска да се огледа, НИЩО, аз съм празно нищо с гниещо минало, мъртво бъдеще и настояще, което неможе да се опише с думи. М***а му имам нужда от някой, неискам да виждам изпразнените погледи на "колегите", живуркащите човечета "мислещи" за бъдещето си, искам някой който знае кой съм, какво съм, защо съм...искам...

 

ПП Времето лекува ... хахахаха, времето единствено показва истината, ако забравиш... значи просто не е имало нищо, което е заслужавало да бъде запомнено.

 

това ми минава през главата, малко остана

Link to comment
Share on other sites

Седя си сама, от цяла седмица сама вкъщи, сама спя до 11, сама обядвам в 3 следобед, сама пазарувам само за себе си, сама си купувам свещи и сама си ги паля, сама ги гледам как догарят и сама се гримирам, за да ме види огледалото. Сама изхвърлям боклука, който сама съм напълнила, сама пия кафето си и сама гледам луната през мрежата на прозореца. Заключвам вратата на апартамента и оставям ключа вътре защото знам, че няма кой да иска да влезне.

Link to comment
Share on other sites

mmm Защо не мога да заспя ?!?!?!?

:angry:

 

п.п Кат прочетох малко от темата ми минава през главата и мисълта че може би Snejko е самотна

 

 

п.п.п ударих си днес показалеца с чук и се чудя кога ли ще ми мине за да не ме боли повече кат пиша по клавиатурата или си бъркам в носа/ухото.

 

п.п.п.п забелязах че не сам поставил нито един препинателен знак но "кфото е тфа и"

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...