Jump to content
BulForum.com

Секс за една нощ


Бихте ли простили еднократната изневяра?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Е аз да не съм животно, като искам ще устоя, като не искам- няма ;) Всичко е въпрос на желание. А после като стане белята оправдания колкото искаш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

МОЖЕ и да простя, но никога няма да забравя !!!! Аз съм човек на крайсностите, но чувствата много объркват главата на човек така че бих простил но винаги ще го помня и ще го имам в предвид за напред.

Link to comment
Share on other sites

МОЖЕ и да простя, но никога няма да забравя !!!! Аз съм човек на крайсностите, но чувствата много объркват главата на човек така че бих простил но винаги ще го помня и ще го имам в предвид за напред.

Но все пак възможно е аз или гаджето ми да хареса някой друг моментно,както казва fluffy. И пък ако не се разбере както казва farrell,кво толкова чудо голямо.Никой не е вързан за другия да повторя.За мен това е нормално.

Link to comment
Share on other sites

Hm........zavisi ot slu4aq,no sum sklonna da mislq 4e bih prostila...Predstavete si naprimer,dami,4e vazliubeniq vi si sedi i edna strahotna madama re6i 4e q surbi i po4ne da se slaga na va6iq vazliuben.Kolkoto i da uporstva deteto na tazi (povtarqm) STRAHOTNA madama,tip El Macfersun ili nqkoq tam s golemi cici malko dupe i golemi djuki...ne vqrvam da ne se poddade...i posle na sutrinta otnovo si vi obi4a.......

Su6tiq primer se otnasq i za mujete...

Dano ne mi se slu4i de,ama se opitvam i az da se postavq na mqstoto na drugiq...

 

:) . При такъв случай, ако не искаш да изневеряваш, отиваш някъде на усамотено, удряш една бърза мастурбация и после никакви мисли за изневяра няма да ти минат през главата. Ако си много възбуден, свършваш бързо и тамън няма да се излагаш (за момчетата става въпрос) пред знойната мадама.

 

По принцип мразя изневярата, но и аз съм я практикувал. Без да се замислям, мога да кажа, че няма да простя никога. Но като се замисля малко, се сещам, че и аз може да изпадна в такава ситуация и тогава ще искам да ми бъде простено, защото ще съм наясно с чувствата си и ще знам какво и защо съм направил.

Link to comment
Share on other sites

Никой не е вързан за другия да повторя.За мен това е нормално.

 

Кой говори за връзване?! То е ясно. Все пак трябва да отбележим ако една двойка приема за нормално този тип изневяра и всичко е наред.. хубаво. Явно си е до.. характери.

 

Аз говорех за себе си - струва ми се че съм по-ревнив тип и за бих се почувствал кофти в една такава ситуация. Така че в МОЯ случай това за което говорим ще се отрази зле. Щом се чувствате в хармония.. правете каквото искате. :)

Link to comment
Share on other sites

:) . При такъв случай, ако не искаш да изневеряваш, отиваш някъде на усамотено, удряш една бърза мастурбация и после никакви мисли за изневяра няма да ти минат през главата. Ако си много възбуден, свършваш бързо и тамън няма да се излагаш (за момчетата става въпрос) пред знойната мадама.

***

Абе w00x, ти ще имаш момиче до себе си и ще ходиш да блъскаш, само за да не чукаш нея така ли!? LOL :punk Кой ви ги говори тея, определено не са звездите :wacko:

Link to comment
Share on other sites

В моя случай ако разбера, че приятелката ми направи такова нещо както написах по-горе е ясно какво ще направя с нея, но не утоичних какво ще стане с ония дет я е излъгал ... ммм лека промяна на данните в здравната книжка ;) а зависи къф точно е ... може да има гавра с трупа му брутално посегателство върху органи или едно красиво жертвоприношение :evil :devil :devil :devil ...

 

.... няма такива глупости като либерални демократични или каквито и да е връзки или с мен или против мен средно положение няма. Иначе никой не е вързан за другия така е но тук не става на върпос за това.

Link to comment
Share on other sites

Абе w00x, ти ще имаш момиче до себе си и ще ходиш да блъскаш, само за да не чукаш нея така ли!? LOL :punk Кой ви ги говори тея, определено не са звездите :wacko:

 

Еми как? Нали идеята е при тая ситуация да се избегне изневярата :) . ако нямаш сексуално желание, няма изневяра. толкова е просто. Няма да ми е гузно после на съвестта. аз не съм казал, че ще го направя точно това, а просто давам възможност.

 

в един филм беше казано "нямаш си на представа колко е различен света, когато не мислиш само за секс." (Магистрала 60, човека който го каза, нямаше член :) )

Link to comment
Share on other sites

в един филм беше казано "нямаш си на представа колко е различен света, когато не мислиш само за секс." (Магистрала 60, човека който го каза, нямаше член xmas.gif )

 

добре де ама.. аз като си имам.. кво да правя. :blink:

 

(между другото Route 60 е много добър филм :excl: )

Link to comment
Share on other sites

Еми как? Нали идеята е при тая ситуация да се избегне изневярата :) . ако нямаш сексуално желание, няма изневяра. толкова е просто. Няма да ми е гузно после на съвестта. аз не съм казал, че ще го направя точно това, а просто давам възможност.

 

в един филм беше казано "нямаш си на представа колко е различен света, когато не мислиш само за секс." (Магистрала 60, човека който го каза, нямаше член :) )

Мда съвестта ти ще е чиста, за разлика от ръцете. Не вдявам нещо, ама ай че ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

Мда съвестта ти ще е чиста, за разлика от ръцете. Не вдявам нещо, ама ай че ми се спи.

 

Ами ще ти обясня по-подробно.

При описаната възможност пред теб ще стоят 2 варианта:

 

1. Възползваш се и после се чудиш как да погледнеш приятелката си в очите и при най-добрия вариант, може да запазите връзката, да останете със спомена и да стигнете до консенсус, че тя може да го направи същото но веднъж, защото и ти си си позволил.

2. Усамотяваш се някъде, свършваш си работата на бързо. Връщаш се при компанията, вече не мислиш за момичето, защото не ти е интересно - няма я сексуалната енергия. Няма изневяра, ти си сексуално удовлетворен и с чиста съвест.

 

Секса е за престиж, чекията за удоволствие.

 

На кратко - защо да изневеряваме, като може да импровизираме на момента?

 

Това се отнася само за горната ситуация. По принцип изказах мнението си няколко поста по-нагоре. да не стават пак ексцесии (като при Христина Пеперудата) и да си помисли някой, че говоря за нещата обобщено.

Link to comment
Share on other sites

Току що се замислих нещо...начи ако приемем че секса и свирките са две съвсем отделни неща, съм по-склонен да простя на приятелката си ако е правила секс с някой, отколкото ако му е духала. Все пак с тая уста ме целува баси! :sick

Не казвам че ще ми е лесно да и простя за което и да е от двете неща, но във втория случай просто ще ми е по-гадно.

 

ПП:в момента мисля така. Утре сугурно ще съм на друго мнение ;) . Все едно...

 

You could have brushed your teeth after licking his balls

You could have had the decency to give me a call

While I was worried like a motherfucka

hoping you was straight

While you was sucking and fucking

some strange trouser snake

 

She said I'm the only one

...Said I'm the only one

...Said I'm the only one

Fuck You!

Link to comment
Share on other sites

Мислех си, че не бих простил, но после простих. Човек винаги може да се изненада от себе си. и накрая реших че вече не ми пука. ако жената е до мен когато ми трябва, все ми е тая кво прави през останалото време.

Аз не изневерявам. Не съм допускал да се случи, не смятам и да го правя. Понякога съжалявам за този си "дефект"(дамм, фарел, наистина е трудно когато красавици ти се фърлят на врата, но не е невъзможно), но друг път съм много щастлив с него (най-добрия начин да ти повярват на думите "не съм бил с тази жена" е ако те просто са истината).

Колкото до доверието - такова нещо няма и не е необходимо в една сериозна връзка. Любовта не е доверие, тя е чувство, а доверието е нещо, което раздаваш на хората

Link to comment
Share on other sites

...начи ако приемем че секса и свирките са две съвсем отделни неща, съм по-склонен да простя на приятелката си ако е правила секс с някой, отколкото ако му е духала.

Питал съм доста жени и парадоксалното е, че те приеамат оралната любов за по-безобидния начин за сексуален контакт. Вероятно е свързано с факта, че от другото се забраменява, а и не винаги може ;)

А бе де да знам - жени иди ги разбери! :wacko:

 

ПП. А за това къде онзи е свършил, няма да повдигам въпроса, защото... :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз съм лооооооооооош, лооооооооооооош човек, не бих простил, но ми се иска на мен да ми простят :blink: :excl: :D

Link to comment
Share on other sites

КРАТКО И ЯСНО - НЕ НИКОГА НЕ МОГА ДА ПРОСТЯ, ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧИНА ЧЕ ЩЕ МЕ ГНУС ДА СИ ЛЕГНА С НЕЯ, ДА Я ЦЕЛУНА, С МИСЪЛТА ЧЕ Е ПЪШКАЛА ПО НЯКОЙ ДРУГ. ТОЛКОВА!!!!

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, че обръщам темата на чат, но въпрос към AssassiN - водейки се по тази логика, би трябвало да те е гнус да спиш с момиче, на което не си първия.

А относно този толкова непростим секс за една нощ. Помислете от друга страна - значи тя е била с друг, целувала се е с друг, спала е с друг и въпреки всичко тя се връща при вас?! Значи сте нещо повече от него, значи във вас вижда нещо повече, цени ви, обича ви повече. Ако изневерите продължат - значи просто не е търсела разнообразие, не е било просто за нощта, ами тя си е такава - тогава КРАЙ! Но ако това не се повтори, ако тя си остане при вас, означава, че сте нещо повече от този, с който е пробвала. А за да пробва с някой, той едва ли е случаен. Да продължавам ли?(същото важи и за обратния случай, да не се обидят дамите, че е конкретно адресирано към мъжете)

Link to comment
Share on other sites

А относно този толкова непростим секс за една нощ. Помислете от друга страна - значи тя е била с друг, целувала се е с друг, спала е с друг  и въпреки всичко тя се връща при вас?! Значи сте нещо повече от него, значи във вас вижда нещо повече, цени ви, обича ви повече. Ако изневерите продължат - значи просто не е търсела разнообразие, не е било просто за нощта, ами тя си е такава - тогава КРАЙ! Но ако това не се повтори, ако тя си остане при вас, означава, че сте нещо повече от този, с който е пробвала. А за да пробва с някой, той едва ли е случаен. Да продължавам ли?(същото важи и за обратния случай, да не се обидят дамите, че е конкретно адресирано към мъжете)

 

Да но при тази ситуация има и друг вариант!!Това момиче се връща при теб само защото другия и е резнал квитанциите!!Използвал е няколко пъти и тя какво прави веднага припка при "любимия"!!!Веднага започват милите очи,"О скъпи" тоест тъпи и аз трябва съм най-големия балък да се събера с нея отново!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

jozo,говорим за един път,кви квитанции те подгониха???

 

Аз в предишното си мнение написах че несъмнено щом стане веднъж това нещо то несъмнено ще се повтори!!

Link to comment
Share on other sites

ее,много в крайност си!да изневерих само за един път беше,и веднага след тва дортъчах до "любимото същество",щото ми станаха някои неща доста ясни,които нямаше начин да ми станат ясни преди това или по какъвто и да е друг начин,и не се е повтаряло,сега виждаш ли нещо положително в този тип изневяра?

Link to comment
Share on other sites

Не винаги се повтаря, ама защо изобщо трябва да пробва...

Приятелката ми твърди, че имало и такъв тип изневяра, за който говори farrell , чрез нея да разбереш какво имаш и какво можеш да загубиш, или да си изясниш чувствата, но аз не мога да го разбера това ;)

Link to comment
Share on other sites

ее,много в крайност си!да изневерих само за един път беше,и веднага след тва дортъчах до "любимото същество",щото ми станаха някои неща доста ясни,които нямаше начин да ми станат ясни преди това или по какъвто и да е друг начин,и не се е повтаряло,сега виждаш  ли нещо положително в този тип изневяра?

Aбе не са оправдавай, следвайки твойта логика, може да има жени или мъже, на които ще им се изяснята нещата след 20тата изневяра. Бахти и положителното вяла си си катеричката някъде другаде и после трябва да го погледнем положително. Твоя човек незнам как го е приел, ако си го уведомила изобщо де ... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...