Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

аз си мислех преди 5 мин:

Сутрин, вечер онанизъм, здрав и бодър организъм :)

 

п.с. всички харесваме жени, просто някои повече :)

Хаха подрепям та :punk :D .

 

Аз пък ся си мисля що толкова ма мързи и не сядам да уча :D .Ама ща не ща :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мисля си : Как може жените да харесват мъже?

Аз и жена да бях, пак щях да харесвам жени...

 

Мдам...как може да избереш някъф потен,мазен,пръч с кремвирш пред прекрасното тяло на някоя русокоса мадама... :D

Link to comment
Share on other sites

Мдам...как може да избереш някъф потен,мазен,пръч с кремвирш пред прекрасното тяло на някоя русокоса мадама... :D

после що жените били с лесбийски наклонностти ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че много народ е на модерейтед мод и ми се скъса задника от бачкане докато прегледам всички мнения дето са за проверка. Другите модератори ми дължат по една студена бира дето бачках заради всички :) Ама довечера за мачовете да ми ги пратите :)

Link to comment
Share on other sites

Отворихме ресторантче за китайкса храна в Mall of Sofia. За трите дена от откриването на Mall-а, съм навъртял 33 часа работа... Сега изпитвам трудности да си стъпвам на краката.

Ако знаете как се приготвя китайската храна - предполагам, че Asia-та няма да е повече мястото за форумните срещи :]]

Link to comment
Share on other sites

Мисля си : Как може жените да харесват мъже?

Аз и жена да бях, пак щях да харесвам жени...

 

Хахахах

Това определено ми оправи настроението! :)

Трябва да се радваш, че жените харесват мъже, защото иначе ще ти се наложи ти да харесваш мъже :)

Минава ми през главата, че много народ е на модерейтед мод и ми се скъса задника от бачкане докато прегледам всички мнения дето са за проверка. Другите модератори ми дължат по една студена бира дето бачках заради всички :) Ама довечера за мачовете да ми ги пратите :)

Килър, само колегите ти ли ти дължат биричка? :)

 

През главата ми минава, че ми омръзна да работя... Ама лошото е, че и идея си нямам какво да правя, ако не работя... Мисля си още, че е адски некоректно другите да работят в понеделник и да ме занимават и мен с работа.... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Еми ще се радвам да я получа лично :)

 

Килър, само колегите ти ли ти дължат биричка? xmas.gif

 

Не само колегите като се замисля така :) Като се замисля нещо се изгубих напоследък май май. И май май не е хубаво да се губя така повече :) И другите дето имат да ме черпят бира ще имат тая възможност в най-скоро време :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля това да е последния ми post във форума "Тя и Той".

 

С някои от Вас ще продължим да се виждаме.. с други не чак толкова :)

 

Успехи на всички.

 

afx

tи пък кво полудя???

мисля си,че е крайно време да се събудя и да седна да учааааааааааа :pirate :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Трябва, наистина трябва да си лягам...утре ставам много рано, как ще стана и аз не знам...

Ще отскоча до посолството в София да подам за руско гражданство...пък дано Президентът да ме одобри :)

Ехеей, ще ме види президентът на Русия :D

Link to comment
Share on other sites

Днес цял ден си слушах музика от 80-те и 90-те и съм изключително весел и ми се говори по телефона,което е странно,защото по принцип не обичам да говоря много по жицата

Link to comment
Share on other sites

Утре ме чака много важен и труден изпит и целият ми ден ще си мине, както и днешният, защото трябва да го посвета на учене :(

Link to comment
Share on other sites

офффффффффф,стига с тва четене,учене,писане.......шото ме мързи в червата,а как ше мина по-нагоре не ми е ясно :wacko:

и си мисля ,че е крайно време да се откажа от поне един вреден навик-като пиене на хапове,например :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че по законите на Мърфи, винаги оптималната температура на водата под душа, клони към инфлексната точка на графиката на функцията Pст. = f(alpha) където P е налягането на студентата вода, а alpha - ъгъла на завъртане на кранчето :)

 

Едит: това разбира се няма нищо общо с хаповете на кака Ви Farell :love

Link to comment
Share on other sites

Чудя се откъде са се взели тия нерви напоследък... На моменти направо се плаша от себе си, особено когато както си седя и в следващия момент цялата съм :cry :cry :cry ...пък даже и причина не мога да си измисля, не знам какво ми има.

Някакво психично разстройство трябва да е, даа... бях в една приятелка и тя ми пусна да изгледам и седемте серии на Salad Fingers :bgrin: :cry :angry: Това е някакъв ужас просто, оттогава като се сетя за това и имам чувството, че всичките ми вътрешности започват да кървят...

Link to comment
Share on other sites

какво ме занимават с глупости...искам си ходя на коцерта... :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Някакво психично разстройство трябва да е, даа... бях в една приятелка и тя ми пусна да изгледам и седемте серии на Salad Fingers :bgrin: :cry :angry: Това е някакъв ужас просто, оттогава като се сетя за това и имам чувството, че всичките ми вътрешности започват да кървят...

Няма да се плашиш, мацко. Всичко е от хормоните.. ще ти мине :D

Все пак гледам че заговори за Salad Fingers.. аз като луд фен само мога да се поклоня :devil и да ти кажа че, ако харесваш музиката към salad fingers.. да знаеш че това е точно любимата му музика напоследък - Aphex Twin и Boards of Canada.. ако проявяваш желание - свържи се с мен.. знаеш как :)

Link to comment
Share on other sites

Малко предистория-снощи сънувах как седя в някакъв малък бар в Хавана.страхотно беше-седя си аз с някакъв ленен панталон на ситни райета,намачкана риза и естесвено очила/от онези от едно време-едни големи,абе тираджийте носеха такива някога/,наливах се с ром и се чуваше тиха музичка от другия край на бара.Пълна идилия.И тази сутрин си пускам Сблъсък-дават Нина Николина,която говореше занякакъв клип и за Хавана :D .Съвпадение,а?Вече се колебая-Перу или Куба.Трябва да посетя и двете места,но кое да е първото?

 

П.С.Между другото си търся такива слънчеви очила,някои ако има идеи...

Link to comment
Share on other sites

...И всеки път, когато си мисля, че всичко ще се оправи както винаги, се появява нещо, което отново да ми убие надеждите.

Тъкмо като се зарадвам, че на хората им е омръзнало да ме измъчват и пак се започва...

Как все се намира някой да ме заплашва и да ми поставя условия за това какво да правя и какво-не?!

Искам пак да съм най-щастливият човек на света... :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Нема се пуашиш, цял живот ще е така. Като ти мине пубертета ще се оправиш. Ся ги взимате много навътре нещата ама по нататък като посвикнеш няма ти прави впечатление. То и сега не трябва да ти прави ама както казах в пубертета е така. Даже е хубаво за нервната система и за цялостното състояние на организма да свикваш отсега. Между другото щастието няма да дойде само при тебе. Ще трябва да се бориш за него. И с това е хубаво да свикнеш. Ама ти сама ще ги разбереш тия работи, просто време ти трябва :)

 

Иначе през главата ми минава, че пак свърших работата на де що има модератор из тоя форум и си искам бирите ебати. Само се скатават и не ми купуват бира. Лоши хора се навъдиха ееей не е шега работа :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как кипя от енергия, а съм притисната в стената и не мога да мръдна... Мисля си, че ако отговоря в писмена форма на една пепелянка, това сигурно ще сложи край и на без това оскъдната ни комуникация. Така ме дразни тази жена!

Мисля си, че щом пиша тук, значи здравата съм я закършила...

Нямам търпение да се изнижат тези две проклети седмици. Още от сега чувам шума на вълните...

Link to comment
Share on other sites

Как може (да му такоам мамата) Скорпионс да пеят на плейбек, та било то и в пародия от сорта на "Шоуто на Слави"?! Направо недопустимо! Двоумях се дали да им ходя на концерта утре, ама.... средеееен

Link to comment
Share on other sites

Мисля си - как може да съществуват Вирулентните фаги, не може ли всички фаги да са умерени фаги? Мъчно ми става, защо да има лизис, като може да има мейоза? Както се казва - правете репликация, не конюгация! Също си мисля - не им ли е кофти на ауксотрофите - те са ощетени ( Примерно Ауксотрофите от типа Lis- си нямат ген, който да транслира Лизина, а прототрофите си го транслират, та пушек се вдига)!

 

Ако си мислите, че съм полудял - седнете и вие да прочетете целия учебник по Генетика и селекция на микроорганизми за 1 вечер и ще ви питам тогава! Забележете часа в който съм постнал!

Link to comment
Share on other sites

Мисля си - как може да съществуват Вирулентните фаги, не може ли всички фаги да са умерени фаги? Мъчно ми става, защо да има лизис, като може да има мейоза? Както се казва - правете репликация, не конюгация! Също си мисля - не им ли е кофти на ауксотрофите - те са ощетени ( Примерно Ауксотрофите от типа Lis- си нямат ген, който да транслира Лизина, а прототрофите си го транслират, та пушек се вдига)!

 

Ако си мислите, че съм полудял - седнете и вие да прочетете целия учебник по Генетика и селекция на микроорганизми за 1 вечер и ще ви питам тогава! Забележете часа в който съм постнал!

що ли ми е толкова познато? :P по-миналата година ме гърчиха по биология много,та накрая вървях по улиците и вместо да се радвам на котките си мислех за проявите им на рецесивни алели :lol:

а в момента си мисля,колко много мразя тъпите часови разлики :angry: :angry1 :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...