Jump to content
BulForum.com

Секс за една нощ


Бихте ли простили еднократната изневяра?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Надявам се да няма такава тема! Аз потърсих, но не открих подобна! Извинявам се,ако съществува и моля за линк към нея!

Иначе, мисля, че въпросът е ясен! Интересно ми е дали бихте простили еднократната изневяра на гаджетата си? И при какви условия евентуално?

Нарочно съм формулирал отговорите доста условно! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Има хора което определено не им пука че си изневеряват един на друг защото така разообразявали връзката си или съответно брака си!!Аз лично не бих простил изневяра дори и веднъж защото мисля че след като е станало това нещо то несъмнено ще се повтори!!Пък и изневярата е критерий колко един човек те обича!!Това е лично мнение не обвързвам никой с него :punk

Link to comment
Share on other sites

случват се и такива работи-прощава се,но не се забравя :excl:

и е 100000 пъти по-добре,когато не се разбере,че се е случвало,най-тъпото е сам да си признаеш :angry:

Link to comment
Share on other sites

Никва представа! Винаги съм мислел че немога да го простя. Напоследък обаче ми се върти обратното в главата. Въпроса е в какво настроение съм явно.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че няма да мога. Незнам зависи... може би наистина не! Ако толкова иска някой друг, просто да скъса с мен и да ходи където пожелае.

А на това "ако обичаш ще простиш" ще отговоря - АКО МЕ ОБИЧА НЯМА ДА ГО ПРАВИ.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че няма да мога. Незнам зависи... може би наистина не! Ако толкова иска някой друг, просто да скъса с мен и да ходи където пожелае.

А на това "ако обичаш ще простиш" ще отговоря - АКО МЕ ОБИЧА НЯМА ДА ГО ПРАВИ.

еее ти пък ся :bgrin: има моменти и моменти,не ме карай да ти ги разяснявам подробно,все е дно ти сам не ги знае6 ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам, че по-скоро не бих простил,ама да не ми се налага:)

Съмнявам се, че чувствата ми ще бъдат същите след такава случка, защото ще си я припомням честичко!

Link to comment
Share on other sites

Ако ми изневери - значи не й давам всичко, от което се нуждае. Което има две обяснения:

1: Нещо в мен куца

2: И тя не знае какво иска (иска всичко, като го получи иска още)

И двата варианта говорят, че нещата не са на добре. Ако е еднократно - значи е преценила, че все пак аз струвам повече. За това бих простил. Освен това, аз също е много вероятно да се поддам на нещо такова. Обичам разнообразието, а ако връзката се превръща в банално ежедневие... Та, няма проблем да простя, ако биха ми простили и на мен :Р

Link to comment
Share on other sites

случват се и такива работи-прощава се,но не се забравя :excl:

и е 100000 пъти по-добре,когато не се разбере,че се е случвало,най-тъпото е сам да си признаеш :angry:

Аз съм доста по-склонна да простя,ако разбера за евентуалната изневяра от него,а не от някой друг.С времето все повече се убеждавам,че скрити неща няма.Предпочитам да си имаме доверие,дори когато става въпрос за нещо такова.

Иначе конкретно по въпроса - едва ли бих простила...Но всъщност за да съм с някого,трябва напълно да му вярвам и да съм убедена,че до изневяра няма да се стигне.

Link to comment
Share on other sites

Аз - да.Кубинките ми - не. ;)

Дори и да има моменти и моменти, или да обичам много силно - едно шибане за една нощ си е чиста изневяра.А щом има изневяра, значи имам някаква вина(поне съм склонен да търся вината в себе си, не в другия).

Така че - едва ли.

Link to comment
Share on other sites

jozo - "несъмнено ще се повтори"? Хм постави се ти на мястото на "съгрешилия". Ще кажеш никога няма да ми се случи. Сигурен ли си? Не би ли искал да се върнеш при човека, който обичаш истински след някоя глупава, недомислена, пиянска и т.н. случка? Няма ли ти самият да се кълнеш, че "никога няма да се повтори"?

 

farrell - Да, обаче ако се разбере от "външен" човек? Тогава става 1млн. пъти по-гадно! Губи се доверието! А това че другите знаят наранява самочуствието му.

Link to comment
Share on other sites

Показвам нагледно резултата от изневярата

 

Стъпка едно поздрав с една от песните:

1.DMX feat. Eminem and Obie trice - Go to sleep

2.Metallica -Die, Die My Darling (garage inc)

 

Обобщени резултати :

pic4_s.jpg

 

И в заключение кратък поздрав с песента Ludacris - Move Bitch (Remix), след което отивам да видя какво не харесвате на тази водка :D :)

Link to comment
Share on other sites

Не. Твърде ревнив съм. Съжелявам. Едно нещо като се развали не може да никога да се върне до изходната си позиция така както е било. Скромният ми опит го показва, въпреки че видимо.. съм склонен да простя. Просто няма да е същото.

Link to comment
Share on other sites

jozo - "несъмнено ще се повтори"? Хм постави се ти на мястото на "съгрешилия". Ще кажеш никога няма да ми се случи. Сигурен ли си? Не би ли искал да се върнеш при човека, който обичаш истински след някоя глупава, недомислена, пиянска и т.н. случка? Няма ли ти самият да се кълнеш, че "никога няма да се повтори".

 

За разлика от някой хора като се напия пак знам какво върша!!Ако обичам някой човек истински аз няма да помисля за изневяра!!Какво като съм пиян аз пак си обичам този човек и му имам вяра така и той вярва в мен а така аз ще излъжа доверието му!!Друг е въпроса че някой хора се натряскват като талпи за да направят това което нямат смелост да го сторят когато са трезви!!Алкохола е само едно извинение но в никакъв случай като се напия не бих изневерил на човека който обичам истински!!

 

Аз мисля че това нещо не може да стане при мен но да приемем хипотетично че съм го сторил!!Ако съм обичал истински този човек как мога да го погледан в очите и да знам че съм измамил доверието!!При това положение в никакъв случай няма да искам да се съберем защото никога повече няма да си имаме вяра един в друг!!Много по-добре ще е да сме разделени!!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че това нещо не може да стане при мен но да приемем хипотетично че съм го сторил!!Ако съм обичал истински този човек как мога да го погледан в очите и да знам че съм измамил доверието!!

Ти си мечта за всяка жена направо......

А Farrell, като казваш, че не би си признала изневярата, как очакваш човекът до теб да ти има доверие за в бъдеще? Или вие ще сте една модерна и либерална двойка?:)

Link to comment
Share on other sites

А Farrell, като казваш, че не би си признала изневярата, как очакваш човекът до теб да ти има доверие за в бъдеще? Или вие ще сте една модерна и либерална двойка?:)

 

Да бре.. глупости.. връзка в която няма доверие не е нищо. Доверието е всичко. :punk

Link to comment
Share on other sites

ми,тя за кво е изневяра тогава,да ходиш да разправяш къде с кой как и защо!

изводите от случката си остават за теб,сам да си ги правиш и т .н.

ако можеш да го направиш така ,че да не се рзабере-ок,а като не можеш-няма да го правиш!иначе за кво доверие ми говорите,аз на себе си нямам доверие,та на някой друг ли :confused :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам, че по-скоро не бих простил,ама да не ми се налага:)

Съмнявам се, че чувствата ми ще бъдат същите след такава случка, защото ще си я припомням честичко!

честичко е меко казано..... :cry :( Ама да....обича ли те,няма такива глупости да стват.....изневярата е толкова подло и долно нещо..... :angry:

П.с. аз бих простила,ама после няма да говоря колко би ми било тежко :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...