Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Бре, как се разбира, че сме от една порода - "посветих" този текст на една досадна съученичка от английската. Тя първоначално много се зарадва и трогна от жеста, но след като започна да чете, усмивката й бързо се скри и очите й се разшириха три пъти. Оттогава нататък ме гледаше много странно. Защо ли :)

:devil Тъпото е че аз тая колежка я харесвах ... странна работа.

Link to comment
Share on other sites

... Двама сте, нали...? :rolleyes:

от няколко месеца се чудя...

 

Милиони сме, но в едно тяло. Обожавам съзнанието. Просто родовете в езика ни са малко и затова се заблуждаваш, че сме двама.

 

И благодаря за вниманието (сега като обмисля ситуацията - изглежда ми като слаб опит за провокация и зов за внимание. Макар и да не съм сигурна... Но кой може да е?)

Link to comment
Share on other sites

И благодаря за вниманието (сега като обмисля ситуацията - изглежда ми като слаб опит за провокация и зов за внимание. Макар и да не съм сигурна... Но кой може да е?)

Нищо общо с опит за правокация или внимание, просто любопитство :)

Link to comment
Share on other sites

afx ти слушаш ли Pendulum е? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защо като бъзикаш някъф сървър с лигави хакове накрая решават да ти сложат бан? Итс Нот Фаир !

Link to comment
Share on other sites

Нищо общо с опит за правокация или внимание, просто любопитство :)

 

Не ме разбра...

Опит за провокация от моя страна. С цел някой да ми обърне внимание. (Оле, пак май се шегувам със себе си, трябва да си забраня повече такива шеги!)

Link to comment
Share on other sites

afx ти слушаш ли Pendulum е? :rolleyes:

:) Ами точно Pendulum не особено много... просто съм наясно за какво става въпрос (най вече със remix-а на Voodoo People) Иначе.. по-скоро слуашм:

- Black Sun Empire

- Noisia

Също така Prolix, Gain, Audio, Limewax, Panacea и разни други такива изроди :)

 

Не ме разбра...

Опит за провокация от моя страна. С цел някой да ми обърне внимание. (Оле, пак май се шегувам със себе си, трябва да си забраня повече такива шеги!)

Значи познах. Можеш да намалиш нивата на самоирония... :)

Link to comment
Share on other sites

мии аз не говоря за voodoo people имат доста по-добри неща от тоя rmx та са чудих,защото нали си почитател на d'n'b :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

мии аз не говоря за voodoo people имат доста по-добри неща от тоя rmx та са чудих,защото нали си почитател на d'n'b :rolleyes:

Да ясно ми е.. само че аз само него съм слушал .. засега :) Просто слушам други неща които вече изброих... иначе благодаря че ме подсети да ги чуя и тях в някакъв момент. Няма да избягат :)

Link to comment
Share on other sites

Аф(хикс) след това, което каза за микса на ПЕНДУЛУМ на вуду ппл... Издихна ми се в очите. Повече никакво заяждане с теб... А да.. И след блак сън импайа!!!

Link to comment
Share on other sites

Just call me muscle man B) , or Аполончо :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Pendulum ... dnb ... слушам други неща които вече изброих...

 

Айде по-просветените dnb слушатели да ми препоръчат нещо, защото отчаяно търся нещо подобно на това:

 

Ъъъъ... chillout dnb? :unsure:

 

Това е от саундтрак, имам го целия, но досега не съм успял да намеря нещо подобно, дори и малко, на него. Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

обаче тоя фотошоп кви чудеса прави :love :devil :P

Link to comment
Share on other sites

Аф(хикс) след това, което каза за микса на ПЕНДУЛУМ на вуду ппл... Издихна ми се в очите. Повече никакво заяждане с теб... А да.. И след блак сън импайа!!!

handshake.gif

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата че за първи път гледах сватба по Интернет. Леля ми се омъжи в Лас Вегас и гледах церемонията баси якото :rolleyes: :wir

Link to comment
Share on other sites

за пореден път бях прецакан от момиче.

след скандала в събота си се напих и прекарах страхотна нощ.

зарибих се по макс пейн, точно когато не трябва, седмица преди изпитите.

ако вляза в университета, ще съм на седмото небе.

след изпитите започвам страхотна работа.

мнооого смесени неща чувства, дано хубавото надделее

Link to comment
Share on other sites

ох,станах в 11 до сега съм на 2 цигари,иска ми се до вечерта да са максимум 4 :blink: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...