Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
взе шишенцето с водичка на едното момче,защото му се струвало,че пишело нещо на етикета. :unsure: :wir

аз прегладнях... не ни разрешаваха шоколади, "Тук да не ви е закусвалня?!" ... тоя път поне вода си бях взела - друг път ходя само с химикал... тоя път обратно - свършиха ми и двата химикала :wacko:

И нашите квестори непрекъснато крещяха... най-много на момчетата :D и те се извъдиха едни глупави... залепиха си пликовете без да си сложат листовете вътре...

Link to comment
Share on other sites

правилно. като ми наизкарат некви вафли, шоколади, кроасани, коли, все едно не може няколко часа да издържиш. взимаш си водичка пишеш си и отиваш да ядеш.

 

Rukuju se rukuju!

две седмици и ще има сръбскоооо!

Link to comment
Share on other sites

Новите глоби за превишена скорост са доста солени ... :angry:

ама дано е за добро!

Link to comment
Share on other sites

Криво разбрана е нашата цивилизация??? :wacko: Всичко е относително и секса е едно на ръка. :hump:

 

П.П. За хората който се явяват на кандидат студентски изпити да отбележа че тази година квесторите са минали СПЕЦИАЛЕН КУРС за преписващите. Като всичко е разработка на военните :blink:

Link to comment
Share on other sites

ухх много сладко беше :wub: :happy:

Link to comment
Share on other sites

Искам просто 3 на теоретичния си въпрос, не искам успех, не искам почести. Искам ужасния държавен да ми се махне от главата, да ида след него с разни хора и да се намахаме с мастика в 2 следобяд. После - жена и Morrowind. Светът ще се изчерпва само с тия две неща поне за една цяла седмица.

Link to comment
Share on other sites

Мразя word файлове от по над 150 стр. с двойно повече картинки, отколкото текст - и 2гб рам да имах, пак щеше да забива и да се влачи.

Link to comment
Share on other sites

чудя се на акъла на болшинството кандидати за УНСС. най-желана специалности - маркетинг и бизнес администрация, а най-известните и най-добри специалности - МИО, икономика на туризма и икономика на търговията са едни от най-нежеланите.

то си е тяхна работа, мен всичко това мноооого ме радва. сега шансовете ми да уча някоя от тези специалности значително се увеличиха. ПУ вече не е възможност, всички мечти и усилия са насочени към УНСС и дано, дано успея. И дано на 6-и август се изправя пред сградата на УНСС и да се провикна: "КУРВИ, ВАШ СЪМ!"

Link to comment
Share on other sites

Струва ми се, че е крайно време Curunir да ми скан 9-та тема, щото и аз искам да си вземвам изпита?

 

 

Оо, Buyu, добро утро мойто дете! Тъкмо ставам! :P

 

Имаш късмет, че не ме пришпори по телефона по-рано докато спях. Съжалявам, просто не знам къде съм вече. Преуморено ми е, от нерви и от всичко и спах докато мога.

Link to comment
Share on other sites

чудя се на акъла на болшинството кандидати за УНСС. най-желана специалности - маркетинг и бизнес администрация, а най-известните и най-добри специалности - МИО, икономика на туризма и икономика на търговията са едни от най-нежеланите.

Те хубуу извесни и добри, ама си искат още един изпит и то бая кирлив. Нормално да не им са занимава на хората :). Пък и бая народ са сложили МИО на първо желание. Оделно за тия МИО финанси и т.н. си има абонирани вече места за хора, които не им е необходим изпит, се пак тва е УНСС :D

Link to comment
Share on other sites

Chambao или Grindhouse: Death Proof ???

Link to comment
Share on other sites

Те хубуу извесни и добри, ама си искат още един изпит и то бая кирлив. Нормално да не им са занимава на хората :). Пък и бая народ са сложили МИО на първо желание. Оделно за тия МИО финанси и т.н. си има абонирани вече места за хора, които не им е необходим изпит, се пак тва е УНСС :D

съвсем нормално е да има изпит по език.

ама всеки според възможностите си.

Link to comment
Share on other sites

BREAKING NEWS - WOMEN AND INTERNET DON'T MIX :ph34r:

 

1212vr5.th.png

само тука не се е разписала,но тръпна да почета :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...