Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

12 бирички, така ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
12 бирички, така ли?

По груби сметки да ама седнахме кам 2 следобед до 7 лека почифка и след това от 9 до 3 което са си 11 часа по бира на час напълно нормално . Скоро такива маратони не от дипломата насам нито грам алкохол не съм близвал .

Минава ми през главата дали няма да бъдем първата държава изключена от евросъюза причината е тази статия http://www.ipo.bg/Default2.aspx?ArticleID=...695&ref=rss

Link to comment
Share on other sites

"фен" na Чамбао. :laughing:

Искаш снимки от концерта снощи или мастиката говори вместо теб? :blink: :tongue

 

@frodo :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

А не.. снимки не ща. Колкото до мастиката... тя ми позволи да кажа нещо което мисля без да се съобразявам с това какво мисли другия :)

 

С две думи - да съм искрен.

Link to comment
Share on other sites

Пичуи, хич не ви се окачам на порицанията, последните няколко дни бях в постоянна нервна криза и просто беше наложително да разпусна алкохолно. Последното ми сериозно пиене беше на последния 8-ми декември, време беше и просто трябваше да се направи при първа възможност след гнусния изпит.

Link to comment
Share on other sites

Бате.. това звучи като извинение защо си пил :) Не мога да разбера защо веднага се появиха някакви хора от монитора които да ни държат сметка с кой.. какво и колко и защо сме пили. Не мога да разбера каква е целта. Нали темата е "какво ви минава през главата"

 

Та по темата - в момента през главата ми минава влака София-Пловдив... по няколко пъти в последния половин час! Сега се сещам защо не пия концентриран алкохол по принцип. Когато искам да се отпусна използвам други по-практични психоактивни субстанции... направил съм си труда да прочета повечко по темата без да вярвам на каквито и да е митове (с кремвирш) или пък да слушам разни многознайковци по форумите.

 

Си праа квот си искам!!

 

-- MC Фараона

Link to comment
Share on other sites

То било интересно да блееш през прозореца...

Link to comment
Share on other sites

Бате.. това звучи като извинение защо си пил :) Не мога да разбера защо веднага се появиха някакви хора от монитора които да ни държат сметка с кой.. какво и колко и защо сме пили. Не мога да разбера каква е целта. Нали темата е "какво ви минава през главата"

 

Та по темата - в момента през главата ми минава влака София-Пловдив... по няколко пъти в последния половин час! Сега се сещам защо не пия концентриран алкохол по принцип. Когато искам да се отпусна използвам други по-практични психоактивни субстанции... направил съм си труда да прочета повечко по темата без да вярвам на каквито и да е митове (с кремвирш) или пък да слушам разни многознайковци по форумите.

 

Си праа квот си искам!!

 

-- MC Фараона

И то кой критикува-Весо :lol: .И кфо ви речи кой кога се напива бе .Като му е кеф на човек може да се напие и в 12 на обяд.Вие сигурно седите пред часовника и като мине 3 часа през ноща тогава ставате пяни :laughing:

 

 

Бях решил да не пиша повече в тая тема,че нали се ме обвиняват в спам хора с по 4000 хиляди мнения,но карай нИ мЪ БърКЪ :zzz :D

 

VeSo ахахаха дообре уе Весо.Ти си същия пикляк като мен :D .Все пак си само с две години по-голям :D

Link to comment
Share on other sites

Бате.. това звучи като извинение защо си пил :) Не мога да разбера защо веднага се появиха някакви хора от монитора които да ни държат сметка с кой.. какво и колко и защо сме пили. Не мога да разбера каква е целта. Нали темата е "какво ви минава през главата"

Когато го написах това за напиването нито съм ви държал сметка нито нищо. И никои не ви е искал оправдание защо сте се напили. Даже може да се върнете и да видите какво точно съм написал => "Да пийнете ОК, да ви е весело и приятно, да разпуснете..." <= Съвсем нормално е, но ми мина през главата защо трябва да се напивате толкова много и да се хвалите. Не е било с лоши чувства ама май не сте ме разбрали... :(

Link to comment
Share on other sites

"красавецо" къде видя да съм го критикувал в колко часа се е напил? Всъщност изобщо не го критикувам, че се е напил, замисъла беше малко по друг, но си още недорасъл да го разбереш ;)

Link to comment
Share on other sites

но ми мина през главата защо трябва да се напивате толкова много и да се хвалите. Не е било с лоши чувства ама май не сте ме разбрали... :(

Ама не... ние просто констатирахме факта :D За хвалене не е самото пиене.. а тънкния момент който се пропуснали ... че колеги от форума които не са се познавали на живо до скоро... си пият заедно мастиката все едно са се познавали вианги.

 

Мисля че това е нещо хубаво. Пък и аз винаги съм обичал новите контакти...

 

В крайна сметка колкото и да отричате този форум тук си е едно малко общество и е добре да сме си полезни един на друг.. въпреки че обичаме да се хапем един друг словесно от време на време. :P

 

Та това беше замисъла. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

хубаво сте направили, че сте излязли, поляли сте изпита. хубаво. защо от моето несъгласие с факта, че сте се напили рано-рано, тръгна да говориш глупости.

не съм съгласен с много от твоите мнения. това проблем ли е? защо ме обвини, че съм некъф гийк? изобщо не знаеш кога, къде и с кого излизам. форумът ни е много хубаво нещо. но преди беше още по-хубав. в последно време хората станаха прекалено много и то с хора, които не ми харесват по дефолт (нямам предвид теб). отначало изобщо не ми харесваше, но с времето се оказа, че не си такъв идиот, за какъвто те мислех.

стана късно, занимавам се с нещо неприятно в момента и нз колко е разбираемо това, което написах. най-добре е някой ден да си кажем с тебе две прикаски на живо, пък може това да се окаже "the beginning of a beautiful friendship" както в казабланка

 

фарел, гаден сеирджия :)

Link to comment
Share on other sites

кефи ме как почват всички да се обясняват и оправдават,развалихте боя :bgrin: :lol:

иначе си мисля колко много обичам да готвя :wub: :love

и колко мразя да преяждам :( :angry: :(

Link to comment
Share on other sites

Искам магическа възглавница - в момента, в който си пльосна главата върху нея, да заспя дълбоко и непробудно.

 

А в случая кофти възглавница + питбул + кафе = сън валялоооо!

Link to comment
Share on other sites

Яко е първото нещо , което чуеш като се събудиш да е дръм ен бейс ^^

Link to comment
Share on other sites

Зависи на какъв кеф си. Комшията се будеше едно време с Азис. Откак почнах да се приспивам с Rammstein, реши че е тъпо да се заяждаме на тема музика. Явно не искаше да инвестира в по-сериозна аудио техника. Минава ми през главата, че е ден на Майстора днеска. Което означава че идва уикенд :) Което пък означава балкан, хладно, бири, скари и мнооого релакс :) Със ебахти нагласата за работа ми почва деня хех.

Link to comment
Share on other sites

Зависи на какъв кеф си. Комшията се будеше едно време с Азис. Откак почнах да се приспивам с Rammstein, реши че е тъпо да се заяждаме на тема музика. Явно не искаше да инвестира в по-сериозна аудио техника. Минава ми през главата, че е ден на Майстора днеска. Което означава че идва уикенд :) Което пък означава балкан, хладно, бири, скари и мнооого релакс :) Със ебахти нагласата за работа ми почва деня хех.

Ми дръм ен бейс-а не ми е любим стил ма от няколко дена като стана все тва пускам (по-точно shuffle на уинамп) и ме кефи :)

Link to comment
Share on other sites

Заминавам на палатки на една рекичка с 10 човека и 100 бири. :rolleyes:

и аз, какво съвпадение

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ша си бачкам цяло лято. А и след това и ша си уреждам животеца за напред. Също така си намерих гига яки елипси.. Ама не знам как се реже кора да го еба!

Link to comment
Share on other sites

С пробивен трион. Правиш дупка с по-дебела бургия, колкото да влезне триона и след това режеш. Нищо сложно. Ама си очертай къде ще режеш и карай внимателно с триона.

Link to comment
Share on other sites

С пробивен трион. Правиш дупка с по-дебела бургия, колкото да влезне триона и след това режеш. Нищо сложно. Ама си очертай къде ще режеш и карай внимателно с триона.

Да... Разбира се, че ще очертая но нямам такъв трион... Срещу 1 бира ще помогнеш ли? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...