Jump to content
BulForum.com

Секс за една нощ


Бихте ли простили еднократната изневяра?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

айде бе ти все едно не си изневерявал,и не знаеш кво е :P

и не съм го уведомила мноо ясно не му тряаа да знае :lol:

важното е ,че се върнах при него,той прости и заживяхме весело и щастливо :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Много ми е интерсно защот трябва да изневевериш за да разбереш чуствата си към даден човек?? :confused Може би аз съм някав страннен индивид и немога да го разбера това нещо!!Може би то се получава защото повечето връзки стават без да е наясно всеки от партньорите какво очаква от връзката!!Аз винаги съм знаел какво искам от дадения човек срешу мен и може би затова немога да приема изневярата за начин покойто разбираш какво чустваш към даден човек :punk

Link to comment
Share on other sites

айде бе ти все едно не си изневерявал,и не знаеш кво е :P

и не съм го уведомила мноо ясно не му тряаа да знае :lol:

важното е ,че се върнах при него,той прости и заживяхме весело и щастливо :P

Защо трябва да изневерявам след като получвам това от което имам нужда от жената до мен. Сяташ ли се за какво ти говоря, не всичко е забито само в долната глава :) :D ... Ами вземи да му кажеш вече да видиш колко време ще трае семейното ви щастие, нали трябва да има прозрачност във връзката ви ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интерсно защот трябва да изневевериш за да разбереш чуствата си към даден човек?? :confused

 

Може би това е поредното извинение ;) Е, по-добро е от "скъпи, бях пияна" или нещо от сорта, но пак не струва...

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва да изневерявам след като получвам това от което имам нужда от жената до мен. Сяташ ли се за какво ти говоря, не всичко е забито само в долната глава  :)  :D ... Ами вземи да му кажеш вече да видиш колко време ще трае семейното ви щастие, нали трябва да има прозрачност във връзката ви  ;)

не виждам смисъл в подобни самопризнания,пълна набутка е!веднъж без да искам си признах някои работи и кво стана-натякване до живот!аре бе той на мен да не би да ми дава отчет за кво прави къде и с кой :allien всеки си има тайни :P

Link to comment
Share on other sites

не виждам смисъл в подобни самопризнания,пълна набутка е!веднъж без да искам си признах някои работи и кво стана-натякване до живот!аре бе той на мен да не би да ми дава отчет за кво прави къде и с кой :allien всеки си има тайни :P

Да ти имам естеството на тайнити, ако искаш може да минеш целия футболен отбор, важното е да пазиш тайна ;)

Link to comment
Share on other sites

и все пак изневярата е само последствие,не забравяй ,че има причина !!!!!!

така ,че по-добре да потърсиш първо нея,ане да се задръгваш за изневярата :excl:

Link to comment
Share on other sites

и все пак изневярата е само последствие,не забравяй ,че има причина !!!!!!

така ,че по-добре да потърсиш първо нея,ане да се задръгваш за изневярата :excl:

Изневярата е следствие от две възможни причини:

 

1. Че не получаваш от човека до теб това от което има нужда, което може би значи, че връзката ви се е изчерпала;

2. Просто незнаеш какво искаш и като те засърби някъде и хайде скок и после страдаш от синдрома на гузната съвест и гледаш мило мило с навлажнените си ( почти докарващи го до кравешки ) очи.

 

Избери си кой вариант е при теб :D :)

Link to comment
Share on other sites

Изневярата е следствие от две възможни причини:

 

1. Че не получаваш от човека до теб това от което има нужда, което може би значи, че връзката ви се е изчерпала;

2. Просто незнаеш какво искаш и като те засърби някъде и хайде скок и после страдаш от синдрома на гузната съвест и гледаш мило мило с навлажнените си ( почти докарващи го до кравешки ) очи.

 

Избери си кой вариант е при теб  :D  :)

мм,определено не е втората!

но специално в моя случай причините бяха адски много,трупани с месеци на ред, :sayjin

Link to comment
Share on other sites

мм,определено не е втората!

но специално в моя случай причините бяха адски много,трупани с месеци на ред, :sayjin

Ами тогава защо продължитхте да сте заедно, явно връзката ви е била на изчерпване и изневеярата е била следствие, а не начин за разрешаване на проблемите ви. Виновна си... Развалих си мнението за теб, такова хубаво момиче пък такива мрасотии да прави :excl: :cry

Link to comment
Share on other sites

А относно този толкова непростим секс за една нощ. Помислете от друга страна - значи тя е била с друг, целувала се е с друг, спала е с друг  и въпреки всичко тя се връща при вас?! Значи сте нещо повече от него, значи във вас вижда нещо повече, цени ви, обича ви повече. Ако изневерите продължат - значи просто не е търсела разнообразие, не е било просто за нощта, ами тя си е такава - тогава КРАЙ! Но ако това не се повтори, ако тя си остане при вас, означава, че сте нещо повече от този, с който е пробвала. А за да пробва с някой, той едва ли е случаен. Да продължавам ли?(същото важи и за обратния случай, да не се обидят дамите, че е конкретно адресирано към мъжете)

 

Може да не сме повече от него,а просто той да не й е вързал и тя да се е отказала да се занимава повече с него и се е върнала на сигурното.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интерсно защот трябва да изневевериш за да разбереш чуствата си към даден човек?? :confused Може би аз съм някав страннен индивид и немога да го разбера това нещо!!

 

- А бе ти ял ли си крокодилско месо?

- Ми не, никога! И не искам да опитвам!

- Защо??

- Ми не ми харесва! Предпочитам си пилешкото!

- О къде знаеш кое е месото за теб, след като не си опитал другото? Доверяваш се на сляпо! Не си проверил за себе си! Чул/чел си някъде, че крокодилското е гадно и си го приел за истина. Но някои препочитат да разберат от опита, да се порежат за да видят, че наистина кървят. С други думи - емпирично доказаното, си е емпирично доказано, няма съмнения, няма условия.

 

ПП. нядявам се да бъда разбран! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не ставай смешен,защото излиза така,че ти не можеш да бъдеш част от една модерна и либерална двойка,както мислиш.

ДОВЕРИЕ-това са глупости Никой не е залепен за другия

Май имаме различна оценка за модерните и либерални семейства? Различават ни се мненията доста!!!!

 

Hm........zavisi ot slu4aq,no sum sklonna da mislq 4e bih prostila...Predstavete si naprimer,dami,4e vazliubeniq vi si sedi i edna strahotna madama re6i 4e q surbi i po4ne da se slaga na va6iq vazliuben.Kolkoto i da uporstva deteto na tazi (povtarqm) STRAHOTNA madama,tip El Macfersun ili nqkoq tam s golemi cici malko dupe i golemi djuki...ne vqrvam da ne se poddade...i posle na sutrinta otnovo si vi obi4a.......

Su6tiq primer se otnasq i za mujete...

Dano ne mi se slu4i de,ama se opitvam i az da se postavq na mqstoto na drugiq...

Според мен, никога не се появява само една Ел Макферсън! Така че......пак ще се поддаде!!!

 

 

.... няма такива глупости като либерални демократични или каквито и да е връзки или с мен или против мен средно положение няма.

За това говорим!!!! :P

 

Аз в предишното си мнение написах че несъмнено щом стане веднъж това нещо то несъмнено ще се повтори!!

Именно,именно!!!!

 

Виновна си... Развалих си мнението за теб, такова хубаво момиче пък такива мрасотии да прави  :excl:  :cry

Е, на нейната възраст.......нека си поживее!!!! :) Сега й е времето! ;)
Link to comment
Share on other sites

Сега ми се струва,че не бих простила,дори и да е било само за една вечер.Това би ме наранило твърде много и знам,че след това нищо няма да е както преди.

За себе си знам,че не бих го направила.Така ще предам повече себе си и незнам как бих могла след това да имам някакво самоуважение.

Link to comment
Share on other sites

Spored men nai-vajnoto 6te e durjanieto na proviniliq se sled iznevqrata.Az li4no ne moga da zahvurlq edna prekrasna vruzka samo 6toto nqkoi se e podhluznal...a puk ako obi4am vinagi se borq dokrai...i ako ni6to ne stava nego 6te sborq! :devil

Prav be6e Mobo deto kaza 4e dokato ne se slu4i samo si prikazvame-nai-glupavo e vednaga da otse4e6 NE KRAI,NE ISKAM DA TE VIJDAM ili PROSTENO TI E MILO-SLU4VA SE!

Ne6tata ne sa 4erno-beli!

Link to comment
Share on other sites

Spored men nai-vajnoto 6te e durjanieto na proviniliq se sled iznevqrata.Az li4no ne moga da zahvurlq edna prekrasna vruzka samo 6toto nqkoi se e podhluznal...a puk ako obi4am vinagi se borq dokrai...i ako ni6to ne stava nego 6te sborq! :devil

Prav be6e Mobo deto kaza 4e dokato ne se slu4i samo si prikazvame-nai-glupavo e vednaga da otse4e6 NE KRAI,NE ISKAM DA TE VIJDAM ili PROSTENO TI E MILO-SLU4VA  SE!

Ne6tata ne sa 4erno-beli!

Съгласна съм с теб и аз бих се борила докрай за човека,който обичам и за връзката ни.

Предполагам,че ако ми се случи ще намеря сили да простя.Но определено не искам да разбирам как бих реагирала в такава ситуация.

Link to comment
Share on other sites

ПП. А за това къде онзи е свършил, няма да повдигам въпроса, защото... :sick  :sick  :sick

Копелеееееееееее! Можеше и без тва :sick

Днес съм в "непростимо" състояние. Мамичката и ако е правила нещо в Австрия! (поднасям искрените си извинения на snatch)

Link to comment
Share on other sites

- А бе ти ял ли си крокодилско месо?

- Ми не, никога! И не искам да опитвам!

- Защо??

- Ми не ми харесва! Предпочитам си пилешкото!

- О къде знаеш кое е месото за теб, след като не си опитал другото? Доверяваш се на сляпо! Не си проверил за себе си! Чул/чел си някъде, че крокодилското е гадно и си го приел за истина. Но някои препочитат да разберат от опита, да се порежат за да видят, че наистина кървят. С други думи - емпирично доказаното, си е емпирично доказано, няма съмнения, няма условия.

 

ПП. нядявам се да бъда разбран! :bgrin:

правил ли си секс с мъж?

а лайна ял ли си?

сигурно в отвъдното е много хубаво и затова никой не се връща....що не опиташ, а?

и безсмъртния детски лаф "ако ти кажа да скочиш в Марица ще го направиш ли?"

 

разумът служи именно за това - да можем да правим избор в ситуации, за които нямаме достатъчно опит и да преценяваме обстоятелствата. не можеш да твърдиш, че избора ми да не опитвам крокодилско е погрешен и че трябва да опитвам абсолютно всичко за да имам емпирични доказателства. разбери ме - не се заяждам.

Link to comment
Share on other sites

правил ли си секс с мъж?

а лайна ял ли си?

сигурно в отвъдното е много хубаво и затова никой не се връща....що не опиташ, а?

и безсмъртния детски лаф "ако ти кажа да скочиш в Марица ще го направиш ли?"

 

разумът служи  именно за това - да можем да правим избор в ситуации, за които нямаме достатъчно опит и да преценяваме обстоятелствата. не можеш да твърдиш, че избора ми да не опитвам крокодилско е погрешен и че трябва да опитвам абсолютно всичко за да имам емпирични доказателства. разбери ме - не се заяждам.

 

Абсолютно си прав !!!Точно това имах предвид :)

Link to comment
Share on other sites

1 разумът служи  именно за това - да можем да правим избор в ситуации, за които нямаме достатъчно опит и да преценяваме обстоятелствата.

2 не можеш да твърдиш, че избора ми да не опитвам крокодилско е погрешен и че трябва да опитвам абсолютно всичко за да имам емпирични доказателства.

3 разбери ме - не се заяждам.

Исках да прескоча първата част, но няма да го сторя.

Бе ти крокодилско месо помирисвал ли си?? Не, нали? Ама лайно си помирисвал, освен ако не ги снасяш в целофанче. Е според теб кое ще ти е по сладко, а? Не знаеш, нали, само предполагаш?

Така си и мислех! :sayjin

А знаеш ли аз 'що не ям лайна??? Защото съм опитвал и други, по-вкусни неща и ЗНАМ кое препочитам! А ти???

 

1 Вярно! Но когато се изгубиш и не знаеш по кой път да поемеш? Когато не можеш да смяташ, а те питат кой е верният отговор на задчата? Тогава започваш по метода проба-грешка, така се научава! Чувствата на един човек не винаги са толкова ясни и точни, не са нито черни, нито бели. Не знам колко е продължила най-дългата връзка на всеки от вас, които твърдите, че такова нещо не може да ви се случи. Но аз знам, че времето променя нещата, притъпява чуствата. Понякога се съмняваш в себе си, в това което изпитваш и т.н. И една подобна случка (изневяра, кратка раздяла и др.) ви показва какво цените най-много - човека до вас, свободата ви, приятелите и т.н. Не случайно хората казват: " Едва когато загубиш нещо (или си заплашен че ще го загубиш) разбираш какво си имал!" /знам че е клише ама.../. Ако не сте изпитвали подобни съмнения в една дълотрайна връзка (пр. 2-3 год.) и сте били все така убедени в чуствата си и в тези на партньора си мога само да ви завиждам. Явно се замислям прекалено много за дилемата: Дали човека до мен е човека за мен?!?! И тук отново опираме до метода проба-грешка, няма начин.

2 Прочети пак и ще видиш, че не твърдя подобно нещо!!! :angry:

3 Трудно ми е да го повярвам! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Сексът не е изневяра ;)

:punk Евала!

разумът служи  именно за това - да можем да правим избор в ситуации, за които нямаме достатъчно опит и да преценяваме обстоятелствата. не можеш да твърдиш, че избора ми да не опитвам крокодилско е погрешен и че трябва да опитвам абсолютно всичко за да имам емпирични доказателства. разбери ме - не се заяждам.

Ако ти можеш, да се поставиш адекватно във всяка една възможна ситуация, да я прецениш, без да попаднеш в нея и да докажеш, че е възможно, защото в случая изпитвам ОГРОМНИ съмнения относно възможността това да се случи, - просто ти свалям шапка и имаш уважението ми!

Пояснявам - ако можеш да прецениш всяка една ситуация, без тя да ти се случи. В смисъл "абе какво би се случило ако...". С някои неща просто трябва сам да си сблъскаш главата...

 

Deftur beerchug.gif

Link to comment
Share on other sites

............. Защото съм опитвал и други, по-вкусни неща и ЗНАМ кое препочитам! ..............

 

 

значи все пак можеш да вземеш решение и без да опиташ, нали?'

 

и освен това каква ти е гаранцията че след като лайното мирише гадно, то и на вкус ще е такова? или обратното де - че след като крокодилското мирише готино, то и на вкус ще е такова. знаеш ли че арсенът има вкус на бадеми, а е доста отровен?

аз пък не бих ял крокодилско, щото крокодила е зелен и е влечуго. въпрос на личен опит, предпочитание и ИЗБОР! метода на проби-грешки не е единствената възможност за вземане на решение и определено не е абсолютна панацея за всяка ситуация.

 

и наистина не се заяждах. просто хиперболизирах негативните примери, които исках да дам.

 

@The`ScorpioN:

не разбрах точно смисъла на условието за свалянето на шапката ти, но все пак според мен не е важно дали реагирам адекватно или успявам да разгледам всяка ситуация чисто обективно и безпристрастно. по-важното е, че все пак мога да реагирам и мога да взимам решения независимо дали са правилни или погрешни, а още по-малко пък зависи от това дали съм бил вече в такава ситуация.

 

 

а всъщност темата беше за One-night-stands или чисто сексуалните краткотрайни връзки и дали се дефинират като изневяра. ....

Link to comment
Share on other sites

а всъщност темата беше за One-night-stands или чисто сексуалните краткотрайни връзки и дали се дефинират като изневяра. ....

не много ясно,нали са за една вечер :woot

Link to comment
Share on other sites

Deftur: .. .. Защото съм опитвал и други, по-вкусни неща

значи все пак можеш да вземеш решение и без да опиташ, нали?'

 

.... знаеш ли че арсенът има вкус на бадеми, а е доста отровен?

 

... крокодила е зелен и е влечуго.

:confused :confused :confused

 

По-умният отстъпва! :P Тоест аз отстъпвам! ;)

Хайде сега отиди да си дочетеш уроците по химия и биология, утре пак ще те изпитам! B)

 

ПП. Прав си, мога да взема решение и без да съм опитал! Но тогава то няма да се основава на опита и разума, а на шанса. Просто затварям очи и започвам: Ооо онче, бонче, счупено пиронче..... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...