Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Death is near :devil

 

 

Едит:

Защо Защо има такива хора ! Няма ли кой да ги лиши от мъките е на последно забелязах отговаря на въпрос от преди 2 години като след него има над 200 поста ... защооо защооо ... защооо простотията не ходи по гората ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
BREAKING NEWS - WOMEN AND INTERNET DON'T MIX :ph34r:

 

1212vr5.th.png

wadafak :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хех.. една нова дама се появи и веднага започнахте с постовете :)

 

Вече съм убеден че всяка нова дама във форума минава през следните етапи.

 

1. Коментари колко много post-ва

 

2. Етап в който ветераните се опитват да свикнат с различното мнение на новопостъпилата. Естествено всички се разделят на два лагера и започва зверско плюене по темите.

 

3. Част от отцепници ... започват да пращат ПМ-и на девойката с цел да я изпющят (евентуално)

 

4. Тъй като точка 3 ... не винаги сработва :) Се връщаме на момента с темите мъже vs. жени и тогава девойката бива провъзгласена за лесбиика - водещо до злобеене по неин адрес. Грозедто е кисело понякога.. indeed, майна"

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Хм...има един етап, през който минава Шефа, когато се появи ново момиче във форума:

 

1. Флубен съм...май...

Link to comment
Share on other sites

Мисля си как днес съм изкарал 11 часа яко бачкане и настроението ми пак ми е на 6 :)

 

АА.. и защо отново качих WOW у нас... ся брата ми отстъпва компа само когат заспи :tongue ...

 

Взема и аз да си лягам ... :zzz

Link to comment
Share on other sites

ибааааааааа

:blink: Като **** пишеш по форуми? :unsure: Уау... поздравления :laughing: :)

Нещо не ми харесва вятърът,има опасност да ме вдигне във въздуха :bgrin: :D Айде пак изпити два дни подред :ph34r: :ph34r: Който има съвест,да ми стиска палци :lol:

Link to comment
Share on other sites

Стискаме, intense, стискай и ти и другите, утре има държавен, пълен хаос е, с колегите панираме колективно в irc, на всички им е пълна мъгла!

Link to comment
Share on other sites

:blink: Като **** пишеш по форуми? :unsure: Уау... поздравления :laughing: :)

Нещо не ми харесва вятърът,има опасност да ме вдигне във въздуха :bgrin: :D Айде пак изпити два дни подред :ph34r: :ph34r: Който има съвест,да ми стиска палци :lol:

:thumbs-up:

Веднъж си престъпах принципа да не отговарям на непознати номера intense оказа се права верно е обожателка и то каква :bgrin: дано да не ми става навик това с отговарянето да не си патя някой ден :tongue

Link to comment
Share on other sites

лелеее, как се успах :(

Link to comment
Share on other sites

От доста време следя форума и чак сега събрах кураж да се регистрирам. Не вярвах, че има много момичета, които посещават подобни неща (форуми) и си мислех, че е място за момчета, които си говорят за коли и футбол.. Но явно не е така. Поразгледах темите .. И ей го на! Виждам, че няма тема за представяне на нови потребители, но... Здравейте! От тук познавам много малко хора... Надявам се да не съм поредното момиче, което коментирате и тормозите! :)

Link to comment
Share on other sites

Добре дошла във форума.

 

То.. не дай си Боже да говореха само за коли и футбол (двете ми най омразни теми).. :sick

 

Предполагам ако се регистрират повечко жени... тормоза върху еденица жена ще намалее още повече така че.. invite-вайте свои приятелки :P

Link to comment
Share on other sites

Ми... Това не е толкова лесно. Не съм само аз на мнението, че форумите са мъжки работи.. :) М/удругото вече получих 1вото съобщение... Май ЛС му викате... А съм само от няколко минути. :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе добре дошла :)

Няма да те тормозим много :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...